🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ سرنوشت رقابت سنگربانان آبی در طول تاریخ 👈به نظ ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Kiana
Kiana
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 13
شهر : شیراز
Sona
Sona
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 10
شهر : تهران
?Shirin
?Shirin
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 6
شهر : بروجرد
توضیحات : گاهی دلم برای خودم تنگ میشود، دائم برای تو....❤
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ سرنوشت رقابت سنگربانان آبی در طول تاریخ
👈به نظر می‌رسد دروازه‌بان جوان استقلال با اظهار نظرش پس از بازی با نفت مسجدسلیمان خود را بازنده رقابت با رحمتی دانسته و این تصمیمش وی را از جام ملت‌ها دور خواهد کرد.

2️⃣ صعود پینگ پنگ باز ایران از مرحله گروهی بازی‌های المپیک جوانان
👈پینگ پنگ باز ایران با شکست حریفانش به عنوان صدرنشین از مرحله گروهی به جدول حذفی پینگ پنگ بازی‌های المپیک جوانان صعود کرد.

3️⃣ مرحله دوم لیگ دو و میدانی بانوان
👈مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های بانوان ایران روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۵ و ۱۶ مهرماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد. مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های ایران در بخش زنان در مواد مختلف پیگیری شد که با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید. همچنین رکورد ملی ماده ۳۰۰۰ متر بامانع و رکورد باشگاهی ماده ۴۰۰ متر با مانع ارتقاء داده شد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 4

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ سرنوشت رقابت سنگربانان آبی در طول تاریخ 👈به نظر می‌رسد دروازه‌بان جوان استقلال با اظهار نظرش پس از بازی با نفت مسجدسلیمان خود را بازنده رقابت با رحمتی دانسته و این تصمیمش وی را از جام ملت‌ها دور خواهد کرد. 2️⃣ صعود پینگ پنگ باز ایران از مرحله گروهی بازی‌های المپیک جوانان 👈پینگ پنگ باز ایران با شکست حریفانش به عنوان صدرنشین از مرحله گروهی به جدول حذفی پینگ پنگ بازی‌های المپیک جوانان صعود کرد. 3️⃣ مرحله دوم لیگ دو و میدانی بانوان 👈مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های بانوان ایران روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۵ و ۱۶ مهرماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد. مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های ایران در بخش زنان در مواد مختلف پیگیری شد که با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید. همچنین رکورد ملی ماده ۳۰۰۰ متر بامانع و رکورد باشگاهی ماده ۴۰۰ متر با مانع ارتقاء داده شد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗