به نظر شما آماده سازی شهر در مناسبتهای مختلف مذهبی و ملی وظی ...

اخبار مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
faghatkhoda
faghatkhoda
دختر | سن : 33 | محبوبیت : 9
شهر : اصفهان
?Zoozo?
?Zoozo?
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 3
شهر : اهواز
Aყℓɨŋ??❄️

‌
Aყℓɨŋ??❄️ ‌
دختر | سن : 13 | محبوبیت : 8
شهر : رشت
توضیحات : نشونم بده بی وفایی رو، نشونت میدم جدایی رو ??
به نظر شما آماده سازی شهر در مناسبتهای مختلف مذهبی و ملی وظیفه کدام نهاد است؟
public poll

فرمانداری و استانداری
▫️ 0%

شهرداری و شورای شهر
▫️ 0%

آستان قدس رضوی
▫️ 0%

سازمان تبلیغات اسلامی
▫️ 0%

نهادهای مردمی
▫️ 0%

👥 Nobody voted so far.♦️برنامه های دهه کرامت بر مبنای مشارکت مردم شکل گرفته است

🔻شهردار مشهد:
🔹در دهه کرامت که به نام امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) نام گذاری شده است، برنامه های ویژه ای دارد، که بر مبنای مشارکت مردم مشهد شکل گرفته است. 🔹در گذشته برنامه های مردمی بسیاری از دل محلات در اعیاد مذهبی می جوشید که متاسفانه اکنون کم رنگ شده و در این راستا شهرداری مشهد، تلاش کرده است تا برنامه های خود را از سرای محلات و صحبت با مردم رقم بزند تا خود مردم متولی برنامه ها باشند و شهرداری مشهد حمایت از برنامه ها را دنبال کند.
🔹در ایام دهه کرامت شهرداری مشهد برنامه هایی چون برگزاری جشن ها، تئاترهای متنوع، نقاشی و همچنین اکران جملاتی از امام رضا(ع) را که جنبه آموزش دینی و شهروندی دارد در دستور کار خود قرار داده است تا بتوانیم در ارتقای فرهنگ عمومی شهر گامی مطلوب برداریم. 
@Akhbarmashhad
تاریخ : 1397/08/28 | بازدید این مطلب : 11

به نظر شما آماده سازی شهر در مناسبتهای مختلف مذهبی و ملی وظیفه کدام نهاد است؟ public poll فرمانداری و استانداری ▫️ 0% شهرداری و شورای شهر ▫️ 0% آستان قدس رضوی ▫️ 0% سازمان تبلیغات اسلامی ▫️ 0% نهادهای مردمی ▫️ 0% 👥 Nobody voted so far. ♦️برنامه های دهه کرامت بر مبنای مشارکت مردم شکل گرفته است 🔻شهردار مشهد: 🔹در دهه کرامت که به نام امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) نام گذاری شده است، برنامه های ویژه ای دارد، که بر مبنای مشارکت مردم مشهد شکل گرفته است. 🔹در گذشته برنامه های مردمی بسیاری از دل محلات در اعیاد مذهبی می جوشید که متاسفانه اکنون کم رنگ شده و در این راستا شهرداری مشهد، تلاش کرده است تا برنامه های خود را از سرای محلات و صحبت با مردم رقم بزند تا خود مردم متولی برنامه ها باشند و شهرداری مشهد حمایت از برنامه ها را دنبال کند. 🔹در ایام دهه کرامت شهرداری مشهد برنامه هایی چون برگزاری جشن ها، تئاترهای متنوع، نقاشی و همچنین اکران جملاتی از امام رضا(ع) را که جنبه آموزش دینی و شهروندی دارد در دستور کار خود قرار داده است تا بتوانیم در ارتقای فرهنگ عمومی شهر گامی مطلوب برداریم.  @Akhbarmashhad