🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مهاباد مقام سوم لیگ ترامپولین کشور را کسب کرد ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
.....
.....
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 1
شهر : اسلامشهر
Melika
Melika
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 2
شهر : باشت
پوران محمدی
پوران محمدی
دختر | سن : 14 | محبوبیت : 9
شهر : بابلسر
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ مهاباد مقام سوم لیگ ترامپولین کشور را کسب کرد
👈مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: تیم ترامپولین این شهرستان توانست در رقابت های لیگ ترامپولین کشور مقام سوم تیمی را به دست آورد.

2️⃣ سراوان قهرمان رقابت های تکواندو سیستان و بلوچستان شد
👈زاهدان - ایرنا - دبیرهیات تکواندو سیستان و بلوچستان گفت: تیم سراوان با کسب 57 امتیاز عنوان قهرمانی رقابت های تکواندو بزرگسالان این استان را کسب کرد.

3️⃣ ملوان بندرگز مقابل نماینده چهار محال و بختیاری شکست خورد
👈گرگان - ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرگز نماینده استان گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، شامگاه جمعه و در هفته ماقبل پایانی لیگ در مصاف با شهدای چلیچه چهار و محال و بختیاری با نتیجه سه بر دو شکست خورد.

4️⃣ مصوبه شورای انقلاب فرهنگی، راهکار مشکلات ورزش ناشنوایان
👈یزد- ایرنا- مصوبه 'سیاست‌ها، راهبردها، وظایف و ضوابط اجرایی ترویج فرهنگ حضور، توانمندی و افتخارآفرینی جانبازان و معلولان از طریق ورزش' در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید و توسط رئیس‌ جمهوری و رئیس این شورا برای اجرا ابلاغ شد.

5️⃣ تیم فوتبال ساحلی شهدای چلیچه برابر ملوان بندرگز پیروز شد
👈شهرکرد- ایرنا- تیم فوتبال ساحلی شهدای چلیچه چهارمحال و بختیاری ، جمعه شب در آخرین بازی خانگی خود در لیگ برتر در دیدار با ملوان بندر گز به پیروزی رسید.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/23 | بازدید این مطلب : 3

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مهاباد مقام سوم لیگ ترامپولین کشور را کسب کرد 👈مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: تیم ترامپولین این شهرستان توانست در رقابت های لیگ ترامپولین کشور مقام سوم تیمی را به دست آورد. 2️⃣ سراوان قهرمان رقابت های تکواندو سیستان و بلوچستان شد 👈زاهدان - ایرنا - دبیرهیات تکواندو سیستان و بلوچستان گفت: تیم سراوان با کسب 57 امتیاز عنوان قهرمانی رقابت های تکواندو بزرگسالان این استان را کسب کرد. 3️⃣ ملوان بندرگز مقابل نماینده چهار محال و بختیاری شکست خورد 👈گرگان - ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرگز نماینده استان گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، شامگاه جمعه و در هفته ماقبل پایانی لیگ در مصاف با شهدای چلیچه چهار و محال و بختیاری با نتیجه سه بر دو شکست خورد. 4️⃣ مصوبه شورای انقلاب فرهنگی، راهکار مشکلات ورزش ناشنوایان 👈یزد- ایرنا- مصوبه 'سیاست‌ها، راهبردها، وظایف و ضوابط اجرایی ترویج فرهنگ حضور، توانمندی و افتخارآفرینی جانبازان و معلولان از طریق ورزش' در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید و توسط رئیس‌ جمهوری و رئیس این شورا برای اجرا ابلاغ شد. 5️⃣ تیم فوتبال ساحلی شهدای چلیچه برابر ملوان بندرگز پیروز شد 👈شهرکرد- ایرنا- تیم فوتبال ساحلی شهدای چلیچه چهارمحال و بختیاری ، جمعه شب در آخرین بازی خانگی خود در لیگ برتر در دیدار با ملوان بندر گز به پیروزی رسید. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗