🔵زمان حلقه مفقوده پازل تاكتيكي استقلال 🔹اينكه از استقلال شفر ...

EsteghlalPage

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
PøúrīyA R4
PøúrīyA R4
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 4
شهر : جهرم
R
R
دختر | سن : 28 | محبوبیت : 2
شهر : خرمشهر
1000300603
1000300603
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 10
شهر : فارسان
🔵زمان حلقه مفقوده پازل تاكتيكي استقلال

🔹اينكه از استقلال شفر انتظار داشته باشيم خيلي سريع به تيم مقتدر نيم فصل دوم سال گذشته تبديل شود انتظار زیادی است.
🔹استقلال ستون فقرات خود را در فصل نقل و انتقالات از دست داد و طبعا براي جانشيني آنها دست به خريدهايي زد.خريدهايي كه با هردرجه كيفي كه براي تثبيت خود در استقلال نياز به زمان دارند.
🔹استقلال در فصل نقل و انتقالات خريد كرد خوب هم خريد كرد اما مشكل امروز استقلال مبحث زمان است.
🔹خريدهاي استقلال دير انجام شد و تعداد تمرينات بازيكنان جديد با نفرات قبلي حتي به ١٠ جلسه هم نمي رسد.
🔹شفر عصاي جادويي در دست ندارد ، او سرمربي تيمي است كه در طي يك ماه تمام ساخته هايش را ويران كردند و او مجبوراست دوباره استقلال را بسازد.
🔹كمبود بازيهاي تداركاتي هم باعث شده هفته هاي اول ليگ براي استقلال بيشتر نقش آزمون و خطا را داشته باشد و اين روند سينوسي فعلا استقلال را غيرقابل پيش بيني كرده ، گاهي مثل بازي با ذوب و تراكتور اميدواركننده و گاهي مثل بازي با پيكان و پارس جنوبي نگران كننده.
🔹هدف اصلي استقلال در اين روزها بدون ترديد بازي با السد است و شفر تا آن روز فرصت دارد تيمش را به اوج آمادگي برساند، ديداري كه خود وينفرد شفر سوپرجام را فداي آن كرد.
✍🏻 پیمان خنافری

🆔 @EsteghlalPage
تاریخ : 1397/08/27 | بازدید این مطلب : 6

🔵زمان حلقه مفقوده پازل تاكتيكي استقلال 🔹اينكه از استقلال شفر انتظار داشته باشيم خيلي سريع به تيم مقتدر نيم فصل دوم سال گذشته تبديل شود انتظار زیادی است. 🔹استقلال ستون فقرات خود را در فصل نقل و انتقالات از دست داد و طبعا براي جانشيني آنها دست به خريدهايي زد.خريدهايي كه با هردرجه كيفي كه براي تثبيت خود در استقلال نياز به زمان دارند. 🔹استقلال در فصل نقل و انتقالات خريد كرد خوب هم خريد كرد اما مشكل امروز استقلال مبحث زمان است. 🔹خريدهاي استقلال دير انجام شد و تعداد تمرينات بازيكنان جديد با نفرات قبلي حتي به ١٠ جلسه هم نمي رسد. 🔹شفر عصاي جادويي در دست ندارد ، او سرمربي تيمي است كه در طي يك ماه تمام ساخته هايش را ويران كردند و او مجبوراست دوباره استقلال را بسازد. 🔹كمبود بازيهاي تداركاتي هم باعث شده هفته هاي اول ليگ براي استقلال بيشتر نقش آزمون و خطا را داشته باشد و اين روند سينوسي فعلا استقلال را غيرقابل پيش بيني كرده ، گاهي مثل بازي با ذوب و تراكتور اميدواركننده و گاهي مثل بازي با پيكان و پارس جنوبي نگران كننده. 🔹هدف اصلي استقلال در اين روزها بدون ترديد بازي با السد است و شفر تا آن روز فرصت دارد تيمش را به اوج آمادگي برساند، ديداري كه خود وينفرد شفر سوپرجام را فداي آن كرد. ✍🏻 پیمان خنافری 🆔 @EsteghlalPage