🚨 واکنش مجلس خبرگان به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام : رئیس ...

ســـورنا 🕶

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
16025
16025
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 4
شهر : کرمانشاه
Nafas
Nafas
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 4
شهر : شیراز
توضیحات : تو اوج حال بدیام بیشتر از خودم داشتم هواتو:)
M .z
M .z
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 2
شهر : شیراز
🚨 واکنش مجلس خبرگان به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام : رئیس جمهور عذر خواهی کند.

رئیس جمهور صادقانه و با صراحت، نسبت به خسارت‌های وارده در برجام که بخاطر عدم رعایت خطوط قرمز ترسیمی رهبرانقلاب پدید آمد، از مردم عذر خواهی کند.

نمایندگان مجلس هر چه سریعتر درباره نقض عهد آمریکا، تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

🇮🇷🚨چتونه شماها؟؟

دو روزه دارید سر این بیانیه شورای نگهبان که گفتن رییس جمهور باید بابت خسارات ناشی از برجام عذر خواهی کنه زمین به آسمان بافتین؟
🔺مگه رییس جمهورتون نگفته بود همه مسئولیت مذاکرات با منه؟

🔺به شروط ۹ گانه ای که حضرت آقا برای پذیرش قدم به قدم برجام گذاشتند عمل نکردید، از خطوط قرمز عبور کردید
هشدارهای رهبری و دلواپسان ندید گرفتید و ۵ ساله دارید فحاشی میکنید!

🔺اون موقع که برجام فتح الفتوح و معجزه قرن بود و قرار بود رونق اقتصادی بیاد و دلار بشه هزار تومن و تمامی تحرمیهای غیرهسته ای و بانکی و..... هم لغو بشه به خودتون مدال و سکه دادید اسمی حاکمیت نبود، حالا که گند زدید سر نخواستن برجام دعواس، تصمیم نظام بوده؟ وجود یه عذر خواهی رو هم ندارید طلبکارم هستین؟

عاملان_تحریم_کاسبان_برجام

🆔
تاریخ : 1397/05/26 | بازدید این مطلب : 19

🚨 واکنش مجلس خبرگان به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام : رئیس جمهور عذر خواهی کند. رئیس جمهور صادقانه و با صراحت، نسبت به خسارت‌های وارده در برجام که بخاطر عدم رعایت خطوط قرمز ترسیمی رهبرانقلاب پدید آمد، از مردم عذر خواهی کند. نمایندگان مجلس هر چه سریعتر درباره نقض عهد آمریکا، تصمیمات لازم را اتخاذ کند. 🇮🇷 🚨چتونه شماها؟؟ دو روزه دارید سر این بیانیه شورای نگهبان که گفتن رییس جمهور باید بابت خسارات ناشی از برجام عذر خواهی کنه زمین به آسمان بافتین؟ 🔺مگه رییس جمهورتون نگفته بود همه مسئولیت مذاکرات با منه؟ 🔺به شروط ۹ گانه ای که حضرت آقا برای پذیرش قدم به قدم برجام گذاشتند عمل نکردید، از خطوط قرمز عبور کردید هشدارهای رهبری و دلواپسان ندید گرفتید و ۵ ساله دارید فحاشی میکنید! 🔺اون موقع که برجام فتح الفتوح و معجزه قرن بود و قرار بود رونق اقتصادی بیاد و دلار بشه هزار تومن و تمامی تحرمیهای غیرهسته ای و بانکی و..... هم لغو بشه به خودتون مدال و سکه دادید اسمی حاکمیت نبود، حالا که گند زدید سر نخواستن برجام دعواس، تصمیم نظام بوده؟ وجود یه عذر خواهی رو هم ندارید طلبکارم هستین؟ عاملان_تحریم_کاسبان_برجام 🆔