🗞 #اخبار استخدامی 💢 شروع ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو ا ...

تبریز استخدام

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
😙😙😙😙 😄😄😄😄
😙😙😙😙 😄😄😄😄
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 2
شهر : همدان
زینب
زینب
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 3
شهر : بروجن
? sana ?
? sana ?
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 28
شهر : قزوین
🗞 #اخبار استخدامی

💢 شروع ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا

📰 معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو اعلام کرد: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا یکشنبه، ۲۱ مردادماه توسط سازمان سنجش برای شرکت‌های غیردولتی این وزارتخانه همچون توزیع برق، آب و فاضلاب و مدیریت بهره‌برداری از نیروگاه‌ها اعلام خواهد شد و داوطلبان می‌توانند تا ۲۷ مردادماه اقدام به ثبت نام در این آزمون کنند.

🔸بر این اساس ۶۷۸ نفر در شرکت‌های توزیع برق، ۷۵۰ نفر در شرکت‌های آب و فاضلاب و ۸۹ نفر در شرکت‌های تولید برق حرارتی جذب خواهند شد.

🔸در این دوره، ۲۲ شرکت توزیع برق، ۲۸ شرکت آب و فاضلاب، پنج شرکت تولید برق حرارتی و ۱۰ نیروگاه درخواست استخدام داشته‌اند که از این تعداد هزار و ۳۴۱ نفر در مشاغل کارشناسی و ۱۷۶ نفر در مشاغل تکنسین و کاردانی پذیرش خواهند شد.

📆 زمان ثبت نام : از ۲۱ تا ۲۷ مرداد ۹۷
📆 زمان آزمون :۲۶ مهر ۹۷

🔅 دفترچه راهنما و لینک ثبت نام فردا در همین کانال منتشر میشود.
➖➖➖➖➖➖
🗝 دوستان خود را از این استخدام مطلع کنید.
🔻کانال"تبریز استخدام"👇
telegram.me/joinchat/AAAAADzp7YA1oaC4g4XN4Q
تاریخ : 1397/08/29 | بازدید این مطلب : 8

🗞 #اخبار استخدامی 💢 شروع ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا 📰 معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو اعلام کرد: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا یکشنبه، ۲۱ مردادماه توسط سازمان سنجش برای شرکت‌های غیردولتی این وزارتخانه همچون توزیع برق، آب و فاضلاب و مدیریت بهره‌برداری از نیروگاه‌ها اعلام خواهد شد و داوطلبان می‌توانند تا ۲۷ مردادماه اقدام به ثبت نام در این آزمون کنند. 🔸بر این اساس ۶۷۸ نفر در شرکت‌های توزیع برق، ۷۵۰ نفر در شرکت‌های آب و فاضلاب و ۸۹ نفر در شرکت‌های تولید برق حرارتی جذب خواهند شد. 🔸در این دوره، ۲۲ شرکت توزیع برق، ۲۸ شرکت آب و فاضلاب، پنج شرکت تولید برق حرارتی و ۱۰ نیروگاه درخواست استخدام داشته‌اند که از این تعداد هزار و ۳۴۱ نفر در مشاغل کارشناسی و ۱۷۶ نفر در مشاغل تکنسین و کاردانی پذیرش خواهند شد. 📆 زمان ثبت نام : از ۲۱ تا ۲۷ مرداد ۹۷ 📆 زمان آزمون :۲۶ مهر ۹۷ 🔅 دفترچه راهنما و لینک ثبت نام فردا در همین کانال منتشر میشود. ➖➖➖➖➖➖ 🗝 دوستان خود را از این استخدام مطلع کنید. 🔻کانال"تبریز استخدام"👇 telegram.me/joinchat/AAAAADzp7YA1oaC4g4XN4Q