عکس های برتر روح گمشده: پرتره‌های خیابانی از جیان استیفانو ف ...

صنعت عکاسی

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
naser Nosrati
naser Nosrati
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 5
شهر : تهران
دلا
دلا
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 0
شهر : زابل
توضیحات : دیلااا
Sirjani Azad
Sirjani Azad
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 4
شهر : تهران
عکس های برتر

روح گمشده: پرتره‌های خیابانی از جیان استیفانو فونتانا (Gian Stefano Fontana)

مسافرت و عکاسی دو سرگرمی جدا هستند که امروزه بخش ثابتی از زندگی روزمره ما شده‌اند. اگر یک گردشگر دوربین DSLR یا دوربین معمولی نداشته باشد، حداقل با خود یک گوشی هوشمند برای ثبت عکس دارد. برخی گردشگران از مناظر عکس می‌گیرند درحالی‌که دیگران روی افرادی که در اطراف آن‌ها قرار دارند تمرکز می‌کنند؛ خانواده، دوستان و غریبه‌ها.
جیان استفانو فونتانا یک عکاس پرتره‌ی خیابانی‌ست که در خلال سفرهایش، هنگامی‌که می‌خواهد لحظه‌ی خاصی را ثبت کند و احساسی را در زمان متوقف کند، عکاسی می‌کند. این‌کار برای او به ‌معنای عکاسی از مردم و صحنه‌های خیابان است. هرچند که پرتره‌های عکس‌هایش اغلب غریبه هستند اما او می‌تواند احساس آن‌ها را لمس کند و عمق زندگی‌هایشان را ببیند.
📸 @sanateakkasi 🎥
تاریخ : 1397/08/29 | بازدید این مطلب : 12

عکس های برتر روح گمشده: پرتره‌های خیابانی از جیان استیفانو فونتانا (Gian Stefano Fontana) مسافرت و عکاسی دو سرگرمی جدا هستند که امروزه بخش ثابتی از زندگی روزمره ما شده‌اند. اگر یک گردشگر دوربین DSLR یا دوربین معمولی نداشته باشد، حداقل با خود یک گوشی هوشمند برای ثبت عکس دارد. برخی گردشگران از مناظر عکس می‌گیرند درحالی‌که دیگران روی افرادی که در اطراف آن‌ها قرار دارند تمرکز می‌کنند؛ خانواده، دوستان و غریبه‌ها. جیان استفانو فونتانا یک عکاس پرتره‌ی خیابانی‌ست که در خلال سفرهایش، هنگامی‌که می‌خواهد لحظه‌ی خاصی را ثبت کند و احساسی را در زمان متوقف کند، عکاسی می‌کند. این‌کار برای او به ‌معنای عکاسی از مردم و صحنه‌های خیابان است. هرچند که پرتره‌های عکس‌هایش اغلب غریبه هستند اما او می‌تواند احساس آن‌ها را لمس کند و عمق زندگی‌هایشان را ببیند. 📸 @sanateakkasi 🎥