✅ نگرانی سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش برای جناح چپ. ▪️سرمربی ...

جام جهاني

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
*pouya* Gh😉
*pouya* Gh😉
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 1
شهر : لنجان
زهرا
زهرا
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 3
شهر : بروجن
Ayda
Ayda
دختر | سن : 13 | محبوبیت : 6
شهر : تهران
✅ نگرانی سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش برای جناح چپ.

▪️سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش هنوز برای جناح چپ خود به جمع بندی نهایی نرسیده است.

▪️تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش یکی از حریفان ایران در جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود. دیدار نخست مراکش برابر ایران خواهد بود و این دیدار حساس ترین و سرنوشت ساز ترین دیدار دو تیم خواهد بود و باخت و یا برد امیدهای یک تیم برای صعود را زنده و یا از بین خواهد برد.

▪️سایت عربی کوره در گزارشی درباره تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش نوشت که هرو رنارد، سرمربی فرانسوی مراکش به ترکیب اصلی خود رسیده است و تنها نگرانی این مربی بال چپ است که هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده و در حال آزمایش کردن چند بازیکن است.

▪️به نوشته این سایت، اشرف الحکیمی از رئال مادرید، حمزه مندیل از لیل و محمد نهیری از باشگاه الوداد سه گزینه رنارد برای پست بال چپ هستند که از بین آنها حمزه مندیل شانس بیشتری دارد چرا که در جام ملت های آفریقا در این پست عملکرد خوبی از خود نشان داد.

▪️تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش بازیکنان لژیونر زیادی در ترکیب خود دارد و شانس بالایی هم برای صعود خواهد داشت. با توجه به این که اسپانیا و پرتغال در این گروه قرار دارند کمتر کسی از شانس دو تیم دیگر یعنی ایران و مراکش سخن به میان می آورد.


@jame_jahani_ir
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 15

✅ نگرانی سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش برای جناح چپ. ▪️سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش هنوز برای جناح چپ خود به جمع بندی نهایی نرسیده است. ▪️تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش یکی از حریفان ایران در جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود. دیدار نخست مراکش برابر ایران خواهد بود و این دیدار حساس ترین و سرنوشت ساز ترین دیدار دو تیم خواهد بود و باخت و یا برد امیدهای یک تیم برای صعود را زنده و یا از بین خواهد برد. ▪️سایت عربی کوره در گزارشی درباره تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش نوشت که هرو رنارد، سرمربی فرانسوی مراکش به ترکیب اصلی خود رسیده است و تنها نگرانی این مربی بال چپ است که هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده و در حال آزمایش کردن چند بازیکن است. ▪️به نوشته این سایت، اشرف الحکیمی از رئال مادرید، حمزه مندیل از لیل و محمد نهیری از باشگاه الوداد سه گزینه رنارد برای پست بال چپ هستند که از بین آنها حمزه مندیل شانس بیشتری دارد چرا که در جام ملت های آفریقا در این پست عملکرد خوبی از خود نشان داد. ▪️تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش بازیکنان لژیونر زیادی در ترکیب خود دارد و شانس بالایی هم برای صعود خواهد داشت. با توجه به این که اسپانیا و پرتغال در این گروه قرار دارند کمتر کسی از شانس دو تیم دیگر یعنی ایران و مراکش سخن به میان می آورد. @jame_jahani_ir