🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ نذر جالب شناگر طلایی ایران 👈ورزشکاران جانباز و ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
ʙᴀʀᴀɴᵍʳᵃᵖʰ
ʙᴀʀᴀɴᵍʳᵃᵖʰ
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 8
شهر : شیراز
توضیحات : طراح گرافیک و مجلات دیجیتال
Wtgg Fb
Wtgg Fb
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 1
شهر : تهران
SĤ♡ĤŔƐ
SĤ♡ĤŔƐ
دختر | سن : 29 | محبوبیت : 13
شهر : مشهد
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ نذر جالب شناگر طلایی ایران
👈ورزشکاران جانباز و معلول ایرانی سال‌هاست که در میادین مختلف افتخارآفرینی می‌کنند. دامنه این موفقیت‌های غرورانگیز حالا به بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا رسیده و مدال طلایی که یکشنبه در رشته شنا و در ماده ۱۰۰ متر پروانه کلاس S۱۰ توسط شاهین ایزدیار به دست آمد، آغاز آن بود.

2️⃣ وقتی قهرمانان ایران به دوچرخه‌سواری ترکمنستان هم غبطه می‌خورند عکس
👈در حالی که رکابزنان ایران همچنان در حسرت داشتن یک پیست چوبی به سر می برند، ترکمنستان که نمی‌تواند ادعایی در دوچرخه سواری داشته باشد، توانست میزبانی یکی از مهمترین رویدادهای جهانی دوچرخه سواری را بگیرد.

3️⃣ سفر دو روزه شفر به آلمان
👈سرمربی آلمانی استقلال برای استراحتی دو روزه به کشورش سفر کرد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/26 | بازدید این مطلب : 4

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ نذر جالب شناگر طلایی ایران 👈ورزشکاران جانباز و معلول ایرانی سال‌هاست که در میادین مختلف افتخارآفرینی می‌کنند. دامنه این موفقیت‌های غرورانگیز حالا به بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا رسیده و مدال طلایی که یکشنبه در رشته شنا و در ماده ۱۰۰ متر پروانه کلاس S۱۰ توسط شاهین ایزدیار به دست آمد، آغاز آن بود. 2️⃣ وقتی قهرمانان ایران به دوچرخه‌سواری ترکمنستان هم غبطه می‌خورند عکس 👈در حالی که رکابزنان ایران همچنان در حسرت داشتن یک پیست چوبی به سر می برند، ترکمنستان که نمی‌تواند ادعایی در دوچرخه سواری داشته باشد، توانست میزبانی یکی از مهمترین رویدادهای جهانی دوچرخه سواری را بگیرد. 3️⃣ سفر دو روزه شفر به آلمان 👈سرمربی آلمانی استقلال برای استراحتی دو روزه به کشورش سفر کرد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗