🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ یک طلا، 3 نقره و 4 برنز حاصل تلاش دانشجویا ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Sssssss
Sssssss
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 11
شهر : بهارستان
SEYEDREZA
SEYEDREZA
دختر | سن : 76 | محبوبیت : 2
شهر : مرودشت
اسمان
اسمان
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 3
شهر : سمنان
🔴 فارس نیوز 🔴
1️⃣ یک طلا، 3 نقره و 4 برنز حاصل تلاش دانشجویان ایرانی
👈چهارمین روز از یازدهمین دوره رقابت‌هاي کاراته قهرماني دانشجويان جهان در ژاپن با كسب یک مدال یک مدال طلا، 3 نقره و 4 برنز به پایان رسید.

2️⃣ بازتاب انتقال ستاره سابق ایرلند به تراکتورسازی تبریز در رسانه‌ها
👈انتقال ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایرلند به تیم تراکتورسازی ایران بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت.

3️⃣ تیم‌های ملی تکواندو جوانان راهی اردوی تمرینی روسیه می‌شوند
👈تیم‌های ملی تکواندو دختران و پسران کشورمان که خود را برای حضور در بازی‌های المپیک جوانان آماده می‌کنند ساعت 5:30 بامداد روز سه شنبه – دوم مردادماه به منظور شرکت در اردوی تمرینی روسیه راهی این کشور می‌شوند.

4️⃣ شکست علیزاده در یک چهارم/ کیمیا حذف شد
👈کیمیا علیزاده نماینده وزن 67- کیلوگرم کشورمان در دومین مبارزه خود نتیجه را واگذار کرد و در یک قدمی کسب مدال از دور رقابت‌ها کنار رفت.

5️⃣ حسینی به استانبول رسید/مدافع استقلال امشب در ترابزون برای امضای قرارداد
👈شبکه سی ان ان ترکیه از رسیدن مدافع تیم ملی ایران و عضو باشگاه استقلال به استانبول برای امضای قرارداد با ترابزون اسپور خبر داد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/22 | بازدید این مطلب : 5

🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ یک طلا، 3 نقره و 4 برنز حاصل تلاش دانشجویان ایرانی 👈چهارمین روز از یازدهمین دوره رقابت‌هاي کاراته قهرماني دانشجويان جهان در ژاپن با كسب یک مدال یک مدال طلا، 3 نقره و 4 برنز به پایان رسید. 2️⃣ بازتاب انتقال ستاره سابق ایرلند به تراکتورسازی تبریز در رسانه‌ها 👈انتقال ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایرلند به تیم تراکتورسازی ایران بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت. 3️⃣ تیم‌های ملی تکواندو جوانان راهی اردوی تمرینی روسیه می‌شوند 👈تیم‌های ملی تکواندو دختران و پسران کشورمان که خود را برای حضور در بازی‌های المپیک جوانان آماده می‌کنند ساعت 5:30 بامداد روز سه شنبه – دوم مردادماه به منظور شرکت در اردوی تمرینی روسیه راهی این کشور می‌شوند. 4️⃣ شکست علیزاده در یک چهارم/ کیمیا حذف شد 👈کیمیا علیزاده نماینده وزن 67- کیلوگرم کشورمان در دومین مبارزه خود نتیجه را واگذار کرد و در یک قدمی کسب مدال از دور رقابت‌ها کنار رفت. 5️⃣ حسینی به استانبول رسید/مدافع استقلال امشب در ترابزون برای امضای قرارداد 👈شبکه سی ان ان ترکیه از رسیدن مدافع تیم ملی ایران و عضو باشگاه استقلال به استانبول برای امضای قرارداد با ترابزون اسپور خبر داد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗