🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ حذف شجاعی از جودو المپیک‌ جوانان 👈تنها نماینده ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
فاطمع
فاطمع
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 7
شهر : قرچک
A .
A .
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 7
شهر : مشهد
توضیحات : ?LOVE?
Jm
Jm
دختر | سن : 28 | محبوبیت : 0
شهر : لردگان
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ حذف شجاعی از جودو المپیک‌ جوانان
👈تنها نماینده جودوی جوانان ایران در بازی های المپیک‌جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین از دور رقابت ها کنار رفت.

2️⃣ درخشان:شاید صالحی امیری با فرد دیگری بجای العنزی حرف زده!
👈رییس فدراسیون جودو با تاکید بر اینکه اتحادیه جودوی آسیا هیچ مکاتبه‌ای با فدراسیون جودو مبنی بر ممنوعیت پوشش حجاب در بازی‌های المپیک جوانان نداشته گفت: چون صالحی امیری، رییس اتحادیه جودوی آسیا را نمی‌شناسد احتمالا او را با فرد دیگری اشتباه گرفته است!.

3️⃣ تاسیس شرکتی جالب با تقسیم سودی عجیب‌ در فدراسیون ژیمناستیک! سند
👈زهرا اینچه درگاهی ۶ ماه بعد از نشستن بر صندلی ریاست فدراسیون ژیمناستیک شرکتی خدماتی - اقتصادی بین‌المللی در دل فدراسیون تاسیس کرده است که سهم بیشتری از سهام و سود این شرکت به اشخاص نزدیک و خودش می‌رسد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/29 | بازدید این مطلب : 6

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ حذف شجاعی از جودو المپیک‌ جوانان 👈تنها نماینده جودوی جوانان ایران در بازی های المپیک‌جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین از دور رقابت ها کنار رفت. 2️⃣ درخشان:شاید صالحی امیری با فرد دیگری بجای العنزی حرف زده! 👈رییس فدراسیون جودو با تاکید بر اینکه اتحادیه جودوی آسیا هیچ مکاتبه‌ای با فدراسیون جودو مبنی بر ممنوعیت پوشش حجاب در بازی‌های المپیک جوانان نداشته گفت: چون صالحی امیری، رییس اتحادیه جودوی آسیا را نمی‌شناسد احتمالا او را با فرد دیگری اشتباه گرفته است!. 3️⃣ تاسیس شرکتی جالب با تقسیم سودی عجیب‌ در فدراسیون ژیمناستیک! سند 👈زهرا اینچه درگاهی ۶ ماه بعد از نشستن بر صندلی ریاست فدراسیون ژیمناستیک شرکتی خدماتی - اقتصادی بین‌المللی در دل فدراسیون تاسیس کرده است که سهم بیشتری از سهام و سود این شرکت به اشخاص نزدیک و خودش می‌رسد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗