🔘 ضرورت پذیرش سهام پدیده در بورس و گلایه از کندی فرایند ادار ...

حوادث مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
سارا
سارا
دختر | سن : 34 | محبوبیت : 3
شهر : تهران
AHMAD_REZA
AHMAD_REZA
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 2
شهر : شیراز
abcd
abcd
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 4
شهر : اراک
🔘 ضرورت پذیرش سهام پدیده در بورس و گلایه از کندی فرایند اداری

🔹مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به فرآیند طولانی ورود دو شرکت ابنیه و ساختمان و توسعه پدیده شاندیز به بازار پولی و بورس کشور گفت: سهام شرکت های پدیده شاندیز بنا بر مطالعات اقتصادی انجام شده دارای بازدهی اقتصادی بالایی میباشد اما این سهام در حال حاضر در بازار محدود دیداری شرکت در پدیده شاندیز ارائه می شود و عرضه آن در سامانه سناپ خاص گروه شرکت های پدیده شاندیز شرایط ابتیاع و خرید عمومی کمتری دارد.
🔶دکترابوالفضل انتظاری افزود: حجم سهام دو شرکت ابنیه و ساختمان و توسعه و همچنین حجم عرضه ای که از سوی سهامداران صورت می گیرد، نیازمند به یک بازار بزرگ و خریداران و سرمایه‌گذاران متنوعی است که این مهم یقیناً با ورود سهام این دو شرکت به بازار بورس ممکن می گردد.
🔵 مدیرعامل گروه شرکتهای پذیری شاندیز گفت: علیرغم اینکه شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در سازمان بورس ثبت و نماد آن شرکت با عنوان گتوشا اختصاص پیدا کرده است و با وصف اینکه شورای عالی بورس مصوب کرده است که شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز به فرابورس وارد شود، اما روند و فرآیند این پذیرش و عرضه سهام پدیده در بازار فرابورس نیازمند اراده قوی تر و تشکیل گروه کارشناسی مشخصی برای تسریع در پذیرش و عرضه رسمی سهام پدیده در فرابورس می باشد.
🔘وی ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک صندوق های سرمایه گذاری و سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی وارد بازار سهام گردانی پدیده شاندیز گردد.
@padideco
تاریخ : 1397/08/23 | بازدید این مطلب : 5

🔘 ضرورت پذیرش سهام پدیده در بورس و گلایه از کندی فرایند اداری 🔹مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به فرآیند طولانی ورود دو شرکت ابنیه و ساختمان و توسعه پدیده شاندیز به بازار پولی و بورس کشور گفت: سهام شرکت های پدیده شاندیز بنا بر مطالعات اقتصادی انجام شده دارای بازدهی اقتصادی بالایی میباشد اما این سهام در حال حاضر در بازار محدود دیداری شرکت در پدیده شاندیز ارائه می شود و عرضه آن در سامانه سناپ خاص گروه شرکت های پدیده شاندیز شرایط ابتیاع و خرید عمومی کمتری دارد. 🔶دکترابوالفضل انتظاری افزود: حجم سهام دو شرکت ابنیه و ساختمان و توسعه و همچنین حجم عرضه ای که از سوی سهامداران صورت می گیرد، نیازمند به یک بازار بزرگ و خریداران و سرمایه‌گذاران متنوعی است که این مهم یقیناً با ورود سهام این دو شرکت به بازار بورس ممکن می گردد. 🔵 مدیرعامل گروه شرکتهای پذیری شاندیز گفت: علیرغم اینکه شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در سازمان بورس ثبت و نماد آن شرکت با عنوان گتوشا اختصاص پیدا کرده است و با وصف اینکه شورای عالی بورس مصوب کرده است که شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز به فرابورس وارد شود، اما روند و فرآیند این پذیرش و عرضه سهام پدیده در بازار فرابورس نیازمند اراده قوی تر و تشکیل گروه کارشناسی مشخصی برای تسریع در پذیرش و عرضه رسمی سهام پدیده در فرابورس می باشد. 🔘وی ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک صندوق های سرمایه گذاری و سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی وارد بازار سهام گردانی پدیده شاندیز گردد. @padideco