اسحاق جهانگیری: 🔹از ملت ایران برای فشارها عذرخواهی می‌کنم @p ...

کانال خبری پارسینه

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
m
m
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 5
شهر : میبد
AVA
AVA
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 5
شهر : اهواز
مسعود
مسعود
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 2
شهر : شاهرود
توضیحات : /start 123909455
اسحاق جهانگیری:

🔹از ملت ایران برای فشارها عذرخواهی می‌کنم
@parsinehnews📌جهانگیری: بخاطر مشکلات از ملت عذرخواهی می‌کنم

معاون اول رئیس جمهور گفت:
🔹برخورد سایر کشورها نشان داد ایران در چه جایگاه‌ منطقی قرار گرفته است.
🔹کشور در شرایط خطیری قرار دارد که البته به معنای شرایط دشوار است نه بن بست. یک کشور زورگو مثل آمریکا فشار سیاسی،‌ اقتصادی، روانی و رسانه‌ای را به کشور ما تحمیل کرده است.
🔹می‌دانیم شرایط کشور دشوار است و مردم با سختی و مشکلات مواجه‌اند،‌ بخشی از این سختی‌ها نتیجه تحریم‌ها و فشارهای آمریکا است، اما آنچه که اهمیت دارد این است که ظرفیت و پتانسیل زیادی وجود دارد.
🔹به کشور فشار روانی وارد می‌کنند و عده‌ای هم از این فشار روانی سوء استفاده می‌کنند،‌ اما برنامه‌ریزی درستی که انجام شده این مشکلات حل می‌شود.
🔹بخاطر برخی کمبودها و مشکلات از ملت عذرخواهی می کنم. مدیریت کشور و در راس همه رهبر انقلاب و همه مسئولان تلاش می‌کنند که این فشار از دوش مردم برداشته شود.
@parsinehnews
تاریخ : 1397/08/26 | بازدید این مطلب : 8

اسحاق جهانگیری: 🔹از ملت ایران برای فشارها عذرخواهی می‌کنم @parsinehnews 📌جهانگیری: بخاطر مشکلات از ملت عذرخواهی می‌کنم معاون اول رئیس جمهور گفت: 🔹برخورد سایر کشورها نشان داد ایران در چه جایگاه‌ منطقی قرار گرفته است. 🔹کشور در شرایط خطیری قرار دارد که البته به معنای شرایط دشوار است نه بن بست. یک کشور زورگو مثل آمریکا فشار سیاسی،‌ اقتصادی، روانی و رسانه‌ای را به کشور ما تحمیل کرده است. 🔹می‌دانیم شرایط کشور دشوار است و مردم با سختی و مشکلات مواجه‌اند،‌ بخشی از این سختی‌ها نتیجه تحریم‌ها و فشارهای آمریکا است، اما آنچه که اهمیت دارد این است که ظرفیت و پتانسیل زیادی وجود دارد. 🔹به کشور فشار روانی وارد می‌کنند و عده‌ای هم از این فشار روانی سوء استفاده می‌کنند،‌ اما برنامه‌ریزی درستی که انجام شده این مشکلات حل می‌شود. 🔹بخاطر برخی کمبودها و مشکلات از ملت عذرخواهی می کنم. مدیریت کشور و در راس همه رهبر انقلاب و همه مسئولان تلاش می‌کنند که این فشار از دوش مردم برداشته شود. @parsinehnews