♦️جزئیات تازه‌ای از حمله تروریستی اهواز 🔹تروریست ها از ساعت ...

مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Faezeh
Faezeh
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 1
شهر : تبریز
🎮XBOX GAMER🎮
🎮XBOX GAMER🎮
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 2
شهر : همدان
pegah saeedi
pegah saeedi
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 15
شهر : کرج
♦️جزئیات تازه‌ای از حمله تروریستی اهواز

🔹تروریست ها از ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد روز شنبه در محل حاضر و مجددا ۸ صبح وارد صحنه شده وکارها را چک کردند و نهایتا ۹ صبح عملیات تروریستی را آغاز کردند.
🔹خودروی تروریستها یک پراید سفید بود و این افراد لباس مبدل بسیج را بر تن داشتند و مسلح به سلاح کلاشینکف با چندین خشاب اضافه بودند.
🔹تعدای از مرتبطین این افراد در ۲ روز گذشته دستگیر شده اند.
🔹این گزارش حاکی است تروریست ها که وابسته به گروههای تجزیه طلب و ضد انقلاب بودند با حمایت برخی کشورهای خارجی مامور به این اقدام تروریستی شدند.
🔹سه نفر از این تروریستها در یک خانواده بودند که ۲ نفر از آنها برادر و نفر سوم پسر عموی آنها بوده است.
🔹شغل این افراد تا قبل از استخدام توسط گروهکهای تجزیه طلب، نجاری و کابینت سازی بوده است./فارس


🆔👉 @Mashhad
تاریخ : 1397/08/22 | بازدید این مطلب : 8

♦️جزئیات تازه‌ای از حمله تروریستی اهواز 🔹تروریست ها از ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد روز شنبه در محل حاضر و مجددا ۸ صبح وارد صحنه شده وکارها را چک کردند و نهایتا ۹ صبح عملیات تروریستی را آغاز کردند. 🔹خودروی تروریستها یک پراید سفید بود و این افراد لباس مبدل بسیج را بر تن داشتند و مسلح به سلاح کلاشینکف با چندین خشاب اضافه بودند. 🔹تعدای از مرتبطین این افراد در ۲ روز گذشته دستگیر شده اند. 🔹این گزارش حاکی است تروریست ها که وابسته به گروههای تجزیه طلب و ضد انقلاب بودند با حمایت برخی کشورهای خارجی مامور به این اقدام تروریستی شدند. 🔹سه نفر از این تروریستها در یک خانواده بودند که ۲ نفر از آنها برادر و نفر سوم پسر عموی آنها بوده است. 🔹شغل این افراد تا قبل از استخدام توسط گروهکهای تجزیه طلب، نجاری و کابینت سازی بوده است./فارس 🆔👉 @Mashhad