🚨 همسرکشی فجیع در شرق پایتخت 🔹روز گذشته ماموران انتظامی در م ...

حوادث مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
. .
. .
دختر | سن : 24 | محبوبیت : 4
شهر : همدان
امیر جلالی
امیر جلالی
دختر | سن : 29 | محبوبیت : 1
شهر : تهران
 -
-
دختر | سن : 13 | محبوبیت : 2
شهر : شهریار
🚨 همسرکشی فجیع در شرق پایتخت

🔹روز گذشته ماموران انتظامی در محدوده تهران نو از وقوع یک همسرکشی در خیابان صفا باخبر شدند که مشخص شد مرد جوانی همسر سابق خود را کشته و از محل گریخته است.
مردی که در محل حادثه حضور داشت در این زمینه به ماموران گفت: من برادر مقتول هستم. امروز شوهر سابق خواهرم که از مدتی پیش خواهرم را طلاق داده بود با من تماس گرفت و گفت که خواهرت را کشته و جسد را در خانه‌ام رها کرده‌ام اگر توانستید مرا بگیرید.
🔹پس از هماهنگی های قضایی، سریعا ماموران به خانه مذکور وارد شدند و در محل با جسد زن جوان که با شال زرد رنگی خفه شده بود روبرو شدند.
🔹براساس شواهد موجود در صحنه مشخص شد متهم ابتدا مقتول را به محل جنایت دعوت کرده بود و مقتول که به همراه فرزندش در محل حضور یافته بود قبل از قربانی شدن، از سوی شوهرش موهای سرش کوتاه شده بود.
🔹قاتل بعد از آن به سراغ انگشت های شست پای مقتول رفته بود و در اقدامی عجیب آنها را با نخ به هم گره زده و در ادامه مقتول را با شال زرد رنگ مقتول خفه کرده بود.
🔹قاتل یک یادداشت نیز روی سینه مقتول گذاشته و نوشته بود:
«با کفن سفید بیا، منتظرتم!»
تحقیقات در این زمینه در جریان است/حادثه‌نیوز
@HavadesMashhad
تاریخ : 1397/08/25 | بازدید این مطلب : 7

🚨 همسرکشی فجیع در شرق پایتخت 🔹روز گذشته ماموران انتظامی در محدوده تهران نو از وقوع یک همسرکشی در خیابان صفا باخبر شدند که مشخص شد مرد جوانی همسر سابق خود را کشته و از محل گریخته است. مردی که در محل حادثه حضور داشت در این زمینه به ماموران گفت: من برادر مقتول هستم. امروز شوهر سابق خواهرم که از مدتی پیش خواهرم را طلاق داده بود با من تماس گرفت و گفت که خواهرت را کشته و جسد را در خانه‌ام رها کرده‌ام اگر توانستید مرا بگیرید. 🔹پس از هماهنگی های قضایی، سریعا ماموران به خانه مذکور وارد شدند و در محل با جسد زن جوان که با شال زرد رنگی خفه شده بود روبرو شدند. 🔹براساس شواهد موجود در صحنه مشخص شد متهم ابتدا مقتول را به محل جنایت دعوت کرده بود و مقتول که به همراه فرزندش در محل حضور یافته بود قبل از قربانی شدن، از سوی شوهرش موهای سرش کوتاه شده بود. 🔹قاتل بعد از آن به سراغ انگشت های شست پای مقتول رفته بود و در اقدامی عجیب آنها را با نخ به هم گره زده و در ادامه مقتول را با شال زرد رنگ مقتول خفه کرده بود. 🔹قاتل یک یادداشت نیز روی سینه مقتول گذاشته و نوشته بود: «با کفن سفید بیا، منتظرتم!» تحقیقات در این زمینه در جریان است/حادثه‌نیوز @HavadesMashhad