🚨حادثه تلخ جان‌باختن پدر و دو فرزندش در کانال آب حمیدیه ❌مسؤ ...

تبریز خبـــرلری ✔️

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Mehran Sm
Mehran Sm
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 1
شهر : تهران
چاوان
چاوان
دختر | سن : 21 | محبوبیت : 9
شهر : کرمانشاه
Sky💄👠
Sky💄👠
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 3
شهر : شیراز
🚨حادثه تلخ جان‌باختن پدر و دو فرزندش در کانال آب حمیدیه

❌مسؤول آتش‌نشانی حمیدیه از غرق شدن دو کودک و فوت پدرشان در کانال بتنی شهرستان حمیدیه خبر داد.

🔻این فرد کودکان خود را روی شانه‌های خود گذاشته بود و شنا می‌کرد و در حین شنا یکی از کودکان از روی شانه او رها شده  و در قسمت عمیق رودخانه رها می‌شود.

👈وی افزود: پس از رها شدن فرزند کوچک‌تر از روی شانه‌های پدر و جستجوی پدر برای پیدا کردن آن، فرزند دیگر آن نیز رهاشده و غرق می‌شود.

🔻مدیر خدمات شهری و آتش‌نشانی شهرداری حمیدیه گفت:
پدر این دو فرزند که از زنده ماندن کودکان خود ناامید می‌شود، سکته کرده و خود نیز در جا فوت می‌کند و هر 3 نفر در کمتر از یک ساعت راهی سردخانه شدند.

بیزه قوشولون↙️
t.me/joinchat/AAAAAD8c_pK432IBJH03ig
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 4

🚨حادثه تلخ جان‌باختن پدر و دو فرزندش در کانال آب حمیدیه ❌مسؤول آتش‌نشانی حمیدیه از غرق شدن دو کودک و فوت پدرشان در کانال بتنی شهرستان حمیدیه خبر داد. 🔻این فرد کودکان خود را روی شانه‌های خود گذاشته بود و شنا می‌کرد و در حین شنا یکی از کودکان از روی شانه او رها شده  و در قسمت عمیق رودخانه رها می‌شود. 👈وی افزود: پس از رها شدن فرزند کوچک‌تر از روی شانه‌های پدر و جستجوی پدر برای پیدا کردن آن، فرزند دیگر آن نیز رهاشده و غرق می‌شود. 🔻مدیر خدمات شهری و آتش‌نشانی شهرداری حمیدیه گفت: پدر این دو فرزند که از زنده ماندن کودکان خود ناامید می‌شود، سکته کرده و خود نیز در جا فوت می‌کند و هر 3 نفر در کمتر از یک ساعت راهی سردخانه شدند. بیزه قوشولون↙️ t.me/joinchat/AAAAAD8c_pK432IBJH03ig