سرمربی پدیده: از این شرایط خسته شده‌ام اظهارات گل محمدی در خ ...

سرمربی پدیده: از این شرایط خسته شده‌ام اظهارات گل محمدی در خ ...
اخبار مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Anisa♥
Anisa♥
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 2
شهر : اراک
?2m,S
?2m,S
دختر | سن : 12 | محبوبیت : 4
شهر : همدان
PAK AB SANAAT Co.
PAK AB SANAAT Co.
دختر | سن : 35 | محبوبیت : 1
شهر : شیراز
سرمربی پدیده: از این شرایط خسته شده‌ام

اظهارات گل محمدی در خصوص شایعات مربوط به اعتصاب بازیکنان تیم پدیده مشهدفوری بخوانید👇

♦️اعتصاب شاگردان یحیی استارت خورد/ احتمال کناره‌گیره مشهدی‌ها از جام حذفی

🔹شاگردان یحیی گل محمدی که در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند به دلیل مشکلات مالی از امروز و برای دومین مرتبه در فصل جاری وارد فاز اعتصاب شدند.
🔹پدیده که این هفته در جام حذفی با فولادخوزستان مسابقه دارد اما ممکن است بازیکنان حاضر به حضور در این بازی نباشند که اگر این اتفاق رخ بدهد، پدیده پیشاپیش از جام حذفی کناره گیری خواهد کرد.
🔹روز گذشته بازیکنان پدیدع اعلام کرده بودند در صورت عدم پرداخت مطالبات‌شان در تمرین شرکت نخواهند کرد که ظاهرا این امر محقق شده است.
@AkhbarMashhad
تاریخ : 1397/09/24 | بازدید این مطلب : 8

سرمربی پدیده: از این شرایط خسته شده‌ام اظهارات گل محمدی در خصوص شایعات مربوط به اعتصاب بازیکنان تیم پدیده مشهدفوری بخوانید👇 ♦️اعتصاب شاگردان یحیی استارت خورد/ احتمال کناره‌گیره مشهدی‌ها از جام حذفی 🔹شاگردان یحیی گل محمدی که در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند به دلیل مشکلات مالی از امروز و برای دومین مرتبه در فصل جاری وارد فاز اعتصاب شدند. 🔹پدیده که این هفته در جام حذفی با فولادخوزستان مسابقه دارد اما ممکن است بازیکنان حاضر به حضور در این بازی نباشند که اگر این اتفاق رخ بدهد، پدیده پیشاپیش از جام حذفی کناره گیری خواهد کرد. 🔹روز گذشته بازیکنان پدیدع اعلام کرده بودند در صورت عدم پرداخت مطالبات‌شان در تمرین شرکت نخواهند کرد که ظاهرا این امر محقق شده است. @AkhbarMashhad