عکس های برتر عکس‌هایی از مردم بومی نقاط مختلف جهان- عکاس: جی ...

صنعت عکاسی

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
pouya
pouya
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
ميمي مين
ميمي مين
دختر | سن : 63 | محبوبیت : 2
شهر : قصرشیرین
Fat?
Fat?
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 14
شهر : رشت
عکس های برتر

عکس‌هایی از مردم بومی نقاط مختلف جهان- عکاس: جیمی نِلسون(Jimmy Nelson)

بسیاری از مردم بومی در سراسر جهان، اغلب با ظاهری متفاوت دیده می‌شوند و تعجبی هم ندارد. آن‌ها با ‌عناوین مردم قبلیه‌ای، قومی، مردم اولیه یا بومی شناخته می‌شوند و حدود 5 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند. حدوداً 370 ملیون نفر مردم بومی در جهان وجود دارند که متعلق به 5000 گروه مختلف هستند و در میان 90 کشور در سراسر جهان پراکنده‌اند که حدود 70 درصد از آن‌ها در آسیا هستند.
جیمی نلسون در کتاب خودش با عنوان «قبل از این‌که آن‌ها بمیرند»(Before They Pass Away)، عکس‌هایی از افراد بومی را منتشر کرده است.
از شما دعوت می‌کنیم در ادامه ی این مطلب،‌ مجموعه‌ای از عکس‌های این مردم را تماشا کنید.
📸 @sanateakkasi 🎥
تاریخ : 1397/08/27 | بازدید این مطلب : 8

عکس های برتر عکس‌هایی از مردم بومی نقاط مختلف جهان- عکاس: جیمی نِلسون(Jimmy Nelson) بسیاری از مردم بومی در سراسر جهان، اغلب با ظاهری متفاوت دیده می‌شوند و تعجبی هم ندارد. آن‌ها با ‌عناوین مردم قبلیه‌ای، قومی، مردم اولیه یا بومی شناخته می‌شوند و حدود 5 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند. حدوداً 370 ملیون نفر مردم بومی در جهان وجود دارند که متعلق به 5000 گروه مختلف هستند و در میان 90 کشور در سراسر جهان پراکنده‌اند که حدود 70 درصد از آن‌ها در آسیا هستند. جیمی نلسون در کتاب خودش با عنوان «قبل از این‌که آن‌ها بمیرند»(Before They Pass Away)، عکس‌هایی از افراد بومی را منتشر کرده است. از شما دعوت می‌کنیم در ادامه ی این مطلب،‌ مجموعه‌ای از عکس‌های این مردم را تماشا کنید. 📸 @sanateakkasi 🎥