#یادداشت_اجتماعی ❗️مسئولش من نیستم! 👈حوالی ساعت 11:45 اولین ...

تبریز خبـــرلری ✔️

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
am.shah
am.shah
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 1
شهر : فردیس
Sh
Sh
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 4
شهر : شیروان
Paniz
Paniz
دختر | سن : 14 | محبوبیت : 12
شهر : چایپاره
#یادداشت_اجتماعی

❗️مسئولش من نیستم!

👈حوالی ساعت 11:45 اولین روز هفته خود را همراه با کوله‌بار خستگیِ وَجنات و #پریشانی از دیرکرد برنامه‌هایم به خانه‌ای کوچک در حیاط یکی از بیمارستان‌های #تبریز می‌رسانم و با مردی تقریباً کهنسال مواجه می‌شوم و بعد از سلام و علیک، می‌گویم حاج‌آقا برای تزریق #واکسن آمده‌ام. با طمأنینه جواب می‌دهد بسیار خُب! برگه‌ای که در دست دارم را می‌گیرد و می‌نویسد واکسینه، روبرویش را دو فلش می‌کشد و آن بالا جمله‌ی "خ #بهار روبروی پارک #بانوان، رایگان" و آن پایین عنوانِ "اینجا 4 هزار تومان" را درج می‌کند.

مات و مبهوت به #خوشنویسی او می‌نگرم و با خود می‌گویم ثمَ‌ ماذا؟! در همین حال زبان باز می‌کند و می‌گوید: خُب حالا برو پذیرش، #نوبت بنشین و بعد از تهیه‌ #فیش بیا همین‌جا!

🔻به‌وقت ساعت 11:56 شماره 475 با 56 نفرِ حاضر در صف قسمت من می‌شود و با اندکی حضور در سالن متوجه می‌شوم مراجعین برای اخذ نوبت #ویزیت پزشکان متنوع نشسته‌اند و این وسط سه‌چهار نفر برگ واکسیناسیون در دست دارند، بعد از قریب به چهل دقیقه انتظار شماره‌ای که در دست دارم را فرا می‌خوانند و وقتی طلبِ نوبت واکسیناسیون می‌کنم، مسئول پذیرش همانگونه که سرش را به سیستم دوخته است می‌گوید: واکسیناسیون از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر صورت می‌گیرد، #دیر_کرده‌ای! می‌‌پرسم این را با نصب یک #کاغذ ساده بر روی دیوار نمی‌شد اطلاع‌رسانی کنید؟ پاسخ می‌دهد #مسئولش_من_نیستم!

با #عصبانیت تمام از #درمانگاه خارج می‌شوم و ازآنجا که می‌دانم اگر سراغِ پیرمرد را بگیرم چند جمله بارش خواهم کرد تا وقتی می‌داند به پایان ساعت کاری‌شان چیزی نمانده وقتِ #ملت را الکی تلف نکند، مستقیم راهیِ دفتر کارم می‌شوم و مدام از خود می‌پرسم چه می‌شد ترتیب اخذ فیش تزریق یک واکسن را در همان #خانه_سلامت می‌دادند تا اینگونه مراجعین معطل نشوند.

‼️به #مقصد که می‌رسم تازه می‌فهمم آن پیرمرد تقصیری نداشت، مشکل از سیستمی است که به کارکنانش نفهمانده است وقتِ آدم‌ها #ارزش دارد و نه‌تنها در این بیمارستان بلکه در سایر مراکز درمانی و ادارات نیز با چنین وقایعی روبروایم و لام تا کام حرف نمی‌زنیم!

✍️ مجید قنبرزاده

@Tabriz_khabarlary
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 5

#یادداشت_اجتماعی ❗️مسئولش من نیستم! 👈حوالی ساعت 11:45 اولین روز هفته خود را همراه با کوله‌بار خستگیِ وَجنات و #پریشانی از دیرکرد برنامه‌هایم به خانه‌ای کوچک در حیاط یکی از بیمارستان‌های #تبریز می‌رسانم و با مردی تقریباً کهنسال مواجه می‌شوم و بعد از سلام و علیک، می‌گویم حاج‌آقا برای تزریق #واکسن آمده‌ام. با طمأنینه جواب می‌دهد بسیار خُب! برگه‌ای که در دست دارم را می‌گیرد و می‌نویسد واکسینه، روبرویش را دو فلش می‌کشد و آن بالا جمله‌ی "خ #بهار روبروی پارک #بانوان، رایگان" و آن پایین عنوانِ "اینجا 4 هزار تومان" را درج می‌کند. مات و مبهوت به #خوشنویسی او می‌نگرم و با خود می‌گویم ثمَ‌ ماذا؟! در همین حال زبان باز می‌کند و می‌گوید: خُب حالا برو پذیرش، #نوبت بنشین و بعد از تهیه‌ #فیش بیا همین‌جا! 🔻به‌وقت ساعت 11:56 شماره 475 با 56 نفرِ حاضر در صف قسمت من می‌شود و با اندکی حضور در سالن متوجه می‌شوم مراجعین برای اخذ نوبت #ویزیت پزشکان متنوع نشسته‌اند و این وسط سه‌چهار نفر برگ واکسیناسیون در دست دارند، بعد از قریب به چهل دقیقه انتظار شماره‌ای که در دست دارم را فرا می‌خوانند و وقتی طلبِ نوبت واکسیناسیون می‌کنم، مسئول پذیرش همانگونه که سرش را به سیستم دوخته است می‌گوید: واکسیناسیون از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر صورت می‌گیرد، #دیر_کرده‌ای! می‌‌پرسم این را با نصب یک #کاغذ ساده بر روی دیوار نمی‌شد اطلاع‌رسانی کنید؟ پاسخ می‌دهد #مسئولش_من_نیستم! با #عصبانیت تمام از #درمانگاه خارج می‌شوم و ازآنجا که می‌دانم اگر سراغِ پیرمرد را بگیرم چند جمله بارش خواهم کرد تا وقتی می‌داند به پایان ساعت کاری‌شان چیزی نمانده وقتِ #ملت را الکی تلف نکند، مستقیم راهیِ دفتر کارم می‌شوم و مدام از خود می‌پرسم چه می‌شد ترتیب اخذ فیش تزریق یک واکسن را در همان #خانه_سلامت می‌دادند تا اینگونه مراجعین معطل نشوند. ‼️به #مقصد که می‌رسم تازه می‌فهمم آن پیرمرد تقصیری نداشت، مشکل از سیستمی است که به کارکنانش نفهمانده است وقتِ آدم‌ها #ارزش دارد و نه‌تنها در این بیمارستان بلکه در سایر مراکز درمانی و ادارات نیز با چنین وقایعی روبروایم و لام تا کام حرف نمی‌زنیم! ✍️ مجید قنبرزاده @Tabriz_khabarlary