🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ سرمربی منچستریونایتد: «پوگبا» هیولا است 👈تهران ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
⚫
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 4
شهر : کرج
Azita Ganji
Azita Ganji
دختر | سن : 40 | محبوبیت : 5
شهر : تهران
زهرا
زهرا
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 2
شهر : چالوس
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ سرمربی منچستریونایتد: «پوگبا» هیولا است
👈تهران - ایرنا - «خوزه مورینیو» سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با تمجید از عملکرد «پل پوگبا» ستاره فرانسوی تیمش در بازی مقابل لسترسیتی در اظهار نظری او را «هیولای منچستر» خواند.

2️⃣ 2 سالن ورزشی در پاکدشت به بهره برداری می رسد
👈تهران – ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت افزود: همزمان با هفته دولت و با استفاده از توان بخش خصوصی، دو سالن ورزشی در پاکدشت به بهره برداری می رسد.

3️⃣ مشکلات استادیوم یاسوج با حضور مدیران کشوری بررسی می شود
👈یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسائل و مشکلات استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج با حضور جمعی از مدیران شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری مکان های ورزشی کشور بررسی و برای رفع آنها تصمیم گیری می شود.

4️⃣ گواردیولا: سرمربی گری آرژانتین را قبول نمی کنم
👈تهران - ایرنا - «پپ گواردیولا» سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی با ناامید کننده خواندن اظهارات رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین تاکید کرد که سرمربی گری تیم ملی این کشور را قبول نخواهد کرد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/28 | بازدید این مطلب : 5

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ سرمربی منچستریونایتد: «پوگبا» هیولا است 👈تهران - ایرنا - «خوزه مورینیو» سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با تمجید از عملکرد «پل پوگبا» ستاره فرانسوی تیمش در بازی مقابل لسترسیتی در اظهار نظری او را «هیولای منچستر» خواند. 2️⃣ 2 سالن ورزشی در پاکدشت به بهره برداری می رسد 👈تهران – ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت افزود: همزمان با هفته دولت و با استفاده از توان بخش خصوصی، دو سالن ورزشی در پاکدشت به بهره برداری می رسد. 3️⃣ مشکلات استادیوم یاسوج با حضور مدیران کشوری بررسی می شود 👈یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسائل و مشکلات استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج با حضور جمعی از مدیران شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری مکان های ورزشی کشور بررسی و برای رفع آنها تصمیم گیری می شود. 4️⃣ گواردیولا: سرمربی گری آرژانتین را قبول نمی کنم 👈تهران - ایرنا - «پپ گواردیولا» سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی با ناامید کننده خواندن اظهارات رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین تاکید کرد که سرمربی گری تیم ملی این کشور را قبول نخواهد کرد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗