🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ روستایی: تیم امید پتانسیل قهرمانی آسیا را ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
رها
رها
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 19
شهر : تهران
SD
SD
دختر | سن : 21 | محبوبیت : 1
شهر : آشتیان
╔═════ ೋღ sima ღೋ ═════╗
╔═════ ೋღ sima ღೋ ═════╗
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 11
شهر : مشهد
🔴 فارس نیوز 🔴
1️⃣ روستایی: تیم امید پتانسیل قهرمانی آسیا را دارد
👈بازیکن تیم امید ایران گفت:بازی به بازی بهتر می شویم و اگر خدا بخواهد تا پیش می رویم برای اینکه پتانسیل قهرمانی را داریم.

2️⃣ پورعلی گنجی: هدفم بازی در اروپا بود/تمام تلاشم را می‌کنم تا برای یوپن بهترین باشم
👈مدافع تیم ملی کشورمان و عضو جدید باشگاه یوپن بلژیک گفت: در مسیر فوتبالی ام توانایی خودم را در کشورهای مختلف و در سطح‌های متفاوت ثابت کردم.

3️⃣ تکواندوکاران ایران حریفان خود را شناختند
👈مراسم قرعه‌کشی رقابت های تکواندو در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی برگزار شد و بر اساس آن تکواندوکاران کشورمان رقبای خود را شناختند.

4️⃣ دلفی: با آیندهوون توافق کردم یک زمان دیگر به هلند بروم/دیدار با عربستان استرس‌زا بود
👈بازیکن تیم فوتبال امید گفت: خداراشکر پس از اتفاقی که افتاد توانستیم با آیندهوون تیم توافق کنیم که در یک وقت دیگر من به هلند بروم.

5️⃣ کویت در آستانه بازی‌ها رفع تعلیق شد
👈کمیته بین‌المللی المپیک، تعلیق کویت را برای حضور در بازی‌های آسیایی برداشت.

6️⃣ چراغپور: تیم امید با برترى فیزیکى کره شمالى را شکست داد/استراتژى فدراسیون درست و هدفمند است
👈کارشناس فوتبال معتقد است بازیکنان تیم امید با وجود پایین تر بودن میانگین سنى نسبت به کره شمالى با برترى فیزیکى این تیم را مغلوب کردند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/30 | بازدید این مطلب : 7

🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ روستایی: تیم امید پتانسیل قهرمانی آسیا را دارد 👈بازیکن تیم امید ایران گفت:بازی به بازی بهتر می شویم و اگر خدا بخواهد تا پیش می رویم برای اینکه پتانسیل قهرمانی را داریم. 2️⃣ پورعلی گنجی: هدفم بازی در اروپا بود/تمام تلاشم را می‌کنم تا برای یوپن بهترین باشم 👈مدافع تیم ملی کشورمان و عضو جدید باشگاه یوپن بلژیک گفت: در مسیر فوتبالی ام توانایی خودم را در کشورهای مختلف و در سطح‌های متفاوت ثابت کردم. 3️⃣ تکواندوکاران ایران حریفان خود را شناختند 👈مراسم قرعه‌کشی رقابت های تکواندو در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی برگزار شد و بر اساس آن تکواندوکاران کشورمان رقبای خود را شناختند. 4️⃣ دلفی: با آیندهوون توافق کردم یک زمان دیگر به هلند بروم/دیدار با عربستان استرس‌زا بود 👈بازیکن تیم فوتبال امید گفت: خداراشکر پس از اتفاقی که افتاد توانستیم با آیندهوون تیم توافق کنیم که در یک وقت دیگر من به هلند بروم. 5️⃣ کویت در آستانه بازی‌ها رفع تعلیق شد 👈کمیته بین‌المللی المپیک، تعلیق کویت را برای حضور در بازی‌های آسیایی برداشت. 6️⃣ چراغپور: تیم امید با برترى فیزیکى کره شمالى را شکست داد/استراتژى فدراسیون درست و هدفمند است 👈کارشناس فوتبال معتقد است بازیکنان تیم امید با وجود پایین تر بودن میانگین سنى نسبت به کره شمالى با برترى فیزیکى این تیم را مغلوب کردند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗