📢 صدای مردم 🔺در مورد حیاط مدرسه شهید قاضی طباطبائی به مسئولی ...

کانال اردبیل آذ Ardabil Az

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
nima
nima
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
Mr.Shahin
Mr.Shahin
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 9
شهر : مشهد
Farzad Gh
Farzad Gh
دختر | سن : 28 | محبوبیت : 1
شهر : آبادان
📢 صدای مردم

🔺در مورد حیاط مدرسه شهید قاضی طباطبائی به مسئولین محترم بگم که لطفا یه سری به این مدرسه بزنند واقعا وقتی زنگ میخوره رفت وآمد بچه خیلی خطرناک میشه دختر دانش آموزی بر اثر بیرون رفتن پسرها دستش شکسته از مسئولین محترم نوسازی یا شهرداری خواهش میکنم به حیاط پشتی مدرسه رسیدگی بکنند تا از این نوع حوادث نداشته باشیم چند بار اعلام کردیم از طریق تلفن لطفا رسیدگی کنید.

🔺در بزرگراه بسیج از زیر پل روگذر ارجستان تا میدان کشاورز فقط یدونه پل عابر پیاده هست که اونم طرفای میدان کشاورز هست از مسؤلین خواهشمندیم که فکری به طرفهای پل ارجستان هم بکند آوردند نرده زدند تا مردم نتوانند به اون طرف بروند اما یک عده قسمت هایی از آن میله ها
را بریدند تا بتوانند از آنجا رد شوند اما طی یک سال چندین نفر بخاطر رد شدن از آنجا جان خود را از دست داده اند اگر پل عابر پیاده باشد این اتفاق ها نمی افتد.

🔺پنیر خامه ای کوچک در عرض یک هفته ۱۰۰۰ تومان افزایش قیمت داشته اینها بر اساس چی قیمت گذاری میکنن آیا نظارتی روی این محصولات نیست؟ چرا باید تو یک هفته هزار تومان گران بشه؟ گاو وگوسفندان که از خارج نمیاد!

🔺می خواستم بدونم مسئول رسیدگی به قیمت مسکن کیه؟ تا کی قراره همینجوری قیمت رو ببرن بالا واقعا مگه سطح درآمد ما مردم چقد می تونه باشه با این شرایط توانایی اجاره کردن یه خونه روهم نداریم .برای خونه ی غیر قابل سکونت یه قیمت هایی گذاشته شده البته کسایی که این قیمت ها را گذاشتن خود ما مردم هستیم و از ماست که برماستکاش مسئولی به فکر مردم باشد.

🔺 شهردار محترم لطفا به کوچه و خیابون شهرک نیایش رسیدگی کنید از کوچه های خاکی خسته شدیم زمستونم بیاد باید خونه نشین بشیم گناه ماچیه دردمون رو به کی بگیم؟ با تشکر لطفی

🔺از مسئولين محترم آموزش و پرورش ناحیه یک اردبیل عاجزانه تقاضا می شود به وضعیت کلاس های هفتم مدرسه شهید چهره برقی رسیدگی فرمایند چرا که بعد از گذشت ۱۶ روز از آغاز سال تحصیلی هنوز دبیر ادبیات، عربی و پیام های آسمانی ندارند و دبیر علوم هم تا حال سه بار عوض شده و دبیر ثابتی ندارند.

📩پیامها و عکسهای بیشتر در کانال صدای مردم استان اردبیل
@ardabilaz2
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 4

📢 صدای مردم 🔺در مورد حیاط مدرسه شهید قاضی طباطبائی به مسئولین محترم بگم که لطفا یه سری به این مدرسه بزنند واقعا وقتی زنگ میخوره رفت وآمد بچه خیلی خطرناک میشه دختر دانش آموزی بر اثر بیرون رفتن پسرها دستش شکسته از مسئولین محترم نوسازی یا شهرداری خواهش میکنم به حیاط پشتی مدرسه رسیدگی بکنند تا از این نوع حوادث نداشته باشیم چند بار اعلام کردیم از طریق تلفن لطفا رسیدگی کنید. 🔺در بزرگراه بسیج از زیر پل روگذر ارجستان تا میدان کشاورز فقط یدونه پل عابر پیاده هست که اونم طرفای میدان کشاورز هست از مسؤلین خواهشمندیم که فکری به طرفهای پل ارجستان هم بکند آوردند نرده زدند تا مردم نتوانند به اون طرف بروند اما یک عده قسمت هایی از آن میله ها را بریدند تا بتوانند از آنجا رد شوند اما طی یک سال چندین نفر بخاطر رد شدن از آنجا جان خود را از دست داده اند اگر پل عابر پیاده باشد این اتفاق ها نمی افتد. 🔺پنیر خامه ای کوچک در عرض یک هفته ۱۰۰۰ تومان افزایش قیمت داشته اینها بر اساس چی قیمت گذاری میکنن آیا نظارتی روی این محصولات نیست؟ چرا باید تو یک هفته هزار تومان گران بشه؟ گاو وگوسفندان که از خارج نمیاد! 🔺می خواستم بدونم مسئول رسیدگی به قیمت مسکن کیه؟ تا کی قراره همینجوری قیمت رو ببرن بالا واقعا مگه سطح درآمد ما مردم چقد می تونه باشه با این شرایط توانایی اجاره کردن یه خونه روهم نداریم .برای خونه ی غیر قابل سکونت یه قیمت هایی گذاشته شده البته کسایی که این قیمت ها را گذاشتن خود ما مردم هستیم و از ماست که برماستکاش مسئولی به فکر مردم باشد. 🔺 شهردار محترم لطفا به کوچه و خیابون شهرک نیایش رسیدگی کنید از کوچه های خاکی خسته شدیم زمستونم بیاد باید خونه نشین بشیم گناه ماچیه دردمون رو به کی بگیم؟ با تشکر لطفی 🔺از مسئولين محترم آموزش و پرورش ناحیه یک اردبیل عاجزانه تقاضا می شود به وضعیت کلاس های هفتم مدرسه شهید چهره برقی رسیدگی فرمایند چرا که بعد از گذشت ۱۶ روز از آغاز سال تحصیلی هنوز دبیر ادبیات، عربی و پیام های آسمانی ندارند و دبیر علوم هم تا حال سه بار عوض شده و دبیر ثابتی ندارند. 📩پیامها و عکسهای بیشتر در کانال صدای مردم استان اردبیل @ardabilaz2