تهران من ✨

تهران من ✨
💬در چهاردهمین دوره سمپوزیم روابط عمومی:

🔹 مدیران برتر روابط عمومی کشور معرفی شدند


🔹چهاردهمین دوره سمپوزیم بین‌ المللی روابط عمومی از صبح امروز در مرکز همایش‌ های کتابخانه ملی ایران در حال برگزاری است.

🔻در بخش تجلیل از برترین مدیران ارشد روابط عمومی، از مهندس خرم رئیس سازمان نظام مهندسی تهران به عنوان مدیر برتر ارتباط گستر و شفافیت محور انتخاب و لوح تقدیر چهاردهمین دوره این سمپوزیوم به وی اهدا شد.

🔺در سایر بخش ها، نشان مسئولیت اجتماعی این همایش به شهرداری تهران، نشان فرهنگ به مرکز اسناد و کتابخانه ملی و نشان خلاقیت هم به شرکت ارتباطات سیار تعلق گرفت.

🕌 @mytehranir
تهران من ✨
💬 وزیر بهداشت در نجف:

🔹 30 تیم بهداشتی با همکاری وزارت بهداشت عراق، نظارت های بهداشتی را در مراسم اربعین انجام می دهند

🔹 مراقبت اصلی از سلامت را خود مردم باید انجام دهند

🔹 در اربعین امسال 650 نیروی بهداشتی برای پوشش این مراسم بسیج شده اند که در قالب 30 گروه و با همکاری وزارت بهداشت عراق، نظارت های بهداشتی را انجام می دهند

🔹 علاوه بر فعالیت نیروهای بهداشتی، 900 دستگاه آمبولانس، 10 فروند بالگرد اورژانس هوایی و 25 دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از 10 هزار نیروی درمانی و 17 هزار نیروی سازمان اورژانس در ایام راهپیمایی اربعین حسینی به زائران در مناطق مرزی، ارائه خدمت می کنند

🔹 با اشاره به بارندگی اخیر، زائران اربعین حسینی لباس گرم، به ویژه برای کودکان و سالمندان به همراه داشته باشند و در آشامیدن و مصرف مواد غذایی، بهداشت را رعایت کنند

🕌 @mytehranir
تهران من ✨
🔸امینی در خصوص رأی پل پالادیوم:

🔹رأی صادره مبنی بر تخریب پل پالادیوم بدوی و قابل تجدید نظر است

♦️رئیس سازمان بازرسی تصریح کرد:
ما با جدیت و بدون اغماض از حقوق مردم و شهرداری در برابر تخلفات صورت گرفته دفاع مقتدرانه خواهیم کرد و معتقدیم هر تخلفی باید در مجرای قانون پیگیری و در محاکم ذی صلاح رسیدگی و تصمیم گیری شود.

♦️به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی، رمضان امینی ابراز داشت : مرجع تصمیم گیری تخلفات ساخت و ساز ، کمیسیون ماده صد است و در خصوص پرونده پل روگذر پالادیوم این کمیسیون پس از چندین جلسه تخصصی با حضور نماینده شهرداری به عنوان مشاور فنی و نمایندگان قوه قضاییه، وزارت کشور و شورای شهر بعنوان اعضا تصمیم گیر ، رأی بدوی صادر نمود و بر اساس قانون، امکان اعتراض و درخواست تجدید نظر در زمان مشخص برای این رای وجود داشت.

♦️رییس سازمان بازرسی اظهار کرد: پس از ابلاغ رای بدوی مبنی بر جمع آوری و تخریب پل پالادیوم ، ذی نفع پل مذکور نسبت به رأی صادره اعتراض کرده و پرونده مجدد جهت رسیدگی به کمیسیون تجدید نظر ماده صد ارجاع شد تا پس از بررسی، رأی قطعی صادر شود.

♦️امینی در پایان خاطر نشان ساخت : یقینا پیگیری های سازمان بازرسی شهرداری تهران در خصوص انجام مراحل بعدی جهت صدور رأی قطعی در دستور کار است و نتیجه آن به سمع و نظر مردم خواهد رسید.
@mytehranir
با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران صورت گرفت؛ انجام هماهنگی ها و اتخاذ تمهیدات لازم جهت برپایی پیاده روی اربعین حسینی در تهران @mytehranir
تهران من ✨
با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران صورت گرفت؛
انجام هماهنگی ها و اتخاذ تمهیدات لازم جهت برپایی پیاده روی اربعین حسینی در تهران
@mytehranir
تهران من ✨
🎙سخنان مهندس هاشمی در جلسه علنی 29 مهر

💠شهرداری تهران نیازمند جراحی توام با جسارت و عقلانیت

🔹با توجه به اینکه شورای اسلامی شهر تهران در حال بررسی لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران است و با اتمام مهلت ارائه پیشنهادها از سوی اعضای محترم شورا جمع بندی و بررسی آنها از سوی کمیسیونهای تخصصی آغاز شده، بی مناسبت ندیدم نکاتی کوتاه را درباره برنامه سوم و تحول در مدیریت مدیریت شهری تهران عرض کنم:

🔹اگر ما می خواهیم مطابق رای معنادار و مشارکت بی سابقه مردم در انتخابات گذشته تحول در مدیریت شهری را ایجاد کنیم، باید فراتر از شعار و تبلیغات، ابتدا استانداردسازی را از ساختار و عملکرد مدیریت شهری آغاز کنیم، سازمانی فربه، ناکارامد، آلوده به رانت و مملو از موازی کاری نمی تواند خدمت مناسب را به شهروندان ارائه کند.

🔹صرف نگهداشت شهر تهران، آن هم در سطح کیفیت فعلی، قطعا مطالبه ای نیست که شهروندان تهرانی از شورای پنجم و مدیریت شهری داشته اند، چرا که این موضوع در مدیریت شهری گذشته نیز محقق می شد.

🔹اکنون حدود 14 ماه از مسئولیت ما در شورای شهر می گذرد و دو شهرداری که از این شورا رای اعتماد گرفته اند، تقریبا در راستای عملکرد مدیریت گذشته شهرداری حرکت کرده اند و البته در برخی موضوعات مانند شفاف سازی و کاهش شهرفروشی گامهای مثبتی برداشته شده است، اما این گامها نتوانسته انتظار شهروندان تهرانی را از مدیریت شهری تامین کند.

🔹شهرداری تهران برای بهبود عملکرد و برآورده سازی انتظارات مردم، نیاز به تحولی درونی دارد تا بتواند مسایل بیرونی شهر را حل کند و در این مسیر باید از معیارهای علمی به جای رویکردهای سلیقه ای استفاده شود.

🔹استانداردهای مدیریتی نشان می دهد پیکره مدیریت شهری تهران در شرایط فعلی ناموزون و نامتوازن، فربه و کند ، سردرگم و کدر است و شرایط این سازمان بایست به وضعیتی متوازن وپایدار، چابک و موثر، هوشمند و شفاف بهبود یابد و در این مسیر به جراحی توام با جسارت و عقلانیت نیاز است.

🔹اگر امروز سنگ بنای اصلاح مدیریت شهری با شجاعت و جسارت در برنامه سوم توسعه شهر تهران بنا گذاشته نشود، انتظار گزافی خواهد بود که به عملکرد چندان متفاوتی منجر گردد.

🔹اگر می خواهیم مسیر حرکتی مدیریت شهری در راستای مطالبات مردم باشد، ساختار برنامه سوم باید بر کاهش هزینه های اداره شهر، اولویت بندی نیازها و تسریع در اقدامات عینی قرار گیرد و این موضوع نیازمند گام‌های مشخص اصلاحی در سازمان مدیریت شهری است، ما در سه سال باقی مانده از مسئولیت شورای پنجم نمی توانیم همه مشکلات و مسایل تهران را حل کنیم اما می توانیم وضعیت معضلات و مسایل اولویت دار شهر را بهبود ببخشیم که البته شرط آن عبور از شعارگرایی و عملکرد تبلیغاتی و تحمل برخی هزینه هاست.

🔹پیشنهادهای مناسبی از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران برای تثبیت برنامه سوم توسعه در مسیر اصلاح ساختار و بهبود عملکرد مدیریت شهری ارائه شده است که امیدواریم در کمیسیونهای تخصصی و بویژه کمیسیون تلفیق این جهت گیری در قالب سند برنامه که بایست دارای اهداف معین کمی وکیفی، منابع و مصارف و شاخصهای شفاف گردد به انسجام و هم افزایی مناسبی برسد و برنامه واقع بینانه و عملگرایانه را جهت حرکت مدیریت شهری تدوین کند.
@mytehranir
🏮هزینه های ورود خودروهای شخصی به خاک عراق مشخص شد  🔸هزینه ورود هر خودرو شخصی به خاک عراق 120 دلار تعیین شده و توسط گمرک عراق اخذ می شود.  🔺ای کاش این حس مسوولیت نسبت به اربعین در عراقی ها هم کمی ایجاد شود @mytehranir
تهران من ✨
🏮هزینه های ورود خودروهای شخصی به خاک عراق مشخص شد

🔸هزینه ورود هر خودرو شخصی به خاک عراق 120 دلار تعیین شده و توسط گمرک عراق اخذ می شود.

🔺ای کاش این حس مسوولیت نسبت به اربعین در عراقی ها هم کمی ایجاد شود
@mytehranir
بازدید معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو نیایش و رسیدگی به امور اداری، رفاهی و سلامت کارکنان @mytehranir
تهران من ✨
بازدید معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو نیایش و رسیدگی به امور اداری، رفاهی و سلامت کارکنان
@mytehranir
تهران من ✨
✔️انتقاد رييس اتاق ايران از ممنوعيت‌های صادراتی/ بخشنامه هاى متعدد ضايعه اقتصادى به همراه خواهد داشت

👤غلامحسين شافعى، رييس اتاق ايران در مراسم روز ملى صادرات:

🔅تاكيد مقام معظم رهبرى بر همكارى با بخش خصوصى به اين معنا است كه اين كار انجام نمى شود.
🔅آن چه كه هر روز با آن مواجهيم اين است كه نوعى تعجيل در تصميم گيرى ها وجود دارد.
🔅تعجيل در تصميمات نتايج مثبتى را در گذر اجرا ندارد و از معاون اول رييس جمهور خواهشمنديم دستورى كه صادر كرديد تاكيد بر اجراى آن بفرماييد.
🔅در قانون فضاى كسب و كار آمده هرگونه تغيير در قانون بايد قبل از اجرا توسط رسانه هاى عمومى به بخش خصوصى ابلاغ شود.
🔅ممنوعيت صادرات به يكباره ضايعات بدى به همراه خواهد داشت.
🔅بازگرداندن ارز حاصل از صادرات اقدامى است كه صادركنندگان هميشه آن را انجام مى دادند.
🔅قيمت هاى پايه صادراتى اشتباه است و دلار ٣هزار تومان با ٨هزار تومان الان متفاوت است./ اقتصادآنلاین
@mytehranir
تهران من ✨
🗣 دبیر کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین:

🔹سازمان حج و زیارت تاکنون هیچ مجوزی به مراکزی برای صدور ویزای 600 هزار تومانی و فوری نداده است.

🔹سفارت عراق بعضا به کسانی با پرداخت 41 دلار ویزا می‌دهد و مجموع کسانی که این ویزا را دریافت کرده اند به یک میلیون نفر نیز نمی‌رسد/اعتماد

❇️ @mytehranir
تهران من ✨
🔴 سفر خارجی ایرانی ها نصف شد

🗣 دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی:
🔹کاهش قیمت بلیت هواپیما ظاهر قضیه است، چون شرکت‌های هواپیمایی با عناوین مختلف از جمله «مالیات اضافی»، نرخ‌ها را افزایش داده‌اند که تحت تاثیر آن،حجم سفر ایرانی‌ها نیز به کمتر از نصف رسیده است/ایسنا

❇️ @mytehranir
تهران من ✨
🔻ساماندهي نيروي انساني شهرداريها بطور جدي دراولويت كاري سازمان شهرداريها و دهياريهاست


🔷به گزارش شهردارچی از روابط عمومی سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور با بيان اينكه ساماندهي نيروي انساني شهرداريها بطور جدي در اولويت كاري سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور است، اعلام كرد: در راستای ساماندهي نيروي انساني شهرداري هاي سراسر كشور در نظر است بر اساس مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور تا سقف50 هزار نفر از كاركنان قراردادي شهرداريها با تحصيلات دانشگاهي و حداقل سه سال سابقه خدمت در شهرداري، تبديل وضعيت شوند.


🔷بر اين اساس طي مكاتبه اي با استانداري هاي سراسر كشور مقرر شد اطلاعات كافي مورد نياز سازمان شهرداي ها و دهياري هاي كشور اخذ تا مقدمات برگزاري آزمون تبديل وضعيت كاركنان قراردادي شهرداري ها با هماهنگي سازمان اداري و استخدامي كشور صورت پذيرد.


🔷جمالی نژاد افزود: از آنجائي كه در حال حاضر در شركتهاي تامين نيروي شهرداري ها، افرادي با تحصيلات دانشگاهي و عملكرد بالا مشغول خدمت مي باشند، سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور بدنبال راهكاري براي بكارگيري ايندسته از افراد در شهرداري ها مي باشد كه انشاءا... در صورت حصول نتيجه سريعا اعلام و اطلاع رساني خواهد شد.

@mytehranir 👈
تهران من ✨
🔸انفجار اینترنت موبایل درایران

▫️جدیدترین آمار مصرف اینترنت در ایران نشان می‌دهد که اینترنت موبایل به شدت محبوب کاربران است و ۶۰ میلیون ایرانی از اینترنت موبایل به جهان مجازی متصل می‌شوند، آماری که نشان می‌دهد استفاده از اینترنت سیار به مراتب طرفداران بیشتری داشته و با فاصله فاحشی نسبت به مشترکان اینترنت ثابت و شرکت‌های اینترنتی قرار دارد.

▫️تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت به ۷۲ میلیون و ۹۴۱ هزار و ۸۷۷نفر رسیده است که از این تعداد، ۱۲ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۵۰ نفر مشترک اینترنت ثابت (ADSL) و ۶۰ میلیون و ۵۳ هزار و ۸۲۷ نفر کاربر اینترنت پرسرعت موبایل هستند.

▫️ضریب نفوذ اینترنت در ایران به مدد توسعه موبایل باندپهن به 88.86 درصد رسیده است. براین اساس ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت ثابت 15.70 درصد و ضریب نفوذ اینترنت موبایل 73.16 درصد عنوان شده است.

▫️از لحاظ فناوری‌های دسترسی به اینترنت نیز، اینترنت موبایل و فناوری‌های ۳G و ۴G با ۸۲درصد دربرگیری در رده نخست قرار دارد. آمارها نشان می‌دهد که پس از فناوری نسل سوم و چهارم موبایل، ۱۲درصد کاربران به اینترنت ADSL دسترسی دارند و ۳ درصد به اینترنت وای فای و ۲درصد از طریق TDLTE به اینترنت وصل می‌شوند./ دنیای اقتصاد

#اینترنت

@mytehranir
تهران من ✨
🔴رئیس جمهور 4 وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کرد

🗣عباسی ( عضو هیئت رئیسه مجلس) :

🔹 رئیس‌جمهور "اسلامی" را به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، "دژپسند" به عنوان وزیر اقتصاد و امور دارایی، "محمد شریعتمداری" وزیر پیشنهادی رفاه و همچنین "رضا رحمانی" ، به عنوان وزیر پیشنهادی «صنعت» به مجلس معرفی کرد

❇️ @mytehranir
🔻تجمع رانندگان مينی‌بوس در مقابل شورای شهر تهران اعتراض به جریمه طرح ترافیک خودروهای عمومی  @mytehranir 👈👈👈
تهران من ✨
🔻تجمع رانندگان مينی‌بوس در مقابل شورای شهر تهران
اعتراض به جریمه طرح ترافیک خودروهای عمومی

@mytehranir 👈👈👈
تهران من ✨
🔴 روحانی استعفای آخوندی و شریعتمداری را پذیرفت

🔹 رئیس جمهور استعفای آخوندی و شریعتمداری را پذیرفت و مهندس محمد اسلامی و دکتر رضا رحمانی را به عنوان سرپرست وزارتخانه های راه و شهر سازی و صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

🌐 @mytehranir
تهران من ✨
💬 ظریف و عراقچی در مجلس حضور می یابند

👤 سخنگوی هیات رییسه مجلس: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت خارجه در جلسه غیر علنی فردا یکشنبه مجلس در مورد لایحه CFT و مذاکرات با گروه اروپایی گزارشی به نمایندگان ارائه می کنند.

🕌 @mytehranir
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران: هر فصل یک پروژه عمرانی در پایتخت به بهره برداری می رسد @mytehranir
تهران من ✨
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران:
هر فصل یک پروژه عمرانی در پایتخت به بهره برداری می رسد
@mytehranir
شهردار تهران در مراسم بهره برداری از ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی: 4 هزار میلیارد تومان از طلب های شهرداری در حال وصول است/افتتاح نخستین کارخانه تبدیل نخاله به مصالح ساختمانی تا دو هفته آینده
تهران من ✨
شهردار تهران در مراسم بهره برداری از ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی:
4 هزار میلیارد تومان از طلب های شهرداری در حال وصول است/افتتاح نخستین کارخانه تبدیل نخاله به مصالح ساختمانی تا دو هفته آینده
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خبر داد: همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء با شهرداری تهران در اجرای 46 پروژه/تعدادی از پروژه ها تا پایان سال افتتاح می شوند @mytehranir
تهران من ✨
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خبر داد:
همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء با شهرداری تهران در اجرای 46 پروژه/تعدادی از پروژه ها تا پایان سال افتتاح می شوند
@mytehranir
مراسم بازدید و آیین بهره برداری از قطعه شمالی و پایانی بزرگراه شهید صیاد شیرازی صبح امروز شنبه 28 مهرماه با حضور شهردار تهران ، استاندار تهران و رييس شورای شهر تهران برگزار شد. @mytehranir
تهران من ✨
مراسم بازدید و آیین بهره برداری از قطعه شمالی و پایانی بزرگراه شهید صیاد شیرازی صبح امروز شنبه 28 مهرماه با حضور شهردار تهران ، استاندار تهران و رييس شورای شهر تهران برگزار شد.
@mytehranir