🔰 بدنسازان مرغ کبابی بخورید 🔰 سینه‌ی مرغ کبابی همانند پروتئی ...

💥دنیای بدنسازی و فیتنس💥

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Aliiiiii
Aliiiiii
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 1
شهر : تهران
hadi mahdavy
hadi mahdavy
دختر | سن : 31 | محبوبیت : 2
شهر : خلخال
؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
دختر | سن : 92 | محبوبیت : 0
شهر : بشاگرد
🔰 بدنسازان مرغ کبابی بخورید 🔰

سینه‌ی مرغ کبابی همانند پروتئین وی و کوینولا، غنی از پروتئین با کیفیت بالا و کامل می‌باشد، اما بدون کربوهیدرات‌هایی که در شیر، ماست و کوینولا وجود دارد. سینه‌ی مرغ کبابی بدون پوست، در هر ١٠٠ گرم، حاوی پروتئین بیشتری نسبت به بسیاری از مواد غذایی دیگر است.

🔹 به عنوان مثال پایگاه اطلاعاتی کتابخانه ملی کشاورزی آمریکا یاداوری می‌کند که یک تکه سینه‌ی مرغ کبابی ۸۵ گرمی، حاوی حدود ۲۶ گرم پروتئین است.

🔹 یک بررسی که درسال ۲۰۱۳ در مجله‌ی انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد، دریافت که مصرف ۲۰ تا ۴۰ گرم پروتئین بعد از تمرین، به ساخت و ترمیم عضلات بعد از ورزش کمک می‌کند که در زمانیکه دچار تمرین زدگی شده‌اید، مفید خواهد بود.

بدنسازی و فیتنس 👇🏻
♨️ @Poweriran 💪🏻
تاریخ : 1397/08/25 | بازدید این مطلب : 6

🔰 بدنسازان مرغ کبابی بخورید 🔰 سینه‌ی مرغ کبابی همانند پروتئین وی و کوینولا، غنی از پروتئین با کیفیت بالا و کامل می‌باشد، اما بدون کربوهیدرات‌هایی که در شیر، ماست و کوینولا وجود دارد. سینه‌ی مرغ کبابی بدون پوست، در هر ١٠٠ گرم، حاوی پروتئین بیشتری نسبت به بسیاری از مواد غذایی دیگر است. 🔹 به عنوان مثال پایگاه اطلاعاتی کتابخانه ملی کشاورزی آمریکا یاداوری می‌کند که یک تکه سینه‌ی مرغ کبابی ۸۵ گرمی، حاوی حدود ۲۶ گرم پروتئین است. 🔹 یک بررسی که درسال ۲۰۱۳ در مجله‌ی انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد، دریافت که مصرف ۲۰ تا ۴۰ گرم پروتئین بعد از تمرین، به ساخت و ترمیم عضلات بعد از ورزش کمک می‌کند که در زمانیکه دچار تمرین زدگی شده‌اید، مفید خواهد بود. بدنسازی و فیتنس 👇🏻 ♨️ @Poweriran 💪🏻