💢شهر افسانه ای #پدیده_کیش یکی مهمترین پروژه های موجود در منا ...

کانال خبری پارسینه

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
M N
M N
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 7
شهر : تهران
s m
s m
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 6
شهر : مشهد
Dorsa❤
Dorsa❤
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 4
شهر : اصفهان
💢شهر افسانه ای #پدیده_کیش یکی مهمترین پروژه های موجود در مناطق آزاد کشور

🔅مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور از #شهر_افسانه_ای_پدیده_کیش به عنوان یکی از مهمترین پروژه های موجود در مناطق آزاد کشور یاد کرد.

⚛دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور افزود: پس از سال ها پیگیری مدیران ستاد تدبیر، مسئولان کشوری و مدیران منطقه آزاد کیش، امروز مشکلات بر سر راه اجرای این پروژه برطرف شده و در بخش های مختلفی پیمانکاران و سرمایه گذاران خواستار حضور در پروژه و اجرای آن هستند.

✅وی گفت: شروع به کار و تکمیل این پروژه در کیش هم برای #سهامداران و هم برای ساکنان منطقه خبر خوبی است زیرا که فعالیت این پروژه می تواند شرایط بهتری را برای منطقه و ذینفعانی که در جزیره حضور دارند، فراهم آورد.

@padideco
تاریخ : 1397/08/26 | بازدید این مطلب : 8

💢شهر افسانه ای #پدیده_کیش یکی مهمترین پروژه های موجود در مناطق آزاد کشور 🔅مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور از #شهر_افسانه_ای_پدیده_کیش به عنوان یکی از مهمترین پروژه های موجود در مناطق آزاد کشور یاد کرد. ⚛دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور افزود: پس از سال ها پیگیری مدیران ستاد تدبیر، مسئولان کشوری و مدیران منطقه آزاد کیش، امروز مشکلات بر سر راه اجرای این پروژه برطرف شده و در بخش های مختلفی پیمانکاران و سرمایه گذاران خواستار حضور در پروژه و اجرای آن هستند. ✅وی گفت: شروع به کار و تکمیل این پروژه در کیش هم برای #سهامداران و هم برای ساکنان منطقه خبر خوبی است زیرا که فعالیت این پروژه می تواند شرایط بهتری را برای منطقه و ذینفعانی که در جزیره حضور دارند، فراهم آورد. @padideco