خواسته استقلال اجابت شود سنگ روی سنگ بند نمی شود گرشاسبی: مگ ...

خواسته استقلال اجابت شود سنگ روی سنگ بند نمی شود گرشاسبی: مگ ...
کانال ورزشی

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
&
&
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 4
شهر : ارومیه
اللهم صل علی محمد وآل محمد و ع
اللهم صل علی محمد وآل محمد و ع
دختر | سن : 12 | محبوبیت : 1
شهر : قم
باران
باران
دختر | سن : 24 | محبوبیت : 6
شهر : قم
خواسته استقلال اجابت شود سنگ روی سنگ بند نمی شود

گرشاسبی: مگر خانه خاله است که یک تیم بگوید در فلان تاریخ بازی نمی‌کنیم؟!/ استقلال هیچ مستنداتی ندارد/فارس
فتحی علیه گرشاسبی /دعوای سوپرجام بالا گرفت

فتحی :توصیه و نصیحت من به گرشاسبی به عنوان کسی که 30 سال است در این فوتبال حضور دارم و مسئولیت‌های مختلفی داشته‌ام این است که آقای گرشاسبی! جام را در زمین مسابقه و بعد از پایان 90 یا 120 دقیقه به دست بیاورید.

اگر ما را بردید و چند گل هم زدید، نوش جان‌تان، اما هیچ وقت دنبال آماده‌خوری و حاضری‌خور نباشید. خیلی دوست نداشته باشید زنگ بزنند و به شما جام بدهند. در تاریخ خواهند نوشت که بازی 3 بر صفر را با رأی انضباطی داده‌اند و باشگاه استقلال هم معترض بود. آقای گرشاسبی! این جام به افتخارات باشگاه پرسپولیس اضافه نخواهد شد.

به عنوان یک فرد فوتبالی نصیحت می‌کنم که پیگیر بازی جوانمردانه باشید. آقای گرشاسبی! این افتخاری برای شما نخواهد بود که بگویید جام را با نتیجه 3 بر صفر اعلام شده آوردم!
@varzeshi
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 15

خواسته استقلال اجابت شود سنگ روی سنگ بند نمی شود گرشاسبی: مگر خانه خاله است که یک تیم بگوید در فلان تاریخ بازی نمی‌کنیم؟!/ استقلال هیچ مستنداتی ندارد/فارس فتحی علیه گرشاسبی /دعوای سوپرجام بالا گرفت فتحی :توصیه و نصیحت من به گرشاسبی به عنوان کسی که 30 سال است در این فوتبال حضور دارم و مسئولیت‌های مختلفی داشته‌ام این است که آقای گرشاسبی! جام را در زمین مسابقه و بعد از پایان 90 یا 120 دقیقه به دست بیاورید. اگر ما را بردید و چند گل هم زدید، نوش جان‌تان، اما هیچ وقت دنبال آماده‌خوری و حاضری‌خور نباشید. خیلی دوست نداشته باشید زنگ بزنند و به شما جام بدهند. در تاریخ خواهند نوشت که بازی 3 بر صفر را با رأی انضباطی داده‌اند و باشگاه استقلال هم معترض بود. آقای گرشاسبی! این جام به افتخارات باشگاه پرسپولیس اضافه نخواهد شد. به عنوان یک فرد فوتبالی نصیحت می‌کنم که پیگیر بازی جوانمردانه باشید. آقای گرشاسبی! این افتخاری برای شما نخواهد بود که بگویید جام را با نتیجه 3 بر صفر اعلام شده آوردم! @varzeshi