🎗ادعای عجیب سایت «futbolete» کلمبیا؛ پینتو جانشین #کی_روش در ...

کانال ورزشی

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
meri
meri
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 2
شهر : اصفهان
فاطی بانو
فاطی بانو
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 3
شهر : امیدیه
H.A
H.A
دختر | سن : 29 | محبوبیت : 3
شهر : تهران
🎗ادعای عجیب سایت «futbolete» کلمبیا؛ پینتو جانشین #کی_روش در #تیم_ملی!

🔸خورخه لوئیس پینتو که سابقه هدایت تیم‌های ملی کلمبیا، کاستاریکا و هندوراس را در کارنامه‌اش دارد، گزینه‌های سرمربیگری تیم‌های پاناما، ایران و کاستاریکا را پیش‌روی خود دارد و می تواند با یکی از این تیم‌ها به عرصه سرمربیگری بازگردد.
🔸رسانه‌های محلی از تیم ملی ایران به عنوان پیشنهاد شرقی وی یاده کرده‌اند و معتقدند در صورت جدایی کی‌روش، این سرمربی کلمبیایی جانشین وی خواهد شد. در کنار این دو تیم، کاستاریکا نیز گزینه پیش‌روی پینتو است.
@varzeshi🎗تکذیب خبر سایت کلمبیایی درباره جانشین کی روش

🔸یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: خبر حضور مربی تیم ملی کلمبیا در تیم ملی صحت ندارد و گمانه زنی سایتی است که آن را منتشر کرده است و شاید مربی مورد نظر برای رسیدن به هدف خود در حال بازارگرمی است.
🔸طبیعتا تیم ایران تیم شاخصی در فوتبال آسیا و حتی جهان بشمار می رود و خیلی از مربیان دوست دارند مربی اش شوند.
@varzeshi
تاریخ : 1397/08/26 | بازدید این مطلب : 11

🎗ادعای عجیب سایت «futbolete» کلمبیا؛ پینتو جانشین #کی_روش در #تیم_ملی! 🔸خورخه لوئیس پینتو که سابقه هدایت تیم‌های ملی کلمبیا، کاستاریکا و هندوراس را در کارنامه‌اش دارد، گزینه‌های سرمربیگری تیم‌های پاناما، ایران و کاستاریکا را پیش‌روی خود دارد و می تواند با یکی از این تیم‌ها به عرصه سرمربیگری بازگردد. 🔸رسانه‌های محلی از تیم ملی ایران به عنوان پیشنهاد شرقی وی یاده کرده‌اند و معتقدند در صورت جدایی کی‌روش، این سرمربی کلمبیایی جانشین وی خواهد شد. در کنار این دو تیم، کاستاریکا نیز گزینه پیش‌روی پینتو است. @varzeshi 🎗تکذیب خبر سایت کلمبیایی درباره جانشین کی روش 🔸یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: خبر حضور مربی تیم ملی کلمبیا در تیم ملی صحت ندارد و گمانه زنی سایتی است که آن را منتشر کرده است و شاید مربی مورد نظر برای رسیدن به هدف خود در حال بازارگرمی است. 🔸طبیعتا تیم ایران تیم شاخصی در فوتبال آسیا و حتی جهان بشمار می رود و خیلی از مربیان دوست دارند مربی اش شوند. @varzeshi