⚪️نشست خبری شفر پس از شکست مقابل السد: در نیمه دوم کیفیت خوب ...

EsteghlalPage

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Raheleh❤
Raheleh❤
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 1
شهر : اردبیل
Ali
Ali
دختر | سن : 77 | محبوبیت : 2
شهر : مریوان
Zahra
Zahra
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 1
شهر : خرمشهر
⚪️نشست خبری شفر پس از شکست مقابل السد: در نیمه دوم کیفیت خوبی نداشتیم و نتوانستیم بازی را خوب هدایت کنیم

🔹هر چهار گل این بازی اگر تمرکز روی آن وجود داشت هرگز به ثمر نمی‌رسید.
🔹علی کریمی قرار بود بازی کند اما لحظه گرم کردن گفت نمی توانم بازی کنم. به همین خاطر تغییرات زیادی در تاکتیک تیم دادیم.
🔹در 30 دقیقه پایانی اشتباهاتی داشتیم که متوجه نمی شوم.
🔹نمی خواستم قبل از بازی، بازیکنانم با عصبانیت وارد زمین شوند. الان هم نمی خواهم در موردش زیاد صحبت کنم. باید این موضوع را با باشگاه حل کنیم!
🔹می‌دانستیم با تیم بزرگی مثل السد بازی داریم که بازیکنان طراز اولی نظیر ژاوی و گابی و بازیکن کره ای دارد.
🔹هواداران از شمال یا جنوب ایران می‌آیند و خیلی خسته هستند. من شرایط آن‌ها را درک می‌کنم اما این خوب نیست که بعد از بازی السد به ما واکنش خشن نشان دهند.
🔹بعد از این بازی، 2 روز به بازیکنان استراحت دادیم. آنهایی که مرا شناخته اند می دانند باختن مهم نیست. اینکه دوباره بلند شویم مهم است.
🔹ما دوباره بر می گردیم و مشکلات را در خانواده خودمان حل می کنیم.
🔹فکر می کنم تعویضی که کردیم خیلی خوب نبود.
🔹اما این را دوباره بگویم که در بازی جدید، تیمی جدید خواهید دید. باید بگویم من بعضی چیزها را در اطراف تیم باید تغییر بدهم و این کار را هم می کنم.

🆔 @EsteghlalPage
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 4

⚪️نشست خبری شفر پس از شکست مقابل السد: در نیمه دوم کیفیت خوبی نداشتیم و نتوانستیم بازی را خوب هدایت کنیم 🔹هر چهار گل این بازی اگر تمرکز روی آن وجود داشت هرگز به ثمر نمی‌رسید. 🔹علی کریمی قرار بود بازی کند اما لحظه گرم کردن گفت نمی توانم بازی کنم. به همین خاطر تغییرات زیادی در تاکتیک تیم دادیم. 🔹در 30 دقیقه پایانی اشتباهاتی داشتیم که متوجه نمی شوم. 🔹نمی خواستم قبل از بازی، بازیکنانم با عصبانیت وارد زمین شوند. الان هم نمی خواهم در موردش زیاد صحبت کنم. باید این موضوع را با باشگاه حل کنیم! 🔹می‌دانستیم با تیم بزرگی مثل السد بازی داریم که بازیکنان طراز اولی نظیر ژاوی و گابی و بازیکن کره ای دارد. 🔹هواداران از شمال یا جنوب ایران می‌آیند و خیلی خسته هستند. من شرایط آن‌ها را درک می‌کنم اما این خوب نیست که بعد از بازی السد به ما واکنش خشن نشان دهند. 🔹بعد از این بازی، 2 روز به بازیکنان استراحت دادیم. آنهایی که مرا شناخته اند می دانند باختن مهم نیست. اینکه دوباره بلند شویم مهم است. 🔹ما دوباره بر می گردیم و مشکلات را در خانواده خودمان حل می کنیم. 🔹فکر می کنم تعویضی که کردیم خیلی خوب نبود. 🔹اما این را دوباره بگویم که در بازی جدید، تیمی جدید خواهید دید. باید بگویم من بعضی چیزها را در اطراف تیم باید تغییر بدهم و این کار را هم می کنم. 🆔 @EsteghlalPage