شیراز۱۴۰۰

شیراز۱۴۰۰
➕باتوجه به تغییر ساعت رسمی کشور در ساعت 24 امشب 30 شهریورماه، سوییچ پرداخت بانک‌های کشور از ساعت 23:55 جمعه 30 شهریورماه به مدت یک ساعت تا یک‌ساعت‌ونیم خارج از دسترس خواهد بود.

🔹تمام کارتخوان‌های نصب‌شده در پمپ‌های بنزین سراسر کشور نیز در این مدت قطع خواهند بود و امکان پرداخت وجه وجود نخواهد داشت.
شیراز۱۴۰۰
تاکید استاندار فارس بر لزوم همراهی اتاق بازرگانی با دولت

استاندار فارس بر لزوم همراهی اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی با دولت برای پشت سر گذاشتن شرایط خاص اقتصادی کنونی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، اسماعیل تبادار سه شنبه 27 شهریور به همراه جمعی از معاونان و مشاوران و رئیس سازمان برنامه و بودجه فارس در جلسه کارگروه توسعه صادرات که در اتاق بازرگانی شیراز تشکیل شد شرکت و با اعضای پارلمان بخش خصوصی در استان گفت و گو کرد.

تبادار با تاکید بر اینکه مجموعه اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی مورد توجه جدی دولت قرار دارد، گفت: انتظار داریم پیشنهادات کاربردی و گره گشای فعالان اقتصادی برای عبور از شرایط دشوار کنونی در استان ارایه شود تا پس از جمع بندی به مراجع تصمیم گیری در سطح کشور منتقل شود.

وی با بیان این که پیشنهادات فعالان اقتصادی با پیگیری های مدیران استان فارس تبدیل به دستورالعمل های ابلاغی از سوی دولت شده است، گفت: اتاق بازرگانی باید کارگروه های فعالی در بخش های مختلف داشته باشد و با ارایه پیشنهادات کارشناسی در کنار بخش های دولتی، شرایط را برای رونق هرچه بیشتر و تسهیل امور اقتصادی فراهم کند .

استاندار فارس خواستار نظارت دقیق اتاق بازرگانی بر عملکرد دستگاه های اجرایی و رصد مشکلات موجود شد و بیان کرد: بیان نگرانی های فعالان اقتصادی باید به ارایه راهکارهای مشخص ختم شود و اعضای اتاق بازرگانی به عنوان کسانی که روابط تجاری و اقتصادی بین المللی را تجربه کرده و با جنبه های مختلف آن آشنایی دارند باید راهکارهای عبور از تنگناهای فعلی را ارایه کنند .

تبادار مهمترین موضوع استان فارس را ارزیابی دقیق بازار، رونق صادرات و رفع مشکلات اقتصادی دانست و گفت: اتاق بازرگانی باید گروه های صادراتی را تعریف و راهکارهای مشخصی برای بازارهای هدف در کشورهای مختلف ارایه کند .
شیراز۱۴۰۰
افزایش صادرات کاشی و سرامیک در فارس

صادرات کاشی و سرامیک از استان فارس افزایش چشمگیری داشته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، مدیرکل گمرکات فارس گفت: در پنج ماهه نخست امسال صادرات کاشی و سرامیک استان از لحاظ ارزشی بیش از صد برابر ارزآوری داشته است.
خداداد رحیمی با بیان اینکه صادرات کاشی و سرامیک در این مدت دو میلیون و ۵۵۶ هزار و ۵۱۸ دلار ارزآوری داشته، افزود: در مدت مشابه پارسال ۶۳ هزار و ۶۵ دلار کاشی و سرامیک صادر شده است.
وی افزود: کشور‌های هند، آلمان، اندونزی، ترکیه، پاکستان، افغانستان و کشور‌های حوزه خلیج فارس از جمله عراق، امارات متحده عربی، کویت، قطر از جمله مقاصد اصلی صادرات کاشی و سرامیک فارس است.
لباس و پارچه‌هایی که دیگه توی کمدت جا ندارن و غیرقابل‌استفاده هستن رو برای ما بفرست، اونا رو به جامدادی تبدیل می‌کنیم.توشون رو با عشق پر کنیم و به دست بچه‌های مناطق محروم می‌رسونیم.
شیراز۱۴۰۰
لباس و پارچه‌هایی که دیگه توی کمدت جا ندارن و غیرقابل‌استفاده هستن رو برای ما بفرست، اونا رو به جامدادی تبدیل می‌کنیم.توشون رو با عشق پر کنیم و به دست بچه‌های مناطق محروم می‌رسونیم.
شیراز۱۴۰۰
/sendto yjoqxemifsdbwupmxxirjloizcxlcx
شیراز۱۴۰۰
💢 علی القاصی رئیس کل دادگستری استان فارس اسامی برخی مفسدان اقتصادی این استان را اعلام کرد.

🔸 در موضوع شهردار و کارکنان شهرداری صدرا، تعداد ۱۱ نفر محکوم شدند

⚠️ منوچهر قائدی شهردار وقت صدرا به اتهام ارتشاع به مبلغ ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان وجه نقد، دریافت ۱ دستگاه آپارتمان، ۲۱۰ سکه، مداخله در معاملات و مشارکت در جعل پروانه های ساختمانی بوده که حکم قطعی ۱۵ سال حبس تعزیری، ۳ سال حبس تعزیری، ۶ سال حبس تعزیری، ۷ سال و ۶ ماه حبس تعزیری و مجازات تکمیلی نیز محکوم شده و ۲ سال منع اقامت در شیراز و خروج از کشور و در مجموع به ۳۶ سال حبس محکوم شده است.

⚠️ ابراهیم فریدونی مدیراجرایی وقت شهرداری صدرا براساس اتهامات مطروحه به تحمل ۱۵ سال حبس تعزیری، جریمه‌ نقدی، انفصال از خدمات دولتی و در مجازات تکمیلی به ۲ سال ممنوعیت اقامت در شهرستان شیراز و ۲ سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است.

⚠️ امین کشاورزی معاون فنی وقت شهرداری صدرا نیز به ۱۸ سال حبس تعزیری، جریمه‌ نقدی و از جهت تکمیل کیفر به ۲ سال تبعید به ایرانشهر و ۲ سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است

⚠️ حسن دهقانی دبیر کمیسیون ماده ۱۰۰ وقت شهرداری صدرا نیز به تحمل ۹ سال حبس و جزای نقدی و انفصال دائم از خدمات دولتی و به جهت حکم تتمیمی و تکمیلی نیز به ۲ سال تبعید به ایرانشهر و ۲ سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است.

⚠️ در پرونده قاچاق دارو فردی با نام محسن زارع به تحمل ۱۰ سال بحث تعزیری، اتهام دیگر ۵ سال بحث تعزیری و در اتهام دیگر به پرداخت ۵ برابر مبلغ قاچاق و... محکوم شد.

⚠️ مسعود محمودی عضو شورای شهر صدرا به اتهام ارتشاء به مبلغ یک میلیارد و 900 میلیون ریال و 16 سکه تمام بهاربه 5 سال حبس تعزیری، جزای نقدی معادل وجوه ماخوذه، انفصال از خدمات دولتی برای 3 سال، منع خروج از کشور برای 2 سال محکوم شد.

⚠️ حشمت الله شفیعی عضو شورای شهر صدرا به اتهام ارتشاء به مبلغ 3 میلیارد و 950 میلیون ریال به 7 سال حبس تعزیری، جزای نقدی معادل وجوه ماخوذه، انفصال از خدمات دولتی، 2 سال ممنوعیت اقامت در شیراز، 2 سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شد.

⚠️ حسن فریدونی عضو شورای شهر صدرا به اتهام ارتشاء یک میلیارد و 900 میلیون ریال و 25 سکه به 5 سال حبس تعزیری، جزای نقدی معادل وجوه ماخوذه، انصال از خدمات دولتی، 2 سال ممنوعیت اقامت در شیراز، 2 سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شد.

⚠️ اسماعیل مختاری عضو شورای شهر صدرا به اتهام ارتشاء به مبلغ 2 میلیارد و 330 میلیون ریال به 7 سال حبس تعزیری، جزای نقدی معادل وجود ماخوذه، انفصال از خدمات دولتی، 2 سال ممنوعیت اقامت در شیراز، 2 سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شد.

⚠️ سید حسن انجوی نژاد شخص حقیقی (تحقق جرم ارتشاء) به 3 سال جبس تعزیری، 2 سال ممنوعیت اقامت در شیراز، 2 سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شد.

🆔
آغاز ساخت آمفی تئاتر جوان در منطقه محرم شیراز + عکس و ویدئو  عملیات ساخت سالن آمفی تئاتر در منطقه کوزه گری از مناطق کم برخوردار شهر شیراز آغاز شد.
شیراز۱۴۰۰
آغاز ساخت آمفی تئاتر جوان در منطقه محرم شیراز + عکس و ویدئو

عملیات ساخت سالن آمفی تئاتر در منطقه کوزه گری از مناطق کم برخوردار شهر شیراز آغاز شد.

📢📢آگهی های استخدامی و کار  در شیراز و استان فارس بصورت روزانه - کافیست  بر روی یکی از موارد کلیک کنید 👇👇👇
شیراز۱۴۰۰
📢📢آگهی های استخدامی و کار در شیراز و استان فارس بصورت روزانه - کافیست بر روی یکی از موارد کلیک کنید 👇👇👇
شیراز۱۴۰۰
getbanner-5ebed0411e4fc825af0db9aca0b30ed4
شیراز۱۴۰۰
⛔️🔰برداشت‌های بی‌رویه مهم‌ترین چالش آب/ فارس استان نخست در تعداد فروچاله‌ها

❎مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس برداشت‌های بی‌رویه را مهم‌ترین چالش آب دانست و گفت: برداشت‌های بی‌رویه موجب بروز فرو چاله‌ها در استان شده است.

✳️به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در آیین آغاز بهره‌برداری از پروژه آب‌رسانی شهر سده و چاه شماره 3 تأسیسات شهید حق‌پرست که با حضور فرماندار اقلید، مدیر آبفای شهری و برخی از مسؤولان شهرستانی صورت گرفت از اهمیت آب در زندگی سخن گفت.

✳️محمدعلی قلندری آب را یکی از مهم‌ترین نیازهای بشر خواند و با اشاره به جایگاه آن در دین و مذهب ما شیعیان اظهار داشت: متأسفانه در زمان کنونی آب دچار چالش‌های بسیار اساسی ازجمله خشک‌سالی و تغییر درجه حرارت شده است.

وی برداشت‌های بی‌رویه را مهم‌ترین چالش آب دانست و گفت: کویر کنج درب خانه ما است و اگر مواظب نباشیم و برنامه و مدیریت مصرف نداشته باشیم، وضعیت وخیمی را می‌بینیم و فاصله‌ای با بحران اساسی نداریم.

✳️مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس با بیان اینکه برداشت‌های بی‌رویه آب زیرزمینی موجب بروز فرو چاله‌هایی در این استان شده است تصریح کرد: این امر موجب مرگ آبخوان‌ها شد به‌طوری‌که استان فارس مقام نخست بروز فرو چاله‌ها در دنیا را دارد.
می‌تونی خیلی راحت‌، بدون این که یه سانتی متر از جات تکون بخوری، لباس مجلسی شیک و برند رو با قیمت خیلی پایین از اپلیکیشن کمدا پیدا کنی و بخری!  دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی👇 http://
شیراز۱۴۰۰
می‌تونی خیلی راحت‌، بدون این که یه سانتی متر از جات تکون بخوری، لباس مجلسی شیک و برند رو با قیمت خیلی پایین از اپلیکیشن کمدا پیدا کنی و بخری!

دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی👇
http://
پروژه بزرگراه شمالغرب شیراز
شیراز۱۴۰۰
پروژه بزرگراه شمالغرب شیراز

پروژه بزرگراه گلبهار شیراز ( طرح توسعه جنوب )
شیراز۱۴۰۰
پروژه بزرگراه گلبهار شیراز ( طرح توسعه جنوب )


گزارش تصویری : ایستگاه مترو غدیر
شیراز۱۴۰۰
گزارش تصویری : ایستگاه مترو غدیر


گزارش تصویری : ایستگاه مترو فرصت شیرازی
شیراز۱۴۰۰
گزارش تصویری : ایستگاه مترو فرصت شیرازی

خاموشی ادامه دار نورپردازی پل معالی آباد
شیراز۱۴۰۰
خاموشی ادامه دار نورپردازی پل معالی آباد
. نقش بستن تصویر مدال آوران شیرازی در بازیهای_آسیایی_جاکارتا  بر سازه های شهری شیراز
شیراز۱۴۰۰
.
نقش بستن تصویر مدال آوران شیرازی در بازیهای_آسیایی_جاکارتا
بر سازه های شهری شیراز
شیراز۱۴۰۰
گزارش خبری : فارس رتبه نخست تولید انگور کشور

فارس با ۱۷ درصد تولید انگور کشور، رتبه نخست این محصول را دارد.
💠برنامه 169 پاکسازان طبیعت فارس  🔻تنگ تیزاب  آدینه 2 شهریور ساعت 7/30 صبح فلکه قصردشت 📞هماهنگی الزامیست 09354936817  🔻الویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام خود را قطعی می کنند
شیراز۱۴۰۰
💠برنامه 169 پاکسازان طبیعت فارس

🔻تنگ تیزاب

آدینه 2 شهریور
ساعت 7/30 صبح
فلکه قصردشت
📞هماهنگی الزامیست 09354936817

🔻الویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام خود را قطعی می کنند
شیراز۱۴۰۰
مطالعات جامع حمل و نقل شیراز مسکوت ماند‌‌‌‌‌‌ه است

د‌‌‌‌‌‌ر اد‌‌‌‌‌‌امه جلسه د‌‌‌‌‌‌یروز شورای شهر شیراز، نواب قائد‌‌‌‌‌‌ی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل به رویکرد‌‌‌‌‌‌ شورای شهر شیراز د‌‌‌‌‌‌ر د‌‌‌‌‌‌وره گذشته مبنی بر ایجاد‌‌‌‌‌‌ سازه های عمرانی بزرگ د‌‌‌‌‌‌ر شهر اشاره کرد‌‌‌‌‌‌ و افزود‌‌‌‌‌‌: با توجه به رویکرد‌‌‌‌‌‌ شورای پنجم به نگاه انسان محوری د‌‌‌‌‌‌ر مد‌‌‌‌‌‌یریت شهری و لزوم توسعه زیرساخت های حمل و نقلی مورد‌‌‌‌‌‌ نیاز و تقویت سیستم حمل و نقل همگانی، این کمیسیون طی یک سال گذشته، عمد‌‌‌‌‌‌ه تلاش خود‌‌‌‌‌‌ را د‌‌‌‌‌‌ر این راستا متمرکز ساخته است و د‌‌‌‌‌‌ر بود‌‌‌‌‌‌جه سال ۹۷ نیز به این مهم توجه ویژه ای د‌‌‌‌‌‌اشته است. علاوه بر پیگیری و نظارت بر انجام پروژه‌های نیمه‌تمام و اولویت‌د‌‌‌‌‌‌ار، پروژه های جد‌‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌‌ی نیز د‌‌‌‌‌‌ر د‌‌‌‌‌‌ستور کار قرار گرفته است تا با توسعه متعاد‌‌‌‌‌‌ل و متوازن اماکن و فضاهای خد‌‌‌‌‌‌ماتی د‌‌‌‌‌‌ر سطح شهر، مد‌‌‌‌‌‌یریت ترافیک د‌‌‌‌‌‌ر معابر شهری و توسعه سیستم های حمل و نقل همگانی، امکان ارائه خد‌‌‌‌‌‌مات ایمن، آسان و با کیفیت برای شهروند‌‌‌‌‌‌ان فراهم گرد‌‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌. وی د‌‌‌‌‌‌ر اد‌‌‌‌‌‌امه گزارشی از عملکرد‌‌‌‌‌‌ کمیسیون عمران و حمل نقل ارائه د‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌ که از آن جمله مصوباتی چون خرید‌‌‌‌‌‌ اتوبوس های برقی، تکمیل خطوط و ایستگاه های مترو، تراموا و ... را می توان نام برد‌‌‌‌‌‌.
وی برخی از محد‌‌‌‌‌‌ود‌‌‌‌‌‌یت‌ها د‌‌‌‌‌‌ر این زمینه را نام برد‌‌‌‌‌‌؛ همچون محد‌‌‌‌‌‌ود‌‌‌‌‌‌یت منابع مالی شهرد‌‌‌‌‌‌اری و عد‌‌‌‌‌‌م پرد‌‌‌‌‌‌اخت به موقع مطالبات پیمانکاران و کاهش سرعت پیشرفت پروژه ها، مسکوت ماند‌‌‌‌‌‌ن مطالعات جامع حمل و نقل شیراز و منوط شد‌‌‌‌‌‌ن برخی از پروژه‌های مهم ترافیکی شهر به نتایج این مطالعات، ناقص بود‌‌‌‌‌‌ن د‌‌‌‌‌‌ستورالعمل‌ها و صرف انرژی و وقت کمیسیون بر اصلاح و تد‌‌‌‌‌‌وین آن‌ها، عد‌‌‌‌‌‌م تامین نقد‌‌‌‌‌‌ینگی برای تسویه ۱۸۵ د‌‌‌‌‌‌ستگاه اتوبوس خرید‌‌‌‌‌‌اری شد‌‌‌‌‌‌ه از کارخانه و مشکلات زیاد‌‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌ر خصوص نوسازی و ساماند‌‌‌‌‌‌هی ناوگان اتوبوسرانی و... .