بازیکنی که سایت های روسی مدعی شده است که تست دوپینگش دارای م ...

بازیکنی که سایت های روسی مدعی شده است که تست دوپینگش دارای م ...
EsteghlalPage

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
v d
v d
دختر | سن : 21 | محبوبیت : 2
شهر : مشهد
Narges
Narges
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 4
شهر : تهران
-//Rყɦaŋe❤
-//Rყɦaŋe❤
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
بازیکنی که سایت های روسی مدعی شده است که تست دوپینگش دارای مشکل است، سعید عزت اللهی است.

🆔🔴پرونده دوپینگ سعید عزت اللهی منفی اعلام شد!

🔻امروز خبری در میان اخبار جام جهانی در روسیه منتشر شد مبنی بر دوپینگ سعید عزت اللهی هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران که تحت قرارداد باشگاه روستوف روسیه است و به صورت قرضی به تیم آمکار پیوسته است.

🔻سایت «اسپورتس اکسپرس» روسیه در خبری دوپینگ بازیکن تیم ملی ایران را رد و تاکید کرد که پرونده مختومه شده است.

🔻این سایت نوشت: «سوء تفاهم در ارتباط با پرونده هافبک روستوف و بازیکن تیم ملی ایران تمام شد تحقیقات در این زمینه متوقف شده است. یک منبع آگاه گفت که تست دوپینگ از عزت اللهی ۱۲ ژوئن در استانبول و خارج از زمان مسابقه (اردوی ایران در استانبول) گرفته شده است. وادا به فیفا اطلاع داده بود که در خون عزت اللهی به نتیجه ای غیر معمولی رسیده است. با این حال آزمایشاتی که انجام شد، نتیجه را منفی نشان داد. در نتیجه پرونده علیه عزت اللهی مختومه شده است.»

🆔 @EsteghlalPage
تاریخ : 1397/09/19 | بازدید این مطلب : 22

بازیکنی که سایت های روسی مدعی شده است که تست دوپینگش دارای مشکل است، سعید عزت اللهی است. 🆔 🔴پرونده دوپینگ سعید عزت اللهی منفی اعلام شد! 🔻امروز خبری در میان اخبار جام جهانی در روسیه منتشر شد مبنی بر دوپینگ سعید عزت اللهی هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران که تحت قرارداد باشگاه روستوف روسیه است و به صورت قرضی به تیم آمکار پیوسته است. 🔻سایت «اسپورتس اکسپرس» روسیه در خبری دوپینگ بازیکن تیم ملی ایران را رد و تاکید کرد که پرونده مختومه شده است. 🔻این سایت نوشت: «سوء تفاهم در ارتباط با پرونده هافبک روستوف و بازیکن تیم ملی ایران تمام شد تحقیقات در این زمینه متوقف شده است. یک منبع آگاه گفت که تست دوپینگ از عزت اللهی ۱۲ ژوئن در استانبول و خارج از زمان مسابقه (اردوی ایران در استانبول) گرفته شده است. وادا به فیفا اطلاع داده بود که در خون عزت اللهی به نتیجه ای غیر معمولی رسیده است. با این حال آزمایشاتی که انجام شد، نتیجه را منفی نشان داد. در نتیجه پرونده علیه عزت اللهی مختومه شده است.» 🆔 @EsteghlalPage