Ardabil_ Az: 📢 صدای مردم 🔺می خواستم از مشکلات بچه های کم شنو ...

کانال اردبیل آذ Ardabil Az

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
R_P_A_A
R_P_A_A
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 3
شهر : تهران
ali
ali
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 5
شهر : خنج
‌‌|:
‌‌|:
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 2
شهر : چالوس
Ardabil_ Az:
📢 صدای مردم

🔺می خواستم از مشکلات بچه های کم شنوا بگم الان دلار گرون شده هر باتری که بر کول شنوای این بچه ها می خریم ۲۵ هزار تومان و تو بسته اش فقط ۸ تا باتریه یک بار مصرفش به این قیمت هستش که قبلا این باطری ها رو میخریدیم ۱۰ هزار تومان بهزیستی باتری های تاریخ گذشته میده که حتی به دستگاه نمیخوره به گوش مسئولان بروسونین تا شاید به حال این بچه ها فکری کنن

🔺 هر چهارراه یدونه چادر با نام دفاتر دولتی زدن و یا نمایشگاه در حالی که دفتر دو هرار و پونصد تومانی رو سه هزار تومن گفتن و چند قلم لوازم دیگر از جمله جامدادی شش هزار تومنی رو ده هزار تومن همه تمرکز مسئولین رو ما مغازه داران متمرکز شده!

🔺یک انتقاد و در اصل شکایت بزرگی از مسئولین بیمه خدمات درمانی اردبیل دارم طی مراجعه به یکی از داروخانه های شبانه روزی سطح شهر با مورد عجیبی رو به رو شدیم. هزینه داروها به علت پر شدن سقف بیمه داروخانه شبانه روزی مذکور کاملا آزاد حساب شد و مسئول داروخانه اعلام کرد ابلاغیه جدیدی از سمت بیمه است. آیا این رواست که یک کارمند در این وضعیت اقتصادی و در قبال پرداخت حق بیمه داروهای خود را آزاد خریداری کند ان هم از داروخانه شبانه روزی، خواهشمند است حتما این مورد رو اطلاع رسانی کنید.

🔺 چهار ماه میشه که صاحب فرزند شدم ولی متاسفانه هنوز یارانه اش واریز نمیشه به حسابمون با این وضع اقتصادی و گرونی این یارانه رو هم زیاد میبینن واسمون هر جا هم میریم میگن بودجه کسانی که تازه به دنیا اومده رو هنوز نمیدن ولی میخوام به این مسئولین بگم که آیا کسانی که فوت میکنن چهار ماه بعد یارانشون قطع میشه؟

🔺 از مسافران مشهد به اردبیل بودیم که تو تبریز فرود اومدیم ولی شرکت هواپیمایی ساها هیچ نوع وسیله ایاب ذهابی در اختیار ما قرار نداد و ما با هزینه شخصی و با سواری به اردبیل اومدیم چون به گفته خلبان اگه تو اردبیل دوباره نمیتونستیم فرود بیاییم بر می گشتیم مشهد!

🔺دیروز به یکی از جایگاه سوخت نزدیک میدان ... برای سوختگیری مراجعه کردم بنزین آنقدر بی کیفیت بود مانند نفت رنگش سفید و بیشتر بوی نفت میداد لطفا رسیدگی کنید

🔺 اتباع آذربایجان سرازیر شدن شهرهای مرزی مثل بیله سوار و دارن وانت وانت مواد غذایی می برن. اینطوری پیش بره کل شهر رو میخرن میبرن با خودشون مسئولین محدودیتی برای خروج مواد غذایی و کالاهای اساسی قائل بشن و گرنه با این روند با کمبود مواد غذایی روبه رو میشیم.

🔺گرانی بیداد میکنه ولی مسئولین یا خوابند یا خودشونو به خواب زده اند مردم عادی که دنبال دلار و طلا نیستند و زندگی روزمره شون به زور تامین میشه تورم داره کمر ملت رو خرد میکنه هزینه خانواده امثال من راننده که تا پارسال به زور تامین می شد. امروز با چه درآمدی گریس ۲۵ تومنی رو ۶۰ تومن بخرم تازه هر مغازه هم که میری میگه ندارم این که از فراورده های نفتی و تولید داخل است. پودر لباسشویی که ۴۴ هزار تومنی رو عمده فروش میگه ۱۰۰ هزار تومن یعنی افزایش ۱۳۰ درصدی مردم واقعا اینقدر درآمد دارند که بتونند با این گرانی کنار بیاند!

🔺از اینکه به عنوان میهمان چند روزی در استان زیبای اردبیل حضور داشتیم خوشحالم، واقعا هم برای خودمان و هم میهمانانمان از امستردام هلند خوش گذشت از صمیم قلب از مهمان نوازی اهالی اردبیل، سرعین وروستاهای زیبای شندرشامی و چوخوور یورد سپاسگزاریم و تقدیر ویژه از آقای قاسم شاکر همشهری عزیز شما بابت همراهیمان که مرام میهمانوازی را به ما آموخت. کلهراصفهانی

📩پیامها و عکسهای بیشتر در کانال صدای مردم استان اردبیل
👇👇👇
@ardabilaz2
تاریخ : 1397/08/28 | بازدید این مطلب : 4

Ardabil_ Az: 📢 صدای مردم 🔺می خواستم از مشکلات بچه های کم شنوا بگم الان دلار گرون شده هر باتری که بر کول شنوای این بچه ها می خریم ۲۵ هزار تومان و تو بسته اش فقط ۸ تا باتریه یک بار مصرفش به این قیمت هستش که قبلا این باطری ها رو میخریدیم ۱۰ هزار تومان بهزیستی باتری های تاریخ گذشته میده که حتی به دستگاه نمیخوره به گوش مسئولان بروسونین تا شاید به حال این بچه ها فکری کنن 🔺 هر چهارراه یدونه چادر با نام دفاتر دولتی زدن و یا نمایشگاه در حالی که دفتر دو هرار و پونصد تومانی رو سه هزار تومن گفتن و چند قلم لوازم دیگر از جمله جامدادی شش هزار تومنی رو ده هزار تومن همه تمرکز مسئولین رو ما مغازه داران متمرکز شده! 🔺یک انتقاد و در اصل شکایت بزرگی از مسئولین بیمه خدمات درمانی اردبیل دارم طی مراجعه به یکی از داروخانه های شبانه روزی سطح شهر با مورد عجیبی رو به رو شدیم. هزینه داروها به علت پر شدن سقف بیمه داروخانه شبانه روزی مذکور کاملا آزاد حساب شد و مسئول داروخانه اعلام کرد ابلاغیه جدیدی از سمت بیمه است. آیا این رواست که یک کارمند در این وضعیت اقتصادی و در قبال پرداخت حق بیمه داروهای خود را آزاد خریداری کند ان هم از داروخانه شبانه روزی، خواهشمند است حتما این مورد رو اطلاع رسانی کنید. 🔺 چهار ماه میشه که صاحب فرزند شدم ولی متاسفانه هنوز یارانه اش واریز نمیشه به حسابمون با این وضع اقتصادی و گرونی این یارانه رو هم زیاد میبینن واسمون هر جا هم میریم میگن بودجه کسانی که تازه به دنیا اومده رو هنوز نمیدن ولی میخوام به این مسئولین بگم که آیا کسانی که فوت میکنن چهار ماه بعد یارانشون قطع میشه؟ 🔺 از مسافران مشهد به اردبیل بودیم که تو تبریز فرود اومدیم ولی شرکت هواپیمایی ساها هیچ نوع وسیله ایاب ذهابی در اختیار ما قرار نداد و ما با هزینه شخصی و با سواری به اردبیل اومدیم چون به گفته خلبان اگه تو اردبیل دوباره نمیتونستیم فرود بیاییم بر می گشتیم مشهد! 🔺دیروز به یکی از جایگاه سوخت نزدیک میدان ... برای سوختگیری مراجعه کردم بنزین آنقدر بی کیفیت بود مانند نفت رنگش سفید و بیشتر بوی نفت میداد لطفا رسیدگی کنید 🔺 اتباع آذربایجان سرازیر شدن شهرهای مرزی مثل بیله سوار و دارن وانت وانت مواد غذایی می برن. اینطوری پیش بره کل شهر رو میخرن میبرن با خودشون مسئولین محدودیتی برای خروج مواد غذایی و کالاهای اساسی قائل بشن و گرنه با این روند با کمبود مواد غذایی روبه رو میشیم. 🔺گرانی بیداد میکنه ولی مسئولین یا خوابند یا خودشونو به خواب زده اند مردم عادی که دنبال دلار و طلا نیستند و زندگی روزمره شون به زور تامین میشه تورم داره کمر ملت رو خرد میکنه هزینه خانواده امثال من راننده که تا پارسال به زور تامین می شد. امروز با چه درآمدی گریس ۲۵ تومنی رو ۶۰ تومن بخرم تازه هر مغازه هم که میری میگه ندارم این که از فراورده های نفتی و تولید داخل است. پودر لباسشویی که ۴۴ هزار تومنی رو عمده فروش میگه ۱۰۰ هزار تومن یعنی افزایش ۱۳۰ درصدی مردم واقعا اینقدر درآمد دارند که بتونند با این گرانی کنار بیاند! 🔺از اینکه به عنوان میهمان چند روزی در استان زیبای اردبیل حضور داشتیم خوشحالم، واقعا هم برای خودمان و هم میهمانانمان از امستردام هلند خوش گذشت از صمیم قلب از مهمان نوازی اهالی اردبیل، سرعین وروستاهای زیبای شندرشامی و چوخوور یورد سپاسگزاریم و تقدیر ویژه از آقای قاسم شاکر همشهری عزیز شما بابت همراهیمان که مرام میهمانوازی را به ما آموخت. کلهراصفهانی 📩پیامها و عکسهای بیشتر در کانال صدای مردم استان اردبیل 👇👇👇 @ardabilaz2