🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ گل تیموریان در جمع پنج گل منتخب لیگ قهرمانان آ ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Mahsa
Mahsa
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 13
شهر : تهران
.cοمετ
.cοمετ
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 3
شهر : اسلامشهر
R.G
R.G
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 3
شهر : رئ
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ گل تیموریان در جمع پنج گل منتخب لیگ قهرمانان آسیا
👈تهران - ایرنا - کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتخاب پنج گل برتر مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، با قرار دادن نام «آندرانیک تیموریان» مدافع سابق استقلال در این فهرست، از فوتبال دوستان خواست تا بهترین گل این رقابت ها را انتخاب کنند.

2️⃣ مدافع تیم پدیده: به دنبال حفظ جایگاه خود در لیگ برتر هستیم
👈تهران - ایرنا - مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد با اشاره به صدرنشینی تیمش در لیگ برتر گفت: از این به بعد به دنبال حفظ جایگاهمان در جدول رده‌بندی خواهیم بود.

3️⃣ تاکید اتحادیه جهانی بر مجازات کشتی گیران کم کار در جاکارتا
👈جاکارتا- ایرنا- رقابت های کشتی بازی های آسیایی 2018 در حالی از فردا (یکشنبه) در جاکارتا آغاز می شود که اتحادیه جهانی تاکید زیادی بر مجازات کشتی گیران کم کار دارد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/23 | بازدید این مطلب : 4

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ گل تیموریان در جمع پنج گل منتخب لیگ قهرمانان آسیا 👈تهران - ایرنا - کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتخاب پنج گل برتر مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، با قرار دادن نام «آندرانیک تیموریان» مدافع سابق استقلال در این فهرست، از فوتبال دوستان خواست تا بهترین گل این رقابت ها را انتخاب کنند. 2️⃣ مدافع تیم پدیده: به دنبال حفظ جایگاه خود در لیگ برتر هستیم 👈تهران - ایرنا - مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد با اشاره به صدرنشینی تیمش در لیگ برتر گفت: از این به بعد به دنبال حفظ جایگاهمان در جدول رده‌بندی خواهیم بود. 3️⃣ تاکید اتحادیه جهانی بر مجازات کشتی گیران کم کار در جاکارتا 👈جاکارتا- ایرنا- رقابت های کشتی بازی های آسیایی 2018 در حالی از فردا (یکشنبه) در جاکارتا آغاز می شود که اتحادیه جهانی تاکید زیادی بر مجازات کشتی گیران کم کار دارد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗