واکنش پارلمان عراق به نتایج انتخابات؛ شمارش ۱۰‎٪ از آرا به ر ...

واکنش پارلمان عراق به نتایج انتخابات؛ شمارش ۱۰‎٪ از آرا به ر ...
تحولات جهان اسلام

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
fallahi
fallahi
دختر | سن : 24 | محبوبیت : 7
شهر : شیراز
😍M.R😘
😍M.R😘
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 3
شهر : رشت
ART
ART
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 0
شهر : رئ
واکنش پارلمان عراق به نتایج انتخابات؛ شمارش ۱۰‎٪ از آرا به روش دستی، لغو نتایج خارج از کشور، لغو بخشی از آرای آواره‌ها


واکنش پارلمان عراق به نتایج انتخابات؛ شمارش ۱۰‎٪ از آرا به روش دستی، لغو نتایج خارج از کشور، لغو بخشی از آرای آواره‌ها

پارلمان عراق با حضور ۱۶۵ نماینده روز گذشته دوشنبه، برای رسیدگی به شکایات در خصوص تقلب‌های صورت گرفته در انتخابات الکترونیکی اخیر این کشور تشکیل جلسه داد.

در این جلسه، پارلمان این کشور به شمارش دستی ۱۰‎٪ از آرای کسب شده انتخابات اخیر رای داد، پارلمان عراق همچنین با لغو نتایج خارج از کشور (به غیر از مسیحی‌ها) و لغو نتایج آرای آواره‌های تمام استان‌های این کشور به غیر از استان انبار موافقت کرد.

در لایحه پارلمان آمده است؛ بعد از شمارش دستی ۱۰‎٪ از آرا، اگر ۲۵‎٪ تفاوت با نتیجه اعلام شده قبلی دیده شود، ۱۰۰‎٪ آرای اخذ شدهٔ همهٔ استان‌ها به صورت دستی شمارش خواهد شد.

شایان ذکر است، بعد از اعلام نتایج انتخابات چند روز گذشته عراق، اعتراض‌ها به نتایج و تقلب صورت گرفته به گفتهٔ برخی احزاب، ۸۱ نماینده پارلمان این کشور با جمع آوری امضا برای رسیدگی به شکایات صورت گرفته، درخواست تشکیل جلسه داده بودند.
✅ @iswnews
✅ http://iswnews.com/11611/
تاریخ : 1397/09/23 | بازدید این مطلب : 49

واکنش پارلمان عراق به نتایج انتخابات؛ شمارش ۱۰‎٪ از آرا به روش دستی، لغو نتایج خارج از کشور، لغو بخشی از آرای آواره‌ها ✅ ✅ واکنش پارلمان عراق به نتایج انتخابات؛ شمارش ۱۰‎٪ از آرا به روش دستی، لغو نتایج خارج از کشور، لغو بخشی از آرای آواره‌ها پارلمان عراق با حضور ۱۶۵ نماینده روز گذشته دوشنبه، برای رسیدگی به شکایات در خصوص تقلب‌های صورت گرفته در انتخابات الکترونیکی اخیر این کشور تشکیل جلسه داد. در این جلسه، پارلمان این کشور به شمارش دستی ۱۰‎٪ از آرای کسب شده انتخابات اخیر رای داد، پارلمان عراق همچنین با لغو نتایج خارج از کشور (به غیر از مسیحی‌ها) و لغو نتایج آرای آواره‌های تمام استان‌های این کشور به غیر از استان انبار موافقت کرد. در لایحه پارلمان آمده است؛ بعد از شمارش دستی ۱۰‎٪ از آرا، اگر ۲۵‎٪ تفاوت با نتیجه اعلام شده قبلی دیده شود، ۱۰۰‎٪ آرای اخذ شدهٔ همهٔ استان‌ها به صورت دستی شمارش خواهد شد. شایان ذکر است، بعد از اعلام نتایج انتخابات چند روز گذشته عراق، اعتراض‌ها به نتایج و تقلب صورت گرفته به گفتهٔ برخی احزاب، ۸۱ نماینده پارلمان این کشور با جمع آوری امضا برای رسیدگی به شکایات صورت گرفته، درخواست تشکیل جلسه داده بودند. ✅ @iswnews ✅ http://iswnews.com/11611/