🚨 واکنش مجلس خبرگان به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام : رئیس ...

ســـورنا 🕶

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
e.s
e.s
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
❤Single❤
❤Single❤
دختر | سن : 14 | محبوبیت : 6
شهر : فیروزكوه
sami
sami
دختر | سن : 36 | محبوبیت : 1
شهر : شمیرانات
🚨 واکنش مجلس خبرگان به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام : رئیس جمهور عذر خواهی کند.

رئیس جمهور صادقانه و با صراحت، نسبت به خسارت‌های وارده در #برجام که بخاطر عدم رعایت خطوط قرمز ترسیمی #رهبرانقلاب پدید آمد، از مردم عذر خواهی کند.

نمایندگان مجلس هر چه سریعتر درباره نقض عهد #آمریکا، تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

🇮🇷 @SORENAE🚨چتونه شماها؟؟

دو روزه دارید سر این بیانیه شورای نگهبان که گفتن رییس جمهور باید بابت خسارات ناشی از برجام عذر خواهی کنه زمین به آسمان بافتین؟
🔺مگه رییس جمهورتون نگفته بود همه مسئولیت مذاکرات با منه؟

🔺به شروط ۹ گانه ای که حضرت آقا برای پذیرش قدم به قدم برجام گذاشتند عمل نکردید، از خطوط قرمز عبور کردید
هشدارهای رهبری و دلواپسان ندید گرفتید و ۵ ساله دارید فحاشی میکنید!

🔺اون موقع که برجام فتح الفتوح و معجزه قرن بود و قرار بود رونق اقتصادی بیاد و دلار بشه هزار تومن و تمامی تحرمیهای غیرهسته ای و بانکی و..... هم لغو بشه به خودتون مدال و سکه دادید اسمی حاکمیت نبود، حالا که گند زدید سر نخواستن برجام دعواس، تصمیم نظام بوده؟ وجود یه عذر خواهی رو هم ندارید طلبکارم هستین؟

#عاملان_تحریم_کاسبان_برجام

🆔 @SORENAE
تاریخ : 1397/08/01 | بازدید این مطلب : 22

🚨 واکنش مجلس خبرگان به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام : رئیس جمهور عذر خواهی کند. رئیس جمهور صادقانه و با صراحت، نسبت به خسارت‌های وارده در #برجام که بخاطر عدم رعایت خطوط قرمز ترسیمی #رهبرانقلاب پدید آمد، از مردم عذر خواهی کند. نمایندگان مجلس هر چه سریعتر درباره نقض عهد #آمریکا، تصمیمات لازم را اتخاذ کند. 🇮🇷 @SORENAE 🚨چتونه شماها؟؟ دو روزه دارید سر این بیانیه شورای نگهبان که گفتن رییس جمهور باید بابت خسارات ناشی از برجام عذر خواهی کنه زمین به آسمان بافتین؟ 🔺مگه رییس جمهورتون نگفته بود همه مسئولیت مذاکرات با منه؟ 🔺به شروط ۹ گانه ای که حضرت آقا برای پذیرش قدم به قدم برجام گذاشتند عمل نکردید، از خطوط قرمز عبور کردید هشدارهای رهبری و دلواپسان ندید گرفتید و ۵ ساله دارید فحاشی میکنید! 🔺اون موقع که برجام فتح الفتوح و معجزه قرن بود و قرار بود رونق اقتصادی بیاد و دلار بشه هزار تومن و تمامی تحرمیهای غیرهسته ای و بانکی و..... هم لغو بشه به خودتون مدال و سکه دادید اسمی حاکمیت نبود، حالا که گند زدید سر نخواستن برجام دعواس، تصمیم نظام بوده؟ وجود یه عذر خواهی رو هم ندارید طلبکارم هستین؟ #عاملان_تحریم_کاسبان_برجام 🆔 @SORENAE