با برچسب قوميتي مديران كار بلد را تخريب نكنيد پس از انتخاب م ...

کانال صرفا جهت اطلاع

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
I’M WOLF. .F.T.P????
I’M WOLF. .F.T.P????
دختر | سن : 28 | محبوبیت : 5
شهر : شیراز
آرامش
آرامش
دختر | سن : 45 | محبوبیت : 9
شهر : کرمانشاه
سارا
سارا
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 4
شهر : تبریز
با برچسب قوميتي مديران كار بلد را تخريب نكنيد

پس از انتخاب محمد علي افشاني به سمت شهردار تهران از همان ابتدا بحث تغيير مديريت مركز ارتباطات شهرداري تهران بر سر زبانها افتاد.
تا جايي كه يكي از سايتهاي خبري ليست تغييرات مديران شهرداري را منتشر كرد.
اما پس از گمانه زني ها عده اي شروع به تخريب يكي از گزينه هاي جدي نمودند كه البته خودش تمايلي نشان نداده است. فرزاد خلفي از نيروهاي جوان اصلاح طلب كه در كارنامه تخصصي خود حضور در مجمع تشخيص مصلحت نظام و وزارت صنعت و معدن و تجارت در دوره نعمت زاده و محمد شريعتمداري رييس ستاد دكتر روحاني را به همراه دارد و همينك رييس فعلي مرمز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت صنعت ، معدن و تجارت است. خلفي يكي از متخصص ترين گزينه ها در بحث ارتباطات و رسانه مي باشد.
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 10

با برچسب قوميتي مديران كار بلد را تخريب نكنيد پس از انتخاب محمد علي افشاني به سمت شهردار تهران از همان ابتدا بحث تغيير مديريت مركز ارتباطات شهرداري تهران بر سر زبانها افتاد. تا جايي كه يكي از سايتهاي خبري ليست تغييرات مديران شهرداري را منتشر كرد. اما پس از گمانه زني ها عده اي شروع به تخريب يكي از گزينه هاي جدي نمودند كه البته خودش تمايلي نشان نداده است. فرزاد خلفي از نيروهاي جوان اصلاح طلب كه در كارنامه تخصصي خود حضور در مجمع تشخيص مصلحت نظام و وزارت صنعت و معدن و تجارت در دوره نعمت زاده و محمد شريعتمداري رييس ستاد دكتر روحاني را به همراه دارد و همينك رييس فعلي مرمز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت صنعت ، معدن و تجارت است. خلفي يكي از متخصص ترين گزينه ها در بحث ارتباطات و رسانه مي باشد.