🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ بازی افتتاحیه لیگ یک لغو شد 👈دیدار تیم‌های ماش ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Nazanin Zahra
Nazanin Zahra
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 2
شهر : تبریز
ترنم
ترنم
دختر | سن : 78 | محبوبیت : 5
شهر : مشهد
❤⬅?
❤⬅?
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 6
شهر : شیراز
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ بازی افتتاحیه لیگ یک لغو شد
👈دیدار تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و بادران تهران به دلیل عدم صدور کارت بازیکنان تیم ماشین‌سازی لغو شد.

2️⃣ تشویق حسینی و ماهینی باعث درگیری بین هواداران شد/سکوهای ملتهب درتمرین پرسپولیس
👈هوادارانی که امروز برای تماشای تمرین پرسپولیس به ورزشگاه شهید کاظمی آمده بودند، به خاطر اختلاف نظرهایی که در تشویق بازیکنان داشتند با یکدیگر درگیر شدند.

3️⃣ گرشاسبی: از حق پرسپولیس نمی‌گذریم/ عصبانیت کمکی به ما و فوتبال نمی‌کند
👈سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن تاکید بر لزوم تحرک جدی‌تر اهالی فوتبال برای حل شرایط پیش آمده در ورزشگاه‌ها، از هواداران پرسپولیس خواست با پرهیز از موج به راه افتاده، صرفا با افزایش حضور خود در ورزشگاه و تشویق‌های خود، پرسپولیس را در مسیر موفقیت قرار دهند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/23 | بازدید این مطلب : 4

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ بازی افتتاحیه لیگ یک لغو شد 👈دیدار تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و بادران تهران به دلیل عدم صدور کارت بازیکنان تیم ماشین‌سازی لغو شد. 2️⃣ تشویق حسینی و ماهینی باعث درگیری بین هواداران شد/سکوهای ملتهب درتمرین پرسپولیس 👈هوادارانی که امروز برای تماشای تمرین پرسپولیس به ورزشگاه شهید کاظمی آمده بودند، به خاطر اختلاف نظرهایی که در تشویق بازیکنان داشتند با یکدیگر درگیر شدند. 3️⃣ گرشاسبی: از حق پرسپولیس نمی‌گذریم/ عصبانیت کمکی به ما و فوتبال نمی‌کند 👈سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن تاکید بر لزوم تحرک جدی‌تر اهالی فوتبال برای حل شرایط پیش آمده در ورزشگاه‌ها، از هواداران پرسپولیس خواست با پرهیز از موج به راه افتاده، صرفا با افزایش حضور خود در ورزشگاه و تشویق‌های خود، پرسپولیس را در مسیر موفقیت قرار دهند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗