💢 وزارت امور خارجه ایران: کسی نمی تواند ایران را مجبور به ان ...

💢 وزارت امور خارجه ایران: کسی نمی تواند ایران را مجبور به ان ...
تحولات جهان اسلام

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
farang12345
farang12345
دختر | سن : 34 | محبوبیت : 7
شهر : کازرون
S.b.f. ?azi?
S.b.f. ?azi?
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 6
شهر : مشهد
Mehdi Ghabraee
Mehdi Ghabraee
دختر | سن : 37 | محبوبیت : 5
شهر : کرج
💢 وزارت امور خارجه ایران: کسی نمی تواند ایران را مجبور به انجام کاری کند؛ تا زمانی که سوریه بخواهد ایران به سوریه کمک میکند.

لینک خبر:💢 وزارت امور خارجه ایران: کسی نمی تواند ایران را مجبور به انجام کاری کند؛ تا زمانی که سوریه بخواهد ایران به سوریه کمک میکند.

🔸به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” بهرامی قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست رسانه ای امروز، خبر خروج ایران از کشور سوریه را تکذیب کرد.

بهرام قاسمی در روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه( ۲۱ می) در پاسخ به سوالی در مورد صحبت های اخیر روسیه و خروج نیروهای ایرانی از سوریه چنین پاسخ داد:

“کسی نمی تواند ایران را مجبور به انجام کاری کند، ایران کشور مستقلی است که سیاست های خود را خودش تعیین می کند.

حضور ایران به دعوت دولت سوریه با هدف مبارزه با تروریسم و دفاع از تمامیت ارضی سوریه بوده است و تا زمانی که دولت سوریه بخواهد ایران به آن کشور کمک می کند.

کسانی باید از سوریه خارج شوند که بدون اجازه دولت سوریه به آن کشور ورود کرده اند.”▪️روز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت(۱۷ می) رئیس جمهور روسیه ولادمیر پوتین در شهر سوچی روسیه با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار کرد.

در جریان این دیدار ولادمیر پوتین بر خروج نیروهای خارجی از کشور سوریه تاکید کرد؛ هرچند پوتین بصورت دقیق مشخص نکرد که منظور او دقیقا چه بوده است اما روز بعد الکساندر لاورنتیو نماینده رئیس جمهور روسیه در سوریه عنوان کرد که نیروهای ایرانی و مقاومت نیز باید از سوریه خارج شوند.

این سخنان ضمن ایجاد موجی از واکنش ها از سوی متحدان سوریه، توسط رسانه های دولتی سوریه تکذیب شد.

▪️در ادامه دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین عنوان کرد که منظور از نیروهای خارجی که باید خاک سوریه را ترک کنند، آن دسته از نیروهایی است که به صورت “غیرقانونی” در این کشور حضور دارند.


🔸امروز نیز سخنگوی وزارت خارجه‌ی ایران با سخنان خود ضمن تاکید بر حضور ایران در سوریه، خاطر نشان کرد که ایران جزو کشورهایی نیست که “بدون اجازه دولت سوریه” وارد این کشور شده‌اند و تا زمانی که نیاز باشد در کشور سوریه باقی خواهند ماند.

لینک خبر: http://iswnews.com/11351
تاریخ : 1397/09/21 | بازدید این مطلب : 64

💢 وزارت امور خارجه ایران: کسی نمی تواند ایران را مجبور به انجام کاری کند؛ تا زمانی که سوریه بخواهد ایران به سوریه کمک میکند. لینک خبر: 💢 وزارت امور خارجه ایران: کسی نمی تواند ایران را مجبور به انجام کاری کند؛ تا زمانی که سوریه بخواهد ایران به سوریه کمک میکند. 🔸به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” بهرامی قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست رسانه ای امروز، خبر خروج ایران از کشور سوریه را تکذیب کرد. بهرام قاسمی در روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه( ۲۱ می) در پاسخ به سوالی در مورد صحبت های اخیر روسیه و خروج نیروهای ایرانی از سوریه چنین پاسخ داد: “کسی نمی تواند ایران را مجبور به انجام کاری کند، ایران کشور مستقلی است که سیاست های خود را خودش تعیین می کند. حضور ایران به دعوت دولت سوریه با هدف مبارزه با تروریسم و دفاع از تمامیت ارضی سوریه بوده است و تا زمانی که دولت سوریه بخواهد ایران به آن کشور کمک می کند. کسانی باید از سوریه خارج شوند که بدون اجازه دولت سوریه به آن کشور ورود کرده اند.” ▪️روز پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت(۱۷ می) رئیس جمهور روسیه ولادمیر پوتین در شهر سوچی روسیه با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار کرد. در جریان این دیدار ولادمیر پوتین بر خروج نیروهای خارجی از کشور سوریه تاکید کرد؛ هرچند پوتین بصورت دقیق مشخص نکرد که منظور او دقیقا چه بوده است اما روز بعد الکساندر لاورنتیو نماینده رئیس جمهور روسیه در سوریه عنوان کرد که نیروهای ایرانی و مقاومت نیز باید از سوریه خارج شوند. این سخنان ضمن ایجاد موجی از واکنش ها از سوی متحدان سوریه، توسط رسانه های دولتی سوریه تکذیب شد. ▪️در ادامه دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین عنوان کرد که منظور از نیروهای خارجی که باید خاک سوریه را ترک کنند، آن دسته از نیروهایی است که به صورت “غیرقانونی” در این کشور حضور دارند. 🔸امروز نیز سخنگوی وزارت خارجه‌ی ایران با سخنان خود ضمن تاکید بر حضور ایران در سوریه، خاطر نشان کرد که ایران جزو کشورهایی نیست که “بدون اجازه دولت سوریه” وارد این کشور شده‌اند و تا زمانی که نیاز باشد در کشور سوریه باقی خواهند ماند. لینک خبر: http://iswnews.com/11351