🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ کروس: شاید بالاک به دنبال صندلی لوو است 👈هافبک ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
هستی
هستی
دختر | سن : 35 | محبوبیت : 2
شهر : بوشهر
😆کاربری پاک شده😆
😆کاربری پاک شده😆
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 3
شهر : مشهد
? .
? .
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 5
شهر : قم
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ کروس: شاید بالاک به دنبال صندلی لوو است
👈هافبک ژرمن‌ها به بیان اظهار نظر قبلی خود درباره لروی سانه پرداخت و تاکید کرد که مشکلی با این بازیکن در تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان ندارد. او همچنین پاسخ انتقاد بالاک را داد.

2️⃣ نتایج دور پنجم و ششم مسابقات سریع شطرنج/ در انتظار کسب مدال های خوشرنگ
👈رقابت های دور پنجم و ششم شطرنج سریع نابینایان و کم بینایان ظهر امروز به پایان رسید و شطرنجبازان کشورمان در انتظار کسب مدال های رنگارنگ پس از برگزاری دور هفتم هستند.

3️⃣ رکورد بی نظیر ام‌باپه در تیم ملی فرانسه
👈مهاجم جوان تیم ملی فرانسه به اولین بازیکنی تبدیل شد که تا قبل از ۲۰ سالگی موفق به زدن ۱۰ گل برای خروس‌ها می شود.

4️⃣ المپیک جوانان آرژانتین - شکست تیم بسکتبال سه نفره دختران مقابل آلمان
👈تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران زیر ۱۸ ایران امروز( نوزدهم مهر) دیدارهای مقدماتی خود در المپیک جوانان آرژانتین را پیگیری کرد و در بازی برابر آلمان شکست خورد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/24 | بازدید این مطلب : 4

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ کروس: شاید بالاک به دنبال صندلی لوو است 👈هافبک ژرمن‌ها به بیان اظهار نظر قبلی خود درباره لروی سانه پرداخت و تاکید کرد که مشکلی با این بازیکن در تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان ندارد. او همچنین پاسخ انتقاد بالاک را داد. 2️⃣ نتایج دور پنجم و ششم مسابقات سریع شطرنج/ در انتظار کسب مدال های خوشرنگ 👈رقابت های دور پنجم و ششم شطرنج سریع نابینایان و کم بینایان ظهر امروز به پایان رسید و شطرنجبازان کشورمان در انتظار کسب مدال های رنگارنگ پس از برگزاری دور هفتم هستند. 3️⃣ رکورد بی نظیر ام‌باپه در تیم ملی فرانسه 👈مهاجم جوان تیم ملی فرانسه به اولین بازیکنی تبدیل شد که تا قبل از ۲۰ سالگی موفق به زدن ۱۰ گل برای خروس‌ها می شود. 4️⃣ المپیک جوانان آرژانتین - شکست تیم بسکتبال سه نفره دختران مقابل آلمان 👈تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران زیر ۱۸ ایران امروز( نوزدهم مهر) دیدارهای مقدماتی خود در المپیک جوانان آرژانتین را پیگیری کرد و در بازی برابر آلمان شکست خورد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗