🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ مکوندی: خبرنگار نباید رفتار حرفه‌یی را فدای عل ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
M.s
M.s
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 12
شهر : تبریز
,\£¤§,#up
,\£¤§,#up
دختر | سن : 99 | محبوبیت : 1
شهر : اصفهان
ıllıllı イムŋŋム乙 ıllıllı
ıllıllı イムŋŋム乙 ıllıllı
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 6
شهر : مبارکه
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ مکوندی: خبرنگار نباید رفتار حرفه‌یی را فدای علاقه‌اش کند
👈مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در واکنش به رفتار برخی خبرنگاران در نشست خبری بعد از دیدار این تیم برابر پرسپولیس و این‌که آن‌ها حاضر نشدند از ویسی به این دلیل که تیمش تدافعی بازی کرد سوال بپرسند، گفت: این رفتار جای تاسف دارد و خبرنگار نباید رفتار حرفه‌یی را فدای علاقه‌اش کند.

2️⃣ ‌به ورزش بانوان نگاه جنسیتی می‌شود
👈امروزه در هر جامعه‌ای زنان و دختران نیمی از جمعیت انسانی را تشکیل داده‌اند که این قشر نقش مهمی در توسعه جامعه ایفا کرده و تأمین سلامت جسمانی و در پی آن سلامت روحی و روانی آنان تضمین سلامت خانواده و جامعه خواهد بود.

3️⃣ "آستین بلندها" در لیگ برتر فوتبال/ ترس از کمیته اخلاق یا اجرای قانون؟
👈با اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، منع کردن بازیکنان لیگ برتری از نمایش خالکوبی‌ها را تایید نکرده اما تصاویر منتشر شده از هفته چهارم این رقابت‌ها نشان می‌دهد که بازیکنان دارای خالکوبی، دست‌های خودشان را پوشانده‌اند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/26 | بازدید این مطلب : 4

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ مکوندی: خبرنگار نباید رفتار حرفه‌یی را فدای علاقه‌اش کند 👈مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در واکنش به رفتار برخی خبرنگاران در نشست خبری بعد از دیدار این تیم برابر پرسپولیس و این‌که آن‌ها حاضر نشدند از ویسی به این دلیل که تیمش تدافعی بازی کرد سوال بپرسند، گفت: این رفتار جای تاسف دارد و خبرنگار نباید رفتار حرفه‌یی را فدای علاقه‌اش کند. 2️⃣ ‌به ورزش بانوان نگاه جنسیتی می‌شود 👈امروزه در هر جامعه‌ای زنان و دختران نیمی از جمعیت انسانی را تشکیل داده‌اند که این قشر نقش مهمی در توسعه جامعه ایفا کرده و تأمین سلامت جسمانی و در پی آن سلامت روحی و روانی آنان تضمین سلامت خانواده و جامعه خواهد بود. 3️⃣ "آستین بلندها" در لیگ برتر فوتبال/ ترس از کمیته اخلاق یا اجرای قانون؟ 👈با اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، منع کردن بازیکنان لیگ برتری از نمایش خالکوبی‌ها را تایید نکرده اما تصاویر منتشر شده از هفته چهارم این رقابت‌ها نشان می‌دهد که بازیکنان دارای خالکوبی، دست‌های خودشان را پوشانده‌اند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗