🔰 مصرف مایعات قبل از تمرین 🔰 ورزشکاران نسبت به افراد عادی نی ...

💥دنیای بدنسازی و فیتنس💥

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Mahdieh
Mahdieh
دختر | سن : 12 | محبوبیت : 10
شهر : بوشهر
?Zahra ?
?Zahra ?
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 10
شهر : فردیس
دخـَؔ؁ـَؔی روانـْ͜ـᬼٞـ۪ٞـۘۘـٰٰ
دخـَؔ؁ـَؔی روانـْ͜ـᬼٞـ۪ٞـۘۘـٰٰ
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 32
شهر : تهران
🔰 مصرف مایعات قبل از تمرین 🔰

ورزشکاران نسبت به افراد عادی نیاز به آب بیشتری دارند.برای مصرف آب صبر نکنید تا تشنگی بر شما غالب شود زیرا تشنگی نشانه این است که بدن شما از قبل در حالت کم آبی قرار گرفته است.به یاد داشته باشید که در محیط‌های گرم و مرطوب نیاز به مصرف بیشتر آب دارید.
هدف از مصرف مایعات قبل از تمرین این است که بدن شما قبل از شروع فعالیت فیزیکی‌ خود به میزان کافی‌ آب دریافت کند.افراد مختلف نیاز‌های متفاوتی در مصرف آب قبل از تمرین دارند و این موضوع وابسته به عوامل مختلف نظیر وزن، میزان عرق کردن فرد قبل از شروع تمرین و میزان تغذیه می‌باشد.
در کل نوجوانان باید حداقل ۴ ساعت قبل از شروع فعالیت خود ۲-۲.۵ پیمانه آب مصرف کنند.
آنها همچنین حدود ۱۰-۱۵ دقیقه قبل از شروع فعالیت خود باید ۱-۱.۵ پیمانه آب مصرف کنند.

بدنسازی و فیتنس 👇🏻
♨️ @Poweriran 💪🏻
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 5

🔰 مصرف مایعات قبل از تمرین 🔰 ورزشکاران نسبت به افراد عادی نیاز به آب بیشتری دارند.برای مصرف آب صبر نکنید تا تشنگی بر شما غالب شود زیرا تشنگی نشانه این است که بدن شما از قبل در حالت کم آبی قرار گرفته است.به یاد داشته باشید که در محیط‌های گرم و مرطوب نیاز به مصرف بیشتر آب دارید. هدف از مصرف مایعات قبل از تمرین این است که بدن شما قبل از شروع فعالیت فیزیکی‌ خود به میزان کافی‌ آب دریافت کند.افراد مختلف نیاز‌های متفاوتی در مصرف آب قبل از تمرین دارند و این موضوع وابسته به عوامل مختلف نظیر وزن، میزان عرق کردن فرد قبل از شروع تمرین و میزان تغذیه می‌باشد. در کل نوجوانان باید حداقل ۴ ساعت قبل از شروع فعالیت خود ۲-۲.۵ پیمانه آب مصرف کنند. آنها همچنین حدود ۱۰-۱۵ دقیقه قبل از شروع فعالیت خود باید ۱-۱.۵ پیمانه آب مصرف کنند. بدنسازی و فیتنس 👇🏻 ♨️ @Poweriran 💪🏻