🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ بدون دیدارهای تدارکاتی به مسابقات آسیایی می رو ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Zzxx
Zzxx
دختر | سن : 21 | محبوبیت : 4
شهر : رودسر
خوشتیپ علی,اقا,گل
خوشتیپ علی,اقا,گل
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 1
شهر : شاهین شهرومیمه
👸
👸
دختر | سن : 71 | محبوبیت : 4
شهر : قزوین
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ بدون دیدارهای تدارکاتی به مسابقات آسیایی می رویم
👈اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم ملی گلبال مردان ایران گفت: این تیم بدون بازی تدارکاتی و دوستانه اما با آمادگی به مسابقات پاراآسیایی 2018 جاکارتا اعزام می شود.

2️⃣ روایت بانویی که پرچمدار گزارشگری فوتبال شد
👈شیراز- ایرنا- حضور بانوان ایرانی در عرصه‌های ورزشی به‌ویژه فوتبال و فوتسال در سال‌های اخیر و موفقیت آنان در عرصه‌های ملی و جهانی، استعداد‌های تازه‌ای را شکوفا کرد.

3️⃣ روایت بانویی که پرچمدار گزارشگری فوتبال شد
👈شیراز- ایرنا- حضور بانوان ایرانی در عرصه‌های ورزشی به‌ویژه فوتبال و فوتسال در سال‌های اخیر و موفقیت آنان در عرصه‌های ملی و جهانی، استعداد‌های تازه‌ای را شکوفا کرد.

4️⃣ 6 کشور برای شرکت در رقابت های اسلالوم اعلام آمادگی کردند
👈کرج-ایرنا- سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: 6 کشور تا کنون برای شرکت در رقابت های قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا به میزبانی البرزاعلام آمادگی کرده اند.

5️⃣ ورزش های ساحلی در امام حسن دیلم فعال شود
👈گناوه-ایرنا- بخشدار امام حسن شهرستان دیلم گفت: این بخش بدلیل برخوردار بودن از ساحل زیبا، مستعد فعالیت رشته های ورزشی ساحلی است.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/22 | بازدید این مطلب : 3

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ بدون دیدارهای تدارکاتی به مسابقات آسیایی می رویم 👈اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم ملی گلبال مردان ایران گفت: این تیم بدون بازی تدارکاتی و دوستانه اما با آمادگی به مسابقات پاراآسیایی 2018 جاکارتا اعزام می شود. 2️⃣ روایت بانویی که پرچمدار گزارشگری فوتبال شد 👈شیراز- ایرنا- حضور بانوان ایرانی در عرصه‌های ورزشی به‌ویژه فوتبال و فوتسال در سال‌های اخیر و موفقیت آنان در عرصه‌های ملی و جهانی، استعداد‌های تازه‌ای را شکوفا کرد. 3️⃣ روایت بانویی که پرچمدار گزارشگری فوتبال شد 👈شیراز- ایرنا- حضور بانوان ایرانی در عرصه‌های ورزشی به‌ویژه فوتبال و فوتسال در سال‌های اخیر و موفقیت آنان در عرصه‌های ملی و جهانی، استعداد‌های تازه‌ای را شکوفا کرد. 4️⃣ 6 کشور برای شرکت در رقابت های اسلالوم اعلام آمادگی کردند 👈کرج-ایرنا- سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: 6 کشور تا کنون برای شرکت در رقابت های قایقرانی اسلالوم جوانان و زیر 23 سال آسیا به میزبانی البرزاعلام آمادگی کرده اند. 5️⃣ ورزش های ساحلی در امام حسن دیلم فعال شود 👈گناوه-ایرنا- بخشدار امام حسن شهرستان دیلم گفت: این بخش بدلیل برخوردار بودن از ساحل زیبا، مستعد فعالیت رشته های ورزشی ساحلی است. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗