‌ همیشه صبور و سخت جان بودم ، دردها و دشمنی ها را به جان می ...

🔱 ژست عکاسی 🔱

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
♡FATEMEH♡
♡FATEMEH♡
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 2
شهر : اسفراین
M.Haroon ? Adeel ???✌???✋?
M.Haroon ? Adeel ???✌???✋?
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 5
شهر : تهران
...
...
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 6
شهر : تایباد


همیشه صبور و سخت جان بودم ، دردها و دشمنی ها را به جان می خریدم ، با هر بار زمین خوردن ، کمی زندگی به خودم تزریق می کردم ، مرگ را از شانه هایم می تکاندم ، پاهایم را جا می انداختم و دوباره راه می افتادم .
اما گاهی زمینِ گرد آنچنان تو را در گردابِ خودش می پیچانَد که هر چقدر هم قوی باشی نمی توانی سر پا بایستی و با سر به زمین می خوری .
عقل و احساس و درک و مدرکت هم گوشه ای می ایستند و جز تماشا کاری از دستشان بر نمی آید .
تو اما آنجا که با مرگ شاخ به شاخ می شوی باید با چنگ و دندان زندگی ات را پس بگیری . نباید قبل از مردن ، بمیری ! نباید یک به یک قلبت ، چشمت ، دستت را از دست بدهی که آنوقت باید روحِ مرده ات را یک عمر بر دوش بکشی.
باید تکه های گمشده ی زندگی ات را پیدا کنی و کنار هم بچینی نباید منتظر دمیدنِ روحِ دوباره از سمتِ کسی باشی ؛ باید دهان به دهان به خودت تنفّس بدهی ، خودت را احیا کنی و زندگی را به زانو دربیاوری...!

#مینا_آقازاده


@zhest_akkasi
تاریخ : 1397/08/29 | بازدید این مطلب : 11

‌ همیشه صبور و سخت جان بودم ، دردها و دشمنی ها را به جان می خریدم ، با هر بار زمین خوردن ، کمی زندگی به خودم تزریق می کردم ، مرگ را از شانه هایم می تکاندم ، پاهایم را جا می انداختم و دوباره راه می افتادم . اما گاهی زمینِ گرد آنچنان تو را در گردابِ خودش می پیچانَد که هر چقدر هم قوی باشی نمی توانی سر پا بایستی و با سر به زمین می خوری . عقل و احساس و درک و مدرکت هم گوشه ای می ایستند و جز تماشا کاری از دستشان بر نمی آید . تو اما آنجا که با مرگ شاخ به شاخ می شوی باید با چنگ و دندان زندگی ات را پس بگیری . نباید قبل از مردن ، بمیری ! نباید یک به یک قلبت ، چشمت ، دستت را از دست بدهی که آنوقت باید روحِ مرده ات را یک عمر بر دوش بکشی. باید تکه های گمشده ی زندگی ات را پیدا کنی و کنار هم بچینی نباید منتظر دمیدنِ روحِ دوباره از سمتِ کسی باشی ؛ باید دهان به دهان به خودت تنفّس بدهی ، خودت را احیا کنی و زندگی را به زانو دربیاوری...! #مینا_آقازاده @zhest_akkasi