🔸 از ماست که بر ماست... یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که بر ...

اخبار تبريزمن

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Hosein Rahimi
Hosein Rahimi
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 4
شهر : تهران
مصطفی ریگی رامیار
مصطفی ریگی رامیار
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 0
شهر : چادگان
sunrider z
sunrider z
دختر | سن : 42 | محبوبیت : 1
شهر : شیروان
🔸 از ماست که بر ماست...

یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز 1 یورو فروخته میشد ، امروز 1.5 یورو عرضه میشود . هیچ کس سرو صداو اغتشاشی نکرد اما ، هیچ کس هم شیر نخرید.

بطری های شیر به کارخانه مرجوع شد و همان شب آنگلا مرکل از تلویزیون رسمی آلمان بصورت زنده از مردمان کشورش بابت این گرانی عذر خواهی کرد و از فردا شیر دوباره به قیمت 1 یورو توزیع شد ...!!!!

یک روز در کشور ايران مردمی که برای خرید رُب آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند رُب که تا دیروز دونه ای ۵۰۰۰ تومان فروخته میشد ، امروز ۱۲۰۰۰ هزار تومان عرضه میشود . همه سرو صدا و اعتراض كردند که چه خبره این همه گرونی اما ، همه هم رُب خریدند و حتي از نياز روزانه نيز بيشتر خريدند !!!

کارتن های رُب به کارخانه مرجوع نشد و همه به فروش رسيد حتي در بازار ناياب نيز شد! فرداي همان روز مجددا قيمت رُب افزايش پيدا كرد و به ۱۸۰۰۰ هزار تومان رسيد و همچنان مردم خريدند و میخرند و كسي هم عذرخواهي نكرد و نمیکند و رُب نيز توزيع میشود .....!!!!!!!

تبریزمن، بزرگترین رسانه خبری آذربایجان👇
www.tabrizeman.ir

🆔 t.me/joinchat/BceTcDu_9SLcw7IOlLTe6w
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 3

🔸 از ماست که بر ماست... یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز 1 یورو فروخته میشد ، امروز 1.5 یورو عرضه میشود . هیچ کس سرو صداو اغتشاشی نکرد اما ، هیچ کس هم شیر نخرید. بطری های شیر به کارخانه مرجوع شد و همان شب آنگلا مرکل از تلویزیون رسمی آلمان بصورت زنده از مردمان کشورش بابت این گرانی عذر خواهی کرد و از فردا شیر دوباره به قیمت 1 یورو توزیع شد ...!!!! یک روز در کشور ايران مردمی که برای خرید رُب آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند رُب که تا دیروز دونه ای ۵۰۰۰ تومان فروخته میشد ، امروز ۱۲۰۰۰ هزار تومان عرضه میشود . همه سرو صدا و اعتراض كردند که چه خبره این همه گرونی اما ، همه هم رُب خریدند و حتي از نياز روزانه نيز بيشتر خريدند !!! کارتن های رُب به کارخانه مرجوع نشد و همه به فروش رسيد حتي در بازار ناياب نيز شد! فرداي همان روز مجددا قيمت رُب افزايش پيدا كرد و به ۱۸۰۰۰ هزار تومان رسيد و همچنان مردم خريدند و میخرند و كسي هم عذرخواهي نكرد و نمیکند و رُب نيز توزيع میشود .....!!!!!!! تبریزمن، بزرگترین رسانه خبری آذربایجان👇 www.tabrizeman.ir 🆔 t.me/joinchat/BceTcDu_9SLcw7IOlLTe6w