♦️تغییر موقت ساعات کار ادارات و بانک ها در خراسان رضوی 🔻استا ...

مشهد چغوک

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
baharak
baharak
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 3
شهر : شیراز
حسنا
حسنا
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 7
شهر : مشهد
shiva
shiva
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 10
شهر : بابلسر
♦️تغییر موقت ساعات کار ادارات و بانک ها در خراسان رضوی

🔻استاندار خراسان رضوی با اعلام تغییر ساعات کار در استان :
🔹 از روز سه شنبه ۱۹ تیرماه ساعت شروع به کار ادارات و بانک های استان یک ساعت جلو کشیده شده و این مراکز از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
🔹بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر افزایش فزاینده دمای هوا در اکثر نقاط استان بویژه مناطق گرمسیر و بر مبنای مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت توزیع نیروی برق ساعات کار ادارات و دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی در تمامی شهرستان های استان این تغییر ساعات کار اعمال می‌شود.
🔹ساعات کار تمامی این بخش ها از ۱۹ تا ۲۵ تیرماه به مدت یک هفته از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳:۳۰ دقیقه تعیین شده است.
🔹تصمیم گیری برای بعد از این تاریخ موکول به اعلام شرایط جوی از سوی اداره کل هواشناسی و سایر مباحث مربوطه بوده و در صورت تداوم گرمای هوا و ضرورت ادامه این تغییرات، اطلاع رسانی های لازم پیرامون موضوع انجام خواهد شد.

@MCHOGHOK | کانال مشهدیها
تاریخ : 1397/08/01 | بازدید این مطلب : 8

♦️تغییر موقت ساعات کار ادارات و بانک ها در خراسان رضوی 🔻استاندار خراسان رضوی با اعلام تغییر ساعات کار در استان : 🔹 از روز سه شنبه ۱۹ تیرماه ساعت شروع به کار ادارات و بانک های استان یک ساعت جلو کشیده شده و این مراکز از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند. 🔹بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر افزایش فزاینده دمای هوا در اکثر نقاط استان بویژه مناطق گرمسیر و بر مبنای مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت توزیع نیروی برق ساعات کار ادارات و دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی در تمامی شهرستان های استان این تغییر ساعات کار اعمال می‌شود. 🔹ساعات کار تمامی این بخش ها از ۱۹ تا ۲۵ تیرماه به مدت یک هفته از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳:۳۰ دقیقه تعیین شده است. 🔹تصمیم گیری برای بعد از این تاریخ موکول به اعلام شرایط جوی از سوی اداره کل هواشناسی و سایر مباحث مربوطه بوده و در صورت تداوم گرمای هوا و ضرورت ادامه این تغییرات، اطلاع رسانی های لازم پیرامون موضوع انجام خواهد شد. @MCHOGHOK | کانال مشهدیها