پست اینستاگرامی استاد_خیری در شام غریبان بیمار دلسوخته دشت ک ...

پست اینستاگرامی استاد_خیری در شام غریبان بیمار دلسوخته دشت ک ...
اخبار تبريزمن

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
علی کریمی
علی کریمی
دختر | سن : 40 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
....
....
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 7
شهر : بندرعباس
سینگل+جفت=شیش
سینگل+جفت=شیش
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 2
شهر : شهریار
پست اینستاگرامی استاد_خیری

در شام غریبان بیمار دلسوخته دشت کربلا، بیماران بیمارستان شهید قاضی تبریز را فراموش نکنید

این حقیر گناهکار را که دوباره شیمی_درمانی را شروع کرده ام در دعاهایتان یاد کنیدحمیدرضا خیری دوباره بستری شد

درحالیکه هنرمند بی ادعای آذربایجان در یکسال گذشته سخت ترین روزهای زندگی را در راه مبارزه با سرطان گذراند و به لطف بارالهی توانست بر بیماری سرطان پسروز شود، این روزها دوباره با این بیماری دست و پنجه نرم میکند.

استاد خیری سال گذشته از امام جمعه محبوب و مردمی تبریز لقب #طراح_اهل_بیت را گرفت و در محرم سال گذشته با دعاهای شهروندان عزیز و دلگرمی اکثر هنرمندان شهر توانست روزهای سخت شیمی درمانی را طی کند.

استاد خیری که طراح #لوگو_شهرداری تبریز و نیز #لوگو_سازمان_ارامستانهای تبریز می باشد طی چهار دو دهه گذشته همیشه بهنوان یکی از هنرمندان خادم #اهل_بیت و ائمه اطهار ع شناخته شده است.

حمیدرضا خیری با ۳۸ سال سن بعنوان پدر کودکی ۶ ساله میخواهد با مبارزه دوباره با سرطان مشان دهد که امید به زندگی همیشه وجود دارد.

از تمامی شهروندان عزیز خواهشمندیم در عزاداری ها و دعاهایشان این #هنرمند_بی_ادعای آذربایجان را فراموش نکنند.

استاد خیری از امروز در بخش آنکولوژی بیمارستان شهید قاضی تبریز برای شروع مراحل شیمی درمانی چند ماهه خود بستری شدند.

www.tabrizeman.ir
تاریخ : 1397/09/25 | بازدید این مطلب : 11

پست اینستاگرامی استاد_خیری در شام غریبان بیمار دلسوخته دشت کربلا، بیماران بیمارستان شهید قاضی تبریز را فراموش نکنید این حقیر گناهکار را که دوباره شیمی_درمانی را شروع کرده ام در دعاهایتان یاد کنید حمیدرضا خیری دوباره بستری شد درحالیکه هنرمند بی ادعای آذربایجان در یکسال گذشته سخت ترین روزهای زندگی را در راه مبارزه با سرطان گذراند و به لطف بارالهی توانست بر بیماری سرطان پسروز شود، این روزها دوباره با این بیماری دست و پنجه نرم میکند. استاد خیری سال گذشته از امام جمعه محبوب و مردمی تبریز لقب #طراح_اهل_بیت را گرفت و در محرم سال گذشته با دعاهای شهروندان عزیز و دلگرمی اکثر هنرمندان شهر توانست روزهای سخت شیمی درمانی را طی کند. استاد خیری که طراح #لوگو_شهرداری تبریز و نیز #لوگو_سازمان_ارامستانهای تبریز می باشد طی چهار دو دهه گذشته همیشه بهنوان یکی از هنرمندان خادم #اهل_بیت و ائمه اطهار ع شناخته شده است. حمیدرضا خیری با ۳۸ سال سن بعنوان پدر کودکی ۶ ساله میخواهد با مبارزه دوباره با سرطان مشان دهد که امید به زندگی همیشه وجود دارد. از تمامی شهروندان عزیز خواهشمندیم در عزاداری ها و دعاهایشان این #هنرمند_بی_ادعای آذربایجان را فراموش نکنند. استاد خیری از امروز در بخش آنکولوژی بیمارستان شهید قاضی تبریز برای شروع مراحل شیمی درمانی چند ماهه خود بستری شدند. www.tabrizeman.ir