🔴فوری عزت الله انتظامی درگذشت

🔴فوری عزت الله انتظامی درگذشت
کانال خبری پارسینه

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Sadaf
Sadaf
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 13
شهر : تهران
ﺳﻬﻴﻞ
ﺳﻬﻴﻞ
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 1
شهر : کرج
.....
.....
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 2
شهر : کرمانشاه
🔴فوری

عزت الله انتظامی درگذشت

◾️پیام تسلیت ظریف وزیر امور خارجه در پی درگذشت عزت‌الله انتظامی

«خبر درگذشت هنرمند پیشکسوت و محبوب مرحوم استاد عزت الله انتظامی موجب تاثر گردید. این ضایعه بزرگ را به خانواده آن مرحوم، جامعه هنری کشور و مردم شریف و هنر پرور ایران تسلیت گفته، رحمت الهی برای آن فرهیخته ارجمند که عمری را در راه هنر متعهد، فاخر و مردمی سپری کرد از خداوند بزرگ مسالت می نمایم.

@parsinehnews
پيام تسليت وزير بهداشت درپی درگذشت عزت الله انتظامی

سیدحسن هاشمی، وزیر بهداشت در یادداشتی برای درگذشت عزت‌الله انتظامی نوشت:
▫️آقای بازیگر هم به دیار باقی شتافت...
این رسم جهان است؛ یک روز می‌آییم و یک روز می‌رویم... خوش بر احوال آنان که با عزت زندگی می‌کنند و با عزت می‌روند...

▫️درگذشت فقید سعید "عزت‌الله انتظامی" را به خانواده محترمش، به‌ویژه هنرمند گران‌قدر جناب آقای "مجید انتظامی" و دوستان و دوستداران آن زنده یاد تسلیت عرض می‌کنم.

@parsinehnews
تاریخ : 1397/08/23 | بازدید این مطلب : 12

🔴فوری عزت الله انتظامی درگذشت ◾️پیام تسلیت ظریف وزیر امور خارجه در پی درگذشت عزت‌الله انتظامی «خبر درگذشت هنرمند پیشکسوت و محبوب مرحوم استاد عزت الله انتظامی موجب تاثر گردید. این ضایعه بزرگ را به خانواده آن مرحوم، جامعه هنری کشور و مردم شریف و هنر پرور ایران تسلیت گفته، رحمت الهی برای آن فرهیخته ارجمند که عمری را در راه هنر متعهد، فاخر و مردمی سپری کرد از خداوند بزرگ مسالت می نمایم. @parsinehnews پيام تسليت وزير بهداشت درپی درگذشت عزت الله انتظامی سیدحسن هاشمی، وزیر بهداشت در یادداشتی برای درگذشت عزت‌الله انتظامی نوشت: ▫️آقای بازیگر هم به دیار باقی شتافت... این رسم جهان است؛ یک روز می‌آییم و یک روز می‌رویم... خوش بر احوال آنان که با عزت زندگی می‌کنند و با عزت می‌روند... ▫️درگذشت فقید سعید "عزت‌الله انتظامی" را به خانواده محترمش، به‌ویژه هنرمند گران‌قدر جناب آقای "مجید انتظامی" و دوستان و دوستداران آن زنده یاد تسلیت عرض می‌کنم. @parsinehnews