🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مدیران باشگاه استقلال به مالزی می روند 👈تهران ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
مبینا فراهانی
مبینا فراهانی
دختر | سن : 47 | محبوبیت : 2
شهر : فامنین
negar
negar
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 2
شهر : نیشابور
Sh.....M
Sh.....M
دختر | سن : 14 | محبوبیت : 5
شهر : چناران
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ مدیران باشگاه استقلال به مالزی می روند
👈تهران - ایرنا - «امیرحسین فتحی» سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران به همراه «علی خطیر» معاون او، امروز (یکشنبه) تهران را به مقصد کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا ترک می‌کنند.

2️⃣ فردا، روز تعیین عیار هندبال ایران در بازی های آسیایی جاکارتا
👈یزد - ایرنا - تیم ملی هندبال ایران که با کسب یک پیروزی و یک شکست در مرحله نخست بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به مرحله دوم صعود کرد، فردا (دوشنبه) در نخستین دیدار خود در این مرحله رو در روی تیم بحرین قرار می گیرد.

3️⃣ فهرست نهایی ملی پوشان اعزامی به بازی های پاراآسیایی اعلام شد
👈تهران – ایرنا – پس از پایان ثبت نام ورزشکاران برای حضور در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، کمیته ملی پارالمپیک اسامی نهایی تیم ها و نفرات شرکت کننده کشورمان را در این دوره از بازی ها اعلام کرد.

4️⃣ تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران به دنبال مدال در جاکارتاست
👈مهاباد- ایرنا- مربی اهل مهاباد تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران گفت: این تیم از لحاظ جسمی و روحی در اوج آمادگی قرار دارد و در هر پنج ماده ای که در بازی های آسیایی شرکت کننده داریم، برای کسب مدال به میدان می رویم

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/26 | بازدید این مطلب : 5

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مدیران باشگاه استقلال به مالزی می روند 👈تهران - ایرنا - «امیرحسین فتحی» سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران به همراه «علی خطیر» معاون او، امروز (یکشنبه) تهران را به مقصد کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا ترک می‌کنند. 2️⃣ فردا، روز تعیین عیار هندبال ایران در بازی های آسیایی جاکارتا 👈یزد - ایرنا - تیم ملی هندبال ایران که با کسب یک پیروزی و یک شکست در مرحله نخست بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به مرحله دوم صعود کرد، فردا (دوشنبه) در نخستین دیدار خود در این مرحله رو در روی تیم بحرین قرار می گیرد. 3️⃣ فهرست نهایی ملی پوشان اعزامی به بازی های پاراآسیایی اعلام شد 👈تهران – ایرنا – پس از پایان ثبت نام ورزشکاران برای حضور در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، کمیته ملی پارالمپیک اسامی نهایی تیم ها و نفرات شرکت کننده کشورمان را در این دوره از بازی ها اعلام کرد. 4️⃣ تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران به دنبال مدال در جاکارتاست 👈مهاباد- ایرنا- مربی اهل مهاباد تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران گفت: این تیم از لحاظ جسمی و روحی در اوج آمادگی قرار دارد و در هر پنج ماده ای که در بازی های آسیایی شرکت کننده داریم، برای کسب مدال به میدان می رویم 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗