هر چی بخوای بگی طنزش خراب میشه! elahe elva

هر چی بخوای بگی طنزش خراب میشه!  elahe elva
کاف

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
M : M
M : M
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 2
شهر : شهرضا
***Z***M***
***Z***M***
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 6
شهر : تهران
Şhi๓ค
Şhi๓ค
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 5
شهر : تهران
هر چی بخوای بگی طنزش خراب میشه!elahe
elvaیا نمیدونن ایران کجاست یا اونی که نشونشون دادن ایران نبوده

كاسب
Elva @kafiha
‌‎
آیا پیش بینی صندوق بین المللی پول در مورد پانزدهم شدن اقتصاد ایران درسته یا خیر؟

پیش بینی صندوق بین المللی پول یا IMF در مورد یک شاخص اقتصادی به نام تولید ناخالص داخلیه که در مورد "بزرگی" اقتصاده و نه "قدرت اقتصادی" یا سطح رفاه!
ایران در سال ۲۰۲۱ ۱۵.مین اقتصاد بزرگ میشه
‏خود تولید ناخالص داخلی به معنای میزان کالا و خدمات تولید شده یک کشور در یک زمان معین مثلا یک ساله. مشخصه کشورهایی که منابع انسانی و اقتصادی بیشتری داشته باشن بزرگترن برای همینه که هند توی این رتبه بندی سومه و سوییس سی و نهم!
‏ تولید ناخالص داخلی دو شاخص داره: اسمی N و برابری قدرت خرید PPP
ایران توی شاخص برابری خرید الان هجدمه و قراره پانزدهم بشه. این شاخص برای مقایسه سطح زندگی و گرانی خدمات و کالاها نسبت به ارز جهانیه مثلا اگر قیمت نون توی ایران ۱ دلار باشه و توی عراق ۵۰ سنت، رتبه ایران بهتر میشه!
‏شاخص مهمتر که N هست برای رتبه بندی بزرگی و گستردگی اقتصاد کشورهاست و در مقایسه های اصلی از اون استفاده میشه که رتبه ی ایران اینجا ۲۹ هست و هیچ ربطی به پیش بینی صندوق بین المللی پول در مورد ایران نداره!


Hallo @kafiha
اون کشور طفلک ۱۶ امی که قراره از لحاظ اقتصادی پشت ما قرار بگیره از حالا دلم بهش میسوزهجوادم
Kandi @Kafiha
تاریخ : 1397/08/23 | بازدید این مطلب : 14

هر چی بخوای بگی طنزش خراب میشه! elahe elva یا نمیدونن ایران کجاست یا اونی که نشونشون دادن ایران نبوده كاسب Elva @kafiha ‌‎ آیا پیش بینی صندوق بین المللی پول در مورد پانزدهم شدن اقتصاد ایران درسته یا خیر؟ پیش بینی صندوق بین المللی پول یا IMF در مورد یک شاخص اقتصادی به نام تولید ناخالص داخلیه که در مورد "بزرگی" اقتصاده و نه "قدرت اقتصادی" یا سطح رفاه! ایران در سال ۲۰۲۱ ۱۵.مین اقتصاد بزرگ میشه ‏خود تولید ناخالص داخلی به معنای میزان کالا و خدمات تولید شده یک کشور در یک زمان معین مثلا یک ساله. مشخصه کشورهایی که منابع انسانی و اقتصادی بیشتری داشته باشن بزرگترن برای همینه که هند توی این رتبه بندی سومه و سوییس سی و نهم! ‏ تولید ناخالص داخلی دو شاخص داره: اسمی N و برابری قدرت خرید PPP ایران توی شاخص برابری خرید الان هجدمه و قراره پانزدهم بشه. این شاخص برای مقایسه سطح زندگی و گرانی خدمات و کالاها نسبت به ارز جهانیه مثلا اگر قیمت نون توی ایران ۱ دلار باشه و توی عراق ۵۰ سنت، رتبه ایران بهتر میشه! ‏شاخص مهمتر که N هست برای رتبه بندی بزرگی و گستردگی اقتصاد کشورهاست و در مقایسه های اصلی از اون استفاده میشه که رتبه ی ایران اینجا ۲۹ هست و هیچ ربطی به پیش بینی صندوق بین المللی پول در مورد ایران نداره! Hallo @kafiha اون کشور طفلک ۱۶ امی که قراره از لحاظ اقتصادی پشت ما قرار بگیره از حالا دلم بهش میسوزه جوادم Kandi @Kafiha