💢 عملیات بزرگ ارتش سوریه در جنوب سوریه لینک خبر:

💢 عملیات بزرگ ارتش سوریه در جنوب سوریه لینک خبر:
تحولات جهان اسلام

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
?
?
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 10
شهر : شیراز
سوگند
سوگند
دختر | سن : 13 | محبوبیت : 5
شهر : خرم آباد
Яムみム
Яムみム
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 7
شهر : شیراز
💢 عملیات بزرگ ارتش سوریه در جنوب سوریه

لینک خبر:💢 عملیات بزرگ ارتش سوریه در جنوب سوریه

🔸به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” ارتش سوریه با پخش اعلامیه هایی بر فراز مناطق تحت اشغال مسلحین در استان درعا از مسلحین خواست تا سلاح های خود را بر زمین بگذارند.

در روزهای گذشته بالگردهای ارتش سوریه با پخش اعلامیه بر فراز استان درعا از اهالی منطقه خواستند تا با راندن مسلحین از مناطق خود به توافق مصالحات بپیوندند.

در موازات این موضوع ارتش سوریه در حال انتقال نیروها، توپخانه و تجهیزات زرهی خود به جنوب سوریه میباشد.

همچنین تصاویری از حضور ژنرال معروف سوری یعنی سهیل حسن در جنوب سوریه در رسانه های مختلف منتشر شده است.

پیش بینی میشود در صورت عدم پذیرش مصالحه توسط مسلحین، عملیات نظامی بزرگ ارتش سوریه برای آزادسازی استان درعا و منطقه لجاة و بخشهایی از استان سویدا که در اشغال مسلحین است به زودی آغاز شود.

لینک خبر: http://iswnews.com/11537
تاریخ : 1397/09/19 | بازدید این مطلب : 39

💢 عملیات بزرگ ارتش سوریه در جنوب سوریه لینک خبر: 💢 عملیات بزرگ ارتش سوریه در جنوب سوریه 🔸به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” ارتش سوریه با پخش اعلامیه هایی بر فراز مناطق تحت اشغال مسلحین در استان درعا از مسلحین خواست تا سلاح های خود را بر زمین بگذارند. در روزهای گذشته بالگردهای ارتش سوریه با پخش اعلامیه بر فراز استان درعا از اهالی منطقه خواستند تا با راندن مسلحین از مناطق خود به توافق مصالحات بپیوندند. در موازات این موضوع ارتش سوریه در حال انتقال نیروها، توپخانه و تجهیزات زرهی خود به جنوب سوریه میباشد. همچنین تصاویری از حضور ژنرال معروف سوری یعنی سهیل حسن در جنوب سوریه در رسانه های مختلف منتشر شده است. پیش بینی میشود در صورت عدم پذیرش مصالحه توسط مسلحین، عملیات نظامی بزرگ ارتش سوریه برای آزادسازی استان درعا و منطقه لجاة و بخشهایی از استان سویدا که در اشغال مسلحین است به زودی آغاز شود. لینک خبر: http://iswnews.com/11537