🔰 بهترین زمان ورزش کردن 🔰 طبق ساعت درونی هورمون‌ها، بیان ژن ...

💥دنیای بدنسازی و فیتنس💥

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Marzieh
Marzieh
دختر | سن : 21 | محبوبیت : 1
شهر : شیراز
anti
anti
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 6
شهر : بهارستان
mahyar
mahyar
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 1
شهر : قم
🔰 بهترین زمان ورزش کردن 🔰

طبق ساعت درونی هورمون‌ها، بیان ژن و دمای مرکزی بدن، بهترین زمان برای جلسات تمرینی معمولاً بین ساعت دو نیم بعد از ظهر تا هشت و نیم شب است. اگر جلسه تمرینتان بیشتر از یک ساعت طول می‌کشد کمی زودتر شروع کنید.
@Poweriran
برای آن‌هایی که ساعت خواب و بیداری‌ شان غیر عادی است، ترجیحاً باید بعد از بیدار شدن، دست کم ۶ ساعت صبر کنند و سپس تمرین را شروع کنند.

✅ تداوم زمان تمرین
مسئله دیگری که در افزایش عملکرد ورزشی‌تان مهم است این است که وقتی بهترین زمان تمرینی‌تان را پیدا کردید، همیشه در همان زمان تمرین کنید. بدن شما ساعت درونی‌اش را با همان زمان تطبیق خواهد داد و هر چه از این زمان فاصله بگیرید، عملکردتان افت خواهد کرد.

بدنسازی و فیتنس 👇🏻
♨️ @Poweriran 💪🏻
تاریخ : 1397/08/21 | بازدید این مطلب : 6

🔰 بهترین زمان ورزش کردن 🔰 طبق ساعت درونی هورمون‌ها، بیان ژن و دمای مرکزی بدن، بهترین زمان برای جلسات تمرینی معمولاً بین ساعت دو نیم بعد از ظهر تا هشت و نیم شب است. اگر جلسه تمرینتان بیشتر از یک ساعت طول می‌کشد کمی زودتر شروع کنید. @Poweriran برای آن‌هایی که ساعت خواب و بیداری‌ شان غیر عادی است، ترجیحاً باید بعد از بیدار شدن، دست کم ۶ ساعت صبر کنند و سپس تمرین را شروع کنند. ✅ تداوم زمان تمرین مسئله دیگری که در افزایش عملکرد ورزشی‌تان مهم است این است که وقتی بهترین زمان تمرینی‌تان را پیدا کردید، همیشه در همان زمان تمرین کنید. بدن شما ساعت درونی‌اش را با همان زمان تطبیق خواهد داد و هر چه از این زمان فاصله بگیرید، عملکردتان افت خواهد کرد. بدنسازی و فیتنس 👇🏻 ♨️ @Poweriran 💪🏻