از ماست که بر ماست ... یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که برا ...

صدای زندگی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Nafas
Nafas
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 9
شهر : ارومیه
M
M
دختر | سن : 32 | محبوبیت : 3
شهر : کرج
Gazal
Gazal
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 14
شهر : ارومیه
از ماست که بر ماست ...

یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز 1 یورو فروخته میشد ، امروز 1.5 یورو عرضه میشود . هیچ کس سرو صداو اغتشاشی نکرد اما ، هیچ کس هم شیر نخرید.

بطری های شیر به کارخانه مرجوع شد و همان شب آنگلا مرکل از تلویزیون رسمی آلمان بصورت زنده از مردمان کشورش بابت این گرانی عذر خواهی کرد و از فردا شیر دوباره به قیمت 1 یورو توزیع شد ...!!!!

یک روز در کشور ايران مردمی که برای خرید رُب آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند رُب که تا دیروز دونه ای ۵۰۰۰ تومان فروخته میشد ، امروز ۱۲۰۰۰ هزار تومان عرضه میشود . همه سرو صدا و اعتراض كردند که چه خبره این همه گرونی اما ، همه هم رُب خریدند و حتی از نياز روزانه نيز بيشتر خريدند !!!

کارتن های رُب به کارخانه مرجوع نشد و همه به فروش رسيد حتي در بازار ناياب نيز شد! فرداي همان روز مجددا قيمت رُب افزايش پيدا كرد و به ۱۸۰۰۰ هزار تومان رسيد و همچنان مردم خريدند و میخرند و كسي هم عذرخواهی نكرد و نمیکند و رُب نيز توزيع میشود .....!!!!!!!
از ماست که بر ماست ...

کانال صدای زندگی ↯
https://telegram.me/joinchat/AAAAADv2qXofPlXe67hy1w
تاریخ : 1397/08/28 | بازدید این مطلب : 5

از ماست که بر ماست ... یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز 1 یورو فروخته میشد ، امروز 1.5 یورو عرضه میشود . هیچ کس سرو صداو اغتشاشی نکرد اما ، هیچ کس هم شیر نخرید. بطری های شیر به کارخانه مرجوع شد و همان شب آنگلا مرکل از تلویزیون رسمی آلمان بصورت زنده از مردمان کشورش بابت این گرانی عذر خواهی کرد و از فردا شیر دوباره به قیمت 1 یورو توزیع شد ...!!!! یک روز در کشور ايران مردمی که برای خرید رُب آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند رُب که تا دیروز دونه ای ۵۰۰۰ تومان فروخته میشد ، امروز ۱۲۰۰۰ هزار تومان عرضه میشود . همه سرو صدا و اعتراض كردند که چه خبره این همه گرونی اما ، همه هم رُب خریدند و حتی از نياز روزانه نيز بيشتر خريدند !!! کارتن های رُب به کارخانه مرجوع نشد و همه به فروش رسيد حتي در بازار ناياب نيز شد! فرداي همان روز مجددا قيمت رُب افزايش پيدا كرد و به ۱۸۰۰۰ هزار تومان رسيد و همچنان مردم خريدند و میخرند و كسي هم عذرخواهی نكرد و نمیکند و رُب نيز توزيع میشود .....!!!!!!! از ماست که بر ماست ... کانال صدای زندگی ↯ https://telegram.me/joinchat/AAAAADv2qXofPlXe67hy1w